Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor

Monica Nymoen Hansen

Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 1
Uke 1
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Tirsdag
04.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Onsdag
05.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Torsdag
06.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Fredag
07.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
12.01.2022
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-2051-2 Felles undervisning S-E. Andreassen
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.B. Sortland
A.R. Steele
A. Unhjem
Fredag
14.01.2022
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-2051-2 Felles undervisning S-E. Andreassen
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.B. Sortland
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.01.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
18.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-2051-2 MAT fag1

Vi møtes i hovedrom først,
for så å gå til breakout-rom
delt inn etter respektive
matematikk-veileder.
(Klikk på "VIRTUELT_ZOOM")

A. Birkeland
M.N. Hansen
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
Onsdag
19.01.2022
08:15-16:00 TEO-H1 1.307
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
Torsdag
20.01.2022
08:15-16:00 TEO-H1 1.233
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
Fredag
21.01.2022
08:15-14:00 TEO-H1 1.333
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.02.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
08.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
22.02.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
23.02.2022
08:15-16:00 TEO-H1 1.233
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
Torsdag
24.02.2022
08:15-16:00 TEO-H1 1.233
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
Fredag
25.02.2022
08:15-14:00 ILP 1.058
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.02.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
01.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
04.03.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
14:15-16:00 ILP 1.043
ILP U1.068
LER-2051-2 MAT fag1 A. Birkeland
M.N. Hansen
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.03.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
22.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Onsdag
30.03.2022
08:15-16:00 TEO-H1 1.233
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
Torsdag
31.03.2022
08:15-16:00 TEO-H1 1.233
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
O. Wang
Fredag
01.04.2022
08:15-14:00 TEO-H1 1.307
VID-6047-1 Samlinger M.N. Hansen
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
08.04.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.04.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
12.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.05.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
03.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
10.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.05.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
24.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.06.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
Timeplan for Monica Nymoen Hansen - Universitetslektor i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.06.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
14.06.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg