Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Mirjam Harkestad Olsen - Professor

Mirjam Harkestad Olsen

Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 1
Uke 1
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Tirsdag
04.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Onsdag
05.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Torsdag
06.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Fredag
07.01.2022
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking BLS022
ILP Ressursfordelingsseminar
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
M.H. Olsen
J.N. Roksvold
Å. Slettbakk
A.R. Steele
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.01.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
18.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
21.01.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
25.01.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.02.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
08.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
22.02.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.02.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
01.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
04.03.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.03.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
22.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
29.03.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
08.04.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.04.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
12.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.04.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.05.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
03.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
10.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.05.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
24.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.05.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.06.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
Timeplan for Mirjam Harkestad Olsen - Professor i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.06.2022
09:00-10:30 BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
Tirsdag
14.06.2022
09:00-10:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg