Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Christopher Loe Olsen - Universitetslektor

Christopher Loe Olsen

Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Torsdag
13.01.2022
12:15-16:00 ILP 2.006
VIRTUELT _DIGUND
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Fredag
14.01.2022
14:15-16:00 ILP 2.006
VIRTUELT _DIGUND
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.01.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
18.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
19.01.2022
12:15-14:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Torsdag
20.01.2022
10:15-12:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Fredag
21.01.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:15-16:00 ILP 2.006
VIRTUELT _DIGUND
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-14:00 ILP 2.006
VIRTUELT _DIGUND
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Onsdag
26.01.2022
12:15-14:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
14:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Torsdag
27.01.2022
10:15-12:00 UB 244
VIRTUELT _DIGUND
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-14:00 ILP 2.005
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Onsdag
02.02.2022
12:15-14:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Torsdag
03.02.2022
10:15-12:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.02.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
08.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
09.02.2022
12:15-14:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Torsdag
10.02.2022
10:15-12:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.058
Klikk for å vise/skjule alle
PFF-1016-1 Praksisseminar H.V. Busch
M. Jensen
T.B. Jensen
S. Karlsen
H-G. Køller
R.I. Larsen
R.A. Lossius
C.L. Olsen
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.02.2022
14:15-16:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Tirsdag
22.02.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
14:15-16:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Onsdag
23.02.2022
12:15-14:00 ILP 2.072
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Torsdag
24.02.2022
08:15-10:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.02.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
01.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
02.03.2022
14:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Fredag
04.03.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.03.2022
16:15-18:00 ILP 1.059
PFF-1016-1 Praksisseminar
Informasjonsmøte om 3. års praksis
L.H. Lyngedal
C.L. Olsen
Tirsdag
15.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.03.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
22.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
30.03.2022
14:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
08.04.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.04.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
12.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
27.04.2022
14:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.05.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
03.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
10.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-14:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Torsdag
12.05.2022
10:15-12:00 ILP 2.006
PFF-3029-1 Forelesning C.L. Olsen
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.05.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
24.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
25.05.2022
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F. Geisler
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.06.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
Timeplan for Christopher Loe Olsen - Universitetslektor i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.06.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
14.06.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg