Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor

Monica Hartviksdatter Jenssen

Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
03.01.2022
Tirsdag
04.01.2022
Onsdag
05.01.2022
Torsdag
06.01.2022
Fredag
07.01.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
10:15-13:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Sosiokulturell teori

Monica Jenssen is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68501316272?pwd=TFR5ZDUwUUU1R2hOblpRSkxNNm8wZz09

Meeting ID: 685 0131 6272
Password: 505307

M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
13:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Sosiokulturell teori

Monica Jenssen is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65011727713?pwd=dWV0NG8xYVB0MzY2eXBJZmxtdUVPZz09

Meeting ID: 650 1172 7713
Password: 561584

M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63235638327?pwd=TFRxZkxDYjVSWFlPY1JtbElCTkkxZz09

Meeting ID: 632 3563 8327
Password: 472856

M. Jenssen
M.L. Sundelin
   
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63235638327?pwd=TFRxZkxDYjVSWFlPY1JtbElCTkkxZz09

Meeting ID: 632 3563 8327
Password: 472856

M. Jenssen
M.L. Sundelin
   
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61031972786?pwd=aWdkSmpxMVZBRWwzTk9BdHBaZFZpUT09

Meeting ID: 610 3197 2786
Password: 195866

M. Jenssen
M.L. Sundelin
     
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61031972786?pwd=aWdkSmpxMVZBRWwzTk9BdHBaZFZpUT09

Meeting ID: 610 3197 2786
Password: 195866

M. Jenssen
M.L. Sundelin
   
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Vygotsky og språklig utvikling - nettsamling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62368733153?pwd=djVZKzNOS210bUdyQm8ra1ZSVUJKQT09

Meeting ID: 623 6873 3153
Password: 104606

M. Jenssen
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Vygotsky og språklig utvikling - nettsamling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61313879313?pwd=dSttbFBIampFanUrdHNrN25MSW9idz09

Meeting ID: 613 1387 9313
Password: 426752

M. Jenssen
     
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1218-2 Narvik sem.
Barn i krise: i møtet med flyktningbarn og familier

https://uit.zoom.us/s/63090741492

Passcode:

053976

M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1218-2 Narvik sem.
Barn i krise: i møtet med flyktningbarn og familier

https://uit.zoom.us/s/63090741492

Passcode:

053976

M. Jenssen
 
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62368733153?pwd=djVZKzNOS210bUdyQm8ra1ZSVUJKQT09

Meeting ID: 623 6873 3153
Password: 104606

M. Jenssen
       
15:00
Aktiviteter i tidsrommet 15:15-16:00
15:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61313879313?pwd=dSttbFBIampFanUrdHNrN25MSW9idz09

Meeting ID: 613 1387 9313
Password: 426752

Password: 104606

M. Jenssen
       
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Aktivitetsmappe
M. Jenssen
M.L. Sundelin
       
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Aktivitetsmappe
M. Jenssen
M.L. Sundelin
       
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.072
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Kommunikasjonsteori, språk og lek

Flyttes til 12.15-13.00 og rom 2.072

M. Jenssen
M.L. Sundelin
       
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Kommunikasjonsteori, språk og lek
M. Jenssen
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1002-2 Forelesning
Etterarbeid praksis
J-E. Furulund
M. Jenssen
B.A. Karlsen
C.H. Moen
A.L.B. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Forberedelse til praksis

ILP-bygget: Undervisning (1.043)

Zoom: https://uit.zoom.us/j/66708827358

M. Jenssen
M.L. Sundelin
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 2
Pedagogisk ledelse
M. Jenssen
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NLYSTH AUD
BLU-1218-2 Narvik sem.
Barns seksualitet/seksuelle overgrep mot barn (ekstern foreleser)
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-14:00
08:15-14:00 NLYSTH AUD
BLU-1218-2 Narvik sem.
Barns seksualitet/seksuelle overgrep mot barn (ekstern foreleser)
M. Jenssen
09:00    
10:00      
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 ILP 1.047
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Pedagogisk ledelse
M. Jenssen
   
12:00    
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
BLU-1002-2 Forelesning
Pedagogikk
M. Jenssen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Forberedelse til praksis

ILP-bygget: Undervisning (1.043)

Zoom: https://uit.zoom.us/j/61808640154

M. Jenssen
T. Unstad
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Barnehagebasert kompetanseutvikling
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 UB 244
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Barnehagebasert kompetanseutvikling
M. Jenssen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
BLU-1004-2 Forlesning
Omsorg
M. Jenssen
 
09:00    
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 UB 244
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 7
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 7
M. Jenssen
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1004-2 Seminar gr. 1
Omsorg
M. Jenssen
 
12:00    
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Pedagogikk - pedagogisk ledelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66442154472?pwd=UEd5NnFhRUtsRi9MeEFWNldrcDVBdz09

Meeting ID: 664 4215 4472
Password: 118619

M. Jenssen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Tromsø forlesning
M. Jenssen
08:15-16:00 ILP 2.072
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
11:15-13:00 ILP 1.047
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 1
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
BLU-1002-2 Forelesning
Pedagogikk, estetisk prosjekt
M. Jenssen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Tromsø forlesning
M. Jenssen
 
09:00    
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.047
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 1
M. Jenssen
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Fremlegg av didaktisk gruppeoppgave
K.H. Danielsen
J-E. Furulund
M. Jenssen
A.L.B. Wara
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 2
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP 1.047
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Fremlegg av didaktisk gruppeoppgave
K.H. Danielsen
J-E. Furulund
M. Jenssen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 2
M. Jenssen
 
15:00  
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Konflikter og konflikthåndtering
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Konflikter og konflikthåndtering
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-1005-2 Forelesning
Flerkulturelle perspektiver i NHB
M. Jenssen
   
09:00    
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-1005-2 Forelesning
Måltidet som pedagogisk arena
M. Jenssen
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 9
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 9
M. Jenssen
   
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1004-2 Forlesning
Danning
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-1004-2 Seminar gr. 1
Danning
M. Jenssen
 
09:00      
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.007
BLU-1004-2 Seminar gr. 2
Arbeidskrav 4: muntlig framlegg i grupper
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.072
BLU-1004-2 Seminar gr. 1
Arbeidskrav 4: muntlig framlegg i grupper
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
M. Jenssen
     
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP U1.068
BLU-1004-2 Seminar gr. 2
Nettkurs om vold og overgrep
A.L. Bakke
M. Jenssen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 2
M. Jenssen
     
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-12:00
09:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1012-2 Sem. Kirkenes
Pedagogikk - pedagogisk ledelse
M. Jenssen
   
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Tromsø forlesning
M. Jenssen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 1
M. Jenssen
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Pedagogisk ledelse og personalarbeid i barnehagen
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1012-2 Kirkenes forelesning
Pedagogikk - digital dannelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62259953558?pwd=Vy9oSmJTQVZIY1Exc1dic1F5VmlLdz09

Meeting ID: 622 5995 3558
Password: 206112

M. Jenssen
 
09:00      
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Flerkulturelle perspektiver i NHB

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65796705857?pwd=MXVKT3UrUW9vWjBhVS9Wd3VKdWoydz09

Meeting ID: 657 9670 5857
Password: 552034

M. Jenssen
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Kirkenes forelesning
Måltidets pedagogiske funksjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65796705857?pwd=MXVKT3UrUW9vWjBhVS9Wd3VKdWoydz09

Meeting ID: 657 9670 5857
Password: 552034

M. Jenssen
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/69226951551?pwd=a01PMjdKTTliclhUU1pyQ0M2UTVJZz09 Meeting ID: 692 2695 1551 Password: 192835
Pedagogisk ledelse og personalarbeid i barnehagen

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69226951551?pwd=a01PMjdKTTliclhUU1pyQ0M2UTVJZz09

Meeting ID: 692 2695 1551
Password: 192835

M. Jenssen
15:00      
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1014-2 Tromsø forlesning
M. Jenssen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.413
BLU-1005-2 Forelesning
Fremlegg av didaktisk oppgave i grupper
J-E. Furulund
M. Jenssen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 1
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Flerkulturelle perspektiver i NHB

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62161029630?pwd=UTB3S3NBT2I3MHg0K0R1NU4xMUNCUT09

Meeting ID: 621 6102 9630
Password: 239052

M. Jenssen
09:00  
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 2
M. Jenssen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Måltidets pedagogiske funksjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65082850619?pwd=cldkMmZTaVZTcHJLWFdxVUV5NmZOQT09

Meeting ID: 650 8285 0619
Password: 745932

M. Jenssen
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1012-2 Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62259953558?pwd=Vy9oSmJTQVZIY1Exc1dic1F5VmlLdz09

Meeting ID: 622 5995 3558
Password: 206112

M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 NARVIK_BL-E E1520
BLU-1218-2 Narvik sem.
Fremlegg av obligatorisk dokumentasjonsoppgave fra praksis
M. Jenssen
A. Myrstad
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 2
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 2.056
BLU-1218-2 Tromsø sem.
Fremlegg av obligatorisk dokumentasjonsoppgave fra praksis
M. Jenssen
A. Myrstad
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1014-2 Sem. Tromsø gr. 1
M. Jenssen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Inkluderende språkfellesskap
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Pedagogisk ledelse og personalarbeid i barnehagen
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 2
Inkluderende språkfellesskap
M. Jenssen
09:00    
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Pedagogisk ledelse og personalarbeid i barnehagen
M. Jenssen
     
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Kartlegging. Språklige observasjoner. Praksiseksempler, hva har studentene egentlig observert?
M. Jenssen
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Kartlegging. Språklige observasjoner. Praksiseksempler, hva har studentene egentlig observert?
M. Jenssen
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Inkluderende språkfellesskap
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Inkluderende språkfellesskap
M. Jenssen
15:00    
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1218-2 Narvik for.
Arbeid med barn som trenger ekstra hjelp og støtte
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Pedagogisk ledelse
Lederskjønn
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Pedagogisk ledelse
Lederskjønn
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
BLU-1218-2 Tromsø for.
Arbeid med barn som trenger ekstra hjelp og støtte
M. Jenssen
09:00  
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1218-2 Tromsø for.
Eksamensforberedelser


https://uit.zoom.us/j/65628684337?pwd=NU05L2cyNDN3djYxamtYQ2lXcU1Edz09

Meeting ID: 656 2868 4337
Password: 192980

M. Jenssen
T. Nesheim
K.A. Nyborg
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-13:00
11:15-13:00 NARVIK_BL-E E3420
BLU-1218-2 Narvik for.
Eksamensforberedelser
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 17
M. Jenssen
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H1 1.343
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 17
M. Jenssen
 
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Eksamensforberedelser
M. Jenssen
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
 
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1218-2 Narvik for.
Zoom om eksamen: spørretime


https://uit.zoom.us/j/65628684337?pwd=NU05L2cyNDN3djYxamtYQ2lXcU1Edz09

Meeting ID: 656 2868 4337
Password: 192980

M. Jenssen
T. Nesheim
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00