Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Frida Lydia Hansen - Universitetslektor

Frida Lydia Hansen

Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
03.01.2022
Tirsdag
04.01.2022
Onsdag
05.01.2022
Torsdag
06.01.2022
Fredag
07.01.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Språkets Musikk
Nordnorske sanger

Link til møtet
Meeting ID: 979 5909 2961
Passcode: harstad1

F.L. Hansen
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Språkets musikk
Nordnorske sanger

Link til møtet
Meeting ID: 997 4011 0355
Passcode: harstad2

F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Link til møtet
Meeting ID: 919 4162 3899
Passcode: harstad

F.L. Hansen
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
10:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Link til møtet
Meeting ID: 979 5909 2961
Passcode: harstad1

F.L. Hansen
11:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Link til møtet
Meeting ID: 997 4011 0355
Passcode: harstad2

F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid - Gruppearbeid
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
10:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Oppstart vandreforestilling
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
11:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 2
Oppstart vandreforestilling
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Språkets musikk - forelesning og gruppearbeid
Nordnorske sanger

https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 2
Språkets musikk - forelesning og gruppearbeid
Nordnorske sanger

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
M. Wiik
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Språkets musikk - forelesning og gruppearbeid
Nordnorske sanger

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
   
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.062
VIRTUELT _DIGUND
LER-3050-1 Forelesning
F.L. Hansen
M. Liset
A. Unhjem
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid - gruppeoppgaver
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
   
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid - gruppeoppgaver
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Språkets musikk - forelesning og gruppearbeid
Nordnorske sanger

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Språkets musikk - forelesning og gruppearbeid
Nordnorske sanger

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Arbeid med vandreforestilling
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid


https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Oppstart vandreforestilling
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Språkets musikk - forelesning og gruppearbeid
Nordnorske sanger

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Arbeid med vandreforestilling
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
15:00  
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Oppstart vandreforestilling
Musikk i fortelling og forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64434514907?pwd=M0c3TkM3SGw4MzdxVGIxQm1pdUxsQT09

Meeting ID: 644 3451 4907
Password: 873022

F.L. Hansen
   
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.075
VIRTUELT _DIGUND
LER-3050-1 Forelesning
OBS utsatt til onsdag 02.02 kl 0815 - 1000 slik at vi kan være på ILP Rom ILP. 1.042
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Finnsnes

Time: Jan 19, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/69261760774?pwd=RHkxMXU5VTdFbi9XeUNLbXJCR3IrQT09

Meeting ID: 692 6176 0774

Password: 000153

F.L. Hansen
M. Wiik
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Musikk som virkemiddel i lydkulisser
Musikk som virkemiddel i lydkulisser

Ingen forelesning. Dere arbeider i vandreforestillingsgruppene. Oppgaver ligger i canvas under modulen "Musikk som virkemiddel i lydkulisser", og er beregnet å ta ca 1,5t.

F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Musikk som virkemiddel i lydkulisser
Musikk som virkemiddel i lydkulisser

https://uit.zoom.us/j/5187748872?pwd=eS9GL2lrcjk4cmVTTnI3V01jSlhtZz09

Meeting ID: 518 774 8872
Password: 527948

F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Harstad

Time: Jan 19, 2022 10:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/64811258797?pwd=OWVmTTBVdXpUUWpxOW1yRGRpSit0UT09

Meeting ID: 648 1125 8797

Password: 482384

F.L. Hansen
M. Wiik
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Musikk som virkemiddel i lydkulisser
Musikk som virkemiddel i lydkulisser

https://uit.zoom.us/j/5187748872?pwd=eS9GL2lrcjk4cmVTTnI3V01jSlhtZz09

Meeting ID: 518 774 8872
Password: 527948

F.L. Hansen
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Musikk som virkemiddel i lydkulisser
Musikk som virkemiddel i lydkulisser

Ingen forelesning. Dere arbeider i vandreforestillingsgruppene. Oppgaver ligger i canvas under modulen "Musikk som virkemiddel i lydkulisser", og er beregnet å ta ca 1,5t.

F.L. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling del 2 Finnsnes

Time: Jan 19, 2022 12:30 PM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/69980638278?pwd=V2RSNnZTdHUwdjFiNGJtNU56OU1kdz09

Meeting ID: 699 8063 8278

Password: 805495

F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling del 2 Harstad

Time: Jan 20, 2022 12:30 PM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/64530449523?pwd=NUFrblNwd0w0anVyeVhiMXZBZFhvUT09

Meeting ID: 645 3044 9523

Password: 355046

F.L. Hansen
M. Wiik
 
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Tromsø

Time: Jan 26, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/61187507110?pwd=ZTBaWHh6MDJvQXlvNjhhSGx6VEhudz09

Meeting ID: 611 8750 7110

Password: 952332

F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Narvik

Time: Jan 27, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/63280179692?pwd=QWtUVE5SZ1FBcmxBRStOaFNUWEgrdz09

Meeting ID: 632 8017 9692

Password: 556612

F.L. Hansen
M. Wiik
 
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Musikk som virkemiddel i lydkulisser
Musikk som virkemiddel i lydkulisser

Ingen forelesning. Dere arbeider i vandreforestillingsgruppene. Oppgaver ligger i canvas under modulen "Musikk som virkemiddel i lydkulisser".

F.L. Hansen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Dramatisere og formidle fortelling - nettsamling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Tromsø

Time: Jan 26, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/61187507110?pwd=ZTBaWHh6MDJvQXlvNjhhSGx6VEhudz09

Meeting ID: 611 8750 7110

Password: 952332

F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Dramatisere og formidle fortelling - nettsamling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Narvik

Time: Jan 27, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/63280179692?pwd=QWtUVE5SZ1FBcmxBRStOaFNUWEgrdz09

Meeting ID: 632 8017 9692

Password: 556612

F.L. Hansen
M. Wiik
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Musikk som virkemiddel i lydkulisser
Musikk som virkemiddel i lydkulisser

Ingen forelesning. Dere arbeider i vandreforestillingsgruppene. Oppgaver ligger i canvas under modulen "Musikk som virkemiddel i lydkulisser".

F.L. Hansen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Musikk som virkemiddel i lydkulisser
Musikk som virkemiddel i lydkulisser - nettsamling

Arbeid med storyline i grupper. Zoom-rom åpen for spørsmål.

https://uit.zoom.us/j/69105168946?pwd=TDEwT0ozRmRuUkJPMldxaVhEdHg1dz09

Meeting ID: 691 0516 8946
Password: 226601

F.L. Hansen
       
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Musikk som virkemiddel i lydkulisser
Musikk som virkemiddel i lydkulisser - nettsamling

Gruppearbeid med storyline. Zoom-rom åpen for eventuelle spørsmål.

https://uit.zoom.us/j/69105168946?pwd=TDEwT0ozRmRuUkJPMldxaVhEdHg1dz09

Meeting ID: 691 0516 8946
Password: 226601

F.L. Hansen
       
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
ILP 1.062
ILP 1.075
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Veiledning forestilling
F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 2.051
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Vandreforestilling
F.L. Hansen
     
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.075
LER-3050-1 Forelesning
F.L. Hansen
K-A. Sæther
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 2.051
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 2
Vandreforestilling
F.L. Hansen
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
ILP 1.062
ILP 1.075
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 2
Veiledning forestilling
F.L. Hansen
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.075
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 2.051
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Veiledning forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
ILP 1.062
ILP 1.075
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Veiledning forestilling

Undervisningsøkta flyttes til kl. 12.30-14.00. Oppmøte i dramasal (1.062)

F.L. Hansen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 2.051
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Vandreforestilling

Økta ble flyttet til tirsdag 8.2 med begge seminargrupper.

F.L. Hansen
M. Wiik
   
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.006
ILP 1.058
ILP 2.051
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Veiledning forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
AVLYST
Pedagogisk ledelse
F.L. Hansen
   
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 2.051
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Vandreforestilling

Økta ble flyttet til tirsdag 8.2 med begge seminargrupper.

F.L. Hansen
M. Wiik
   
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
AVLYST
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
AVLYST
Pedagogisk ledelse
F.L. Hansen
   
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
AVLYST
Lydkomposisjon
F.L. Hansen
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.072
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
10:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
11:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-3051-1 Forelesning
Felles oppstart
F.L. Hansen
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
 
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - oppstart
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
11:00
12:00    
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
F.L. Hansen
T. Isaksen
O.M. Kanck
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
M.L. Sundelin
A. Wara
 
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.006
LER-3050-1 Forelesning
S. Boldermo
I. Frenning
F.L. Hansen
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
 
11:00      
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-3051-1 Forelesning
Matematikk - Geometri
F.L. Hansen
G.O. Pettersen
M. Volden
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Obl. arbeidskrav - visning av estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Obl. arbeidskrav - visning av estetisk prosjekt
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
11:00  
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.051
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Estetisk prosjekt - ferdigstille
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Animasjonsprosjekt - ferdigstille

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 KRAFT K1-1
LER-3051-1 Forelesning
Utedag med tema
I. Frenning
F.L. Hansen
M. Liset
G.O. Pettersen
K-A. Sæther
A. Unhjem
M. Volden
     
11:00      
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt - oppstart

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
   
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt - visning

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61066356466?pwd=RCtnSldPdDZBN2poMWtsU21YK0t0Zz09

F.L. Hansen
A.A. Johansen
B.A. Karlsen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
09:00    
10:00    
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
   
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Eksamensforberedelser
T.H. Blixrud
F.L. Hansen
B.A. Karlsen
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Frida Lydia Hansen - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
06.06.2022
Tirsdag
07.06.2022
Onsdag
08.06.2022
Torsdag
09.06.2022
Fredag
10.06.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00