Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor

Frode Sirnes Larsen

Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
13:15-16:00 ILP 1.043
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
09:00    
10:00    
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
 
09:00      
10:00      
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.056
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
   
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.042
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
 
09:00      
10:00      
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF
F.S. Larsen
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-2202-2 Seminar A NAT
F.S. Larsen
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-2 Forelesning
F.S. Larsen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF
F.S. Larsen
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-2202-2 Seminar A NAT
F.S. Larsen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-2 Forelesning
F.S. Larsen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.006
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2202-2 Forelesning
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
 
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-2202-2 Seminar A NAT
F.S. Larsen
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF
F.S. Larsen
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2202-2 Seminar A NAT
F.S. Larsen
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-2202-2 Forelesning
F.S. Larsen
     
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
 
09:00      
10:00      
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-1202-1 Felles undervisning
F.S. Larsen
       
09:00        
10:00        
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.006
LER-1202-1 Seminar
F.S. Larsen
   
13:00        
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
02.05.2022
Tirsdag
03.05.2022
Onsdag
04.05.2022
Torsdag
05.05.2022
Fredag
06.05.2022
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF
F.S. Larsen
09:00        
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2202-2 Seminar A NAT
F.S. Larsen
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-2202-2 Forelesning
F.S. Larsen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
06.06.2022
Tirsdag
07.06.2022
Onsdag
08.06.2022
Torsdag
09.06.2022
Fredag
10.06.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00