Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Kristin Isaksen - Universitetslektor

Kristin Isaksen

Uke 1
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 2
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-12:00 - 12.01.2022
Faggr. 5-10 ENG
Seminargruppe ler-1050 engelsk. OBS! Vi starter kl.9.00 ikke kl.8.15

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65711344477?pwd=c1N5OTFxeXN6T0l3ckNhUkFob0RqZz09

Meeting ID: 657 1134 4477
Password: 445177

Pensum:

Hestetræet, T. (2020) Learning and teaching vocabulary. In A-B. Fenner & A.S. Skulstad (Eds.) Teaching English in the 21st Century

Heie ,M. (2020). Snakkes det kun engelsk i engelsktimer?no https://utdanningsforskning.no/artikler/2020/snakkes-det-kun-engelsk-i-engelsktimer/

Forberedelse til seminar:

Les Hestetræets kapittel om å lære og undervise vokabular

  • Hva sier forskningen Hestetræet refererer til om å lære og undervise vokabular?
  • Hva sier teksten om hvordan fremme vokabularlæring?
  • Hvilke essensielle fagbegreper om vokabularlæring må du forstå?
Lærer:
K. Isaksen
Torsdag
Fredag
08:15-12:00 - 14.01.2022
Faggr. ENG
LER-1052 Engelsk seminargruppe OBS! Vi starter kl.9.00 ikke kl.8.15

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68352125821?pwd=UVFZZ1VUN08wSlBSOWh5YmkxS1Zydz09

Meeting ID: 683 5212 5821
Password: 519274

Pensum:

Hestetræet, T. (2020) Learning and teaching vocabulary. In A-B. Fenner & A.S. Skulstad (Eds.) Teaching English in the 21st Century

https://www.udir.no/lk20/eng01-04/om-faget/grunnleggende-ferdigheter 

Forberedelse til seminar:

 

Les Hestetræets kapittel om å lære og undervise vokabular

  • Hva sier forskningen Hestetræet refererer til om å lære og undervise vokabular?
  • Hva sier teksten om hvordan fremme vokabularlæring?
  • Hva sier teksten om vokabularlæring og lesing og skriving?
  • Hvilke essensielle fagbegreper om vokabularlæring må du forstå?
Lærer:
K. Isaksen
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-16:00 - 20.01.2022
Faggr. 5-10 ENG
LER-1050 engelsk seminargruppe

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64356438942?pwd=UlJrN3dvcjhlUnEwTWV1SlVqbU1zdz09

Meeting ID: 643 5643 8942
Password: 923693

Pensum;

Flognfeldt og Lund (2016) English for Teachers and Learners, Part I: ch.1 and 6

Forberedelse før seminar:

es kapitlene i Flognfeldt og Lund

  • Hva sier teksten om hvordan vi lærer vokab
  • Hvilke læringsprinsipper for undervisning av vokabular kan vi bruke i undervisninga?
  • Hvilke læringsstrategier for å tilegne seg vokabular kan vi introdusere til elevene?
Lærer:
K. Isaksen
Fredag
10:15-14:00 - 21.01.2022
Undervisning
LER-2152 Indigenous perspectives

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67087237956?pwd=VVV3UThLRnZpR2JXZ0lDbll6MGpwUT09

Meeting ID: 670 8723 7956
Password: 002575

Read

  • Dypedahl and Lund (2020) ch.4. Culture studies for intercultural learning

  • Brown, C, Habegger-Conti; J (2017) Visual Representations of Indigenous Cultures in Norwegian EFL Textbooks

  • Smithsonian museum article; The Impact of Words and Tips for Using Appropriate Terminology.

See links and preparation questions in module in Canvas

Assignment 2 handed out

Lærer:
K. Isaksen
13:00-15:45 - 21.01.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 4
Mandag
10:00-16:00 - 24.01.2022
Samlinger
VID-6087 NOTE! Session 1 starts at 9.00, not 10.00

Session 1: 9-11, Session 2: 12-14

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63733297322?pwd=VXJQd2hUZWp5UWlVY1puYWRaNEJkdz09

Meeting ID: 637 3329 7322
Password: 026678

Tirsdag
08:15-16:00 - 25.01.2022
Samlinger
VID-6087 Note! The first session starts at 9.00

Session 1: 9-11

Session 2: 12-14

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66175574517?pwd=WFNpN3dPVGdHV2ZNckZtM1QzdTRGZz09

Meeting ID: 661 7557 4517
Password: 507347

Onsdag
08:15-14:00 - 26.01.2022
Samlinger
VID-6087 NOTE! Session 1 begins at 9.00, not 8.15

Session 1: 9-11

Session 2: 12-14

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67948422608?pwd=TzlmeEFJKzN4QzZhZ2VWZmtnVExKdz09

Meeting ID: 679 4842 2608
Password: 980951

Torsdag
08:15-12:00 - 27.01.2022
Faggr. ENG
LER-1052 Engelsk seminargruppe

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68930144013?pwd=SC9sRlhnT3k5L3hIZUdZV2VJRmJ6Zz09

Meeting ID: 689 3014 4013
Password: 947599

Pensum:

Flognfeldt & Lund. (2021). English for Teachers and Learners, Part I: ch.1 and 6, Cappelen Damm

Stæhr L. (2008). Vocabulary size and the skills of listening, reading and writing. 

Lærer:
K. Isaksen
12:15-16:00 - 27.01.2022
Faggr. 5-10 ENG
LER-1050 engelsk seminargruppe

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66281482643?pwd=TDVWWmNlSDBxYnBOMjZqTEpwVGl5dz09

Meeting ID: 662 8148 2643
Password: 133102

Lærer:
K. Isaksen
Fredag
Uke 5
Mandag
10:15-12:00 - 31.01.2022
Undervisning
LER-2152 Indigenous perspectives

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61160095473?pwd=WW5pWThJOUhBVDRSUityQXEvLzl6UT09

Meeting ID: 611 6009 5473
Password: 578981

Read, watch and listen:

Murray, (2020) Urfolksperspektiver i fagfornyelsen

Sara (2016) In Between Worlds (Ilmiid Gaskkas) excerpts

Janok: We are still here

Isak: Become like them

Links and preparation questions in module in Canvas

Lærer:
K. Isaksen
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 03.02.2022
Undervisning
LER-2152 Peer assessment and indigenous perspectives

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68673736207?pwd=WVJ2WjZMVUVZZUVKUGpicys1WnlvUT09

Meeting ID: 686 7373 6207
Password: 241461

Read and watch:

  • Duggan & Ofte  (2016) Hverandrevurdering som læringsverktøy i lærerstudenters tilegnelse av akademiske skriveferdigheter i engelsk

  • Read assignment 2 drafts, prepare peer feedback

  • Frozen 2

Preparation questions in module in Canvas

Lærer:
K. Isaksen
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 23.02.2022
Forelesning
AVLYST (: Hunger Games)

Cancelled because I have caught Covid. Watch the web-lectures on dystopian fiction and introduction to The Hunger Games that you will find in the week 8-9 module. See you on Friday

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
Torsdag
12:15-16:00 - 24.02.2022
Faggr. 5-10 ENG
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 2.006
Fredag
08:15-10:00 - 25.02.2022
Forelesning
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.047
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 02.03.2022
Forelesning
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP U1.068
Torsdag
08:15-12:00 - 03.03.2022
Faggr. 5-10 ENG
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.007
Fredag
08:15-10:00 - 04.03.2022
Forelesning
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.047
13:00-15:45 - 04.03.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 10
Mandag
12:15-16:00 - 07.03.2022
Faggr. 5-10 ENG
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
12:15-14:00 - 21.03.2022
Undervisning
Drama and English: democracy and citizenship and differentiated instruction

Read:

Kristine Storsve, Rikke Gürgens Gjærum & Bjørn Rasmussen (2021)  Drama as democratic and inclusive practice (You will find the article in the canvas folder "«differentiated instruction, drama and English»)

Rom:
ILP 2.006
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 23.03.2022
Undervisning
Drama and English: democracy and citizenship and differentiated instruction
Rom:
ILP 1.047
Torsdag
Fredag
Uke 13
Mandag
10:15-12:00 - 28.03.2022
Undervisning
AVLYST (Black voices: Democracy and citizenship: cancelled due to illness)

Thomas. (2017).The Hate U Give (THUG)

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 30.03.2022
Undervisning
Black voices: Democracy and citizenship

Thomas. (2017).The Hate U Give (THUG)

Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 1.058
Torsdag
Fredag
Uke 14
Mandag
10:00-16:00 - 04.04.2022
Samlinger
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
08:15-16:00 - 05.04.2022
Samlinger
NB! Flyttet til ilp-bygget: rom 1.006 fra 8.30 til 12, digital framtidssmie fra 12.45-15.00

Undervisningen starter kl.8.30

Onsdag
08:15-14:00 - 06.04.2022
Samlinger
NB! Flyttet til ilp-bygget: rom 1.005 fra 8.30 til 12, rom 1.043 fra 12.30-14.00

Undervisningen starter 8.30

Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 08.04.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 15
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 22.04.2022
Undervisning
Lærer:
K. Isaksen
Rom:
ILP 2.006
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 13.05.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 31.05.2022
Undervisning
Masterkonferansen 2022
Rom:
ILP 1.059
Onsdag
08:15-16:00 - 01.06.2022
Samling
Masterkonferanse GLU Alta
Rom:
Torsdag
Fredag
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 24
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag