Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor

Frode Sirnes Larsen

Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
18.01.2022
08:15-11:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Fredag
21.01.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
13:15-16:00 ILP 1.043
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.01.2022
08:15-11:00 ILP U1.068
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Onsdag
26.01.2022
08:15-11:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Fredag
28.01.2022
08:15-11:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
22.02.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
Onsdag
23.02.2022
12:15-15:00 ILP 2.056
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Torsdag
24.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.03.2022
08:15-11:00 ILP 1.042
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Torsdag
03.03.2022
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Fredag
04.03.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.03.2022
08:15-11:00 ILP 2.056
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-2 Forelesning F.S. Larsen
Torsdag
10.03.2022
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Fredag
11.03.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF F.S. Larsen
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-2202-2 Seminar A NAT F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.03.2022
08:15-11:00 ILP 1.043
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-2202-2 Forelesning F.S. Larsen
Torsdag
17.03.2022
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Fredag
18.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.043
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF F.S. Larsen
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-2202-2 Seminar A NAT F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
22.03.2022
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Onsdag
23.03.2022
12:15-15:00 ILP 2.006
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2202-2 Forelesning F.S. Larsen
Tirsdag
29.03.2022
08:15-11:00 ILP 2.056
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Torsdag
31.03.2022
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Fredag
01.04.2022
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-2202-2 Seminar A NAT F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.04.2022
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF F.S. Larsen
Tirsdag
05.04.2022
08:15-11:00 ILP 2.056
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-2202-2 Forelesning F.S. Larsen
Torsdag
07.04.2022
08:15-11:00 ILP 1.007
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Fredag
08.04.2022
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF F.S. Larsen
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2202-2 Seminar A NAT F.S. Larsen
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.04.2022
08:15-11:00 ILP 2.005
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Torsdag
21.04.2022
08:15-11:00 ILP 1.043
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.04.2022
08:15-11:00 ILP U1.068
LER-1202-1 Felles undervisning F.S. Larsen
Onsdag
27.04.2022
12:15-15:00 ILP 1.006
LER-1202-1 Seminar F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
03.05.2022
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-2202-2 Forelesning F.S. Larsen
Fredag
06.05.2022
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-2202-2 Seminar B ENG KRØ SAMF F.S. Larsen
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-2202-2 Seminar A NAT F.S. Larsen
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Frode Sirnes Larsen - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.06.2022
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik