Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Monica Hartviksdatter Jenssen - Universitetslektor

Monica Hartviksdatter Jenssen

Uke 1
Mandag
08:15-16:00 - 03.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
10:15-13:00 - 03.01.2022
Harstad seminargr. 1
Sosiokulturell teori

Monica Jenssen is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68501316272?pwd=TFR5ZDUwUUU1R2hOblpRSkxNNm8wZz09

Meeting ID: 685 0131 6272
Password: 505307

Lærer:
M. Jenssen
Tirsdag
08:15-16:00 - 04.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
13:15-16:00 - 04.01.2022
Finnsnes seminargr. 1
Sosiokulturell teori

Monica Jenssen is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65011727713?pwd=dWV0NG8xYVB0MzY2eXBJZmxtdUVPZz09

Meeting ID: 650 1172 7713
Password: 561584

Lærer:
M. Jenssen
Onsdag
08:15-16:00 - 05.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 06.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 07.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Uke 3
Mandag
Tirsdag
12:15-13:00 - 18.01.2022
Finnsnes forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61031972786?pwd=aWdkSmpxMVZBRWwzTk9BdHBaZFZpUT09

Meeting ID: 610 3197 2786
Password: 195866

13:15-14:00 - 18.01.2022
Finnsnes seminargr. 1
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61031972786?pwd=aWdkSmpxMVZBRWwzTk9BdHBaZFZpUT09

Meeting ID: 610 3197 2786
Password: 195866

Onsdag
08:15-09:00 - 19.01.2022
Harstad forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63235638327?pwd=TFRxZkxDYjVSWFlPY1JtbElCTkkxZz09

Meeting ID: 632 3563 8327
Password: 472856

09:15-10:00 - 19.01.2022
Harstad seminargr. 1
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63235638327?pwd=TFRxZkxDYjVSWFlPY1JtbElCTkkxZz09

Meeting ID: 632 3563 8327
Password: 472856

Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 21.01.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 4
Mandag
14:15-15:00 - 24.01.2022
Tromsø forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62368733153?pwd=djVZKzNOS210bUdyQm8ra1ZSVUJKQT09

Meeting ID: 623 6873 3153
Password: 104606

Lærer:
M. Jenssen
15:15-16:00 - 24.01.2022
Narvik forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61313879313?pwd=dSttbFBIampFanUrdHNrN25MSW9idz09

Meeting ID: 613 1387 9313
Password: 426752

Password: 104606

Lærer:
M. Jenssen
Tirsdag
08:15-09:00 - 25.01.2022
Tromsø forelesning
Vygotsky og språklig utvikling - nettsamling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62368733153?pwd=djVZKzNOS210bUdyQm8ra1ZSVUJKQT09

Meeting ID: 623 6873 3153
Password: 104606

Lærer:
M. Jenssen
09:15-10:00 - 25.01.2022
Narvik forelesning
Vygotsky og språklig utvikling - nettsamling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61313879313?pwd=dSttbFBIampFanUrdHNrN25MSW9idz09

Meeting ID: 613 1387 9313
Password: 426752

Lærer:
M. Jenssen
Onsdag
12:15-14:00 - 26.01.2022
Narvik sem.
Barn i krise: i møtet med flyktningbarn og familier

https://uit.zoom.us/s/63090741492

Passcode:

053976

Lærer:
M. Jenssen
Torsdag
12:15-14:00 - 27.01.2022
Narvik sem.
Barn i krise: i møtet med flyktningbarn og familier

https://uit.zoom.us/s/63090741492

Passcode:

053976

Lærer:
M. Jenssen
Fredag
Uke 5
Mandag
10:15-11:00 - 31.01.2022
Finnsnes forelesning
Aktivitetsmappe
11:15-12:00 - 31.01.2022
Harstad forelesning
Aktivitetsmappe
12:15-13:00 - 31.01.2022
Harstad forelesning
Kommunikasjonsteori, språk og lek

Flyttes til 12.15-13.00 og rom 2.072

Tirsdag
14:15-15:00 - 01.02.2022
Finnsnes forelesning
Kommunikasjonsteori, språk og lek
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 03.02.2022
Forelesning
Etterarbeid praksis
Fredag
14:15-16:00 - 04.02.2022
Finnsnes forelesning
Forberedelse til praksis

ILP-bygget: Undervisning (1.043)

Zoom: https://uit.zoom.us/j/66708827358

Uke 6
Mandag
08:15-10:00 - 07.02.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Pedagogisk ledelse
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
11:15-13:00 - 07.02.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Pedagogisk ledelse
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
14:15-16:00 - 07.02.2022
Forelesning
Pedagogikk
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.059
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-16:00 - 10.02.2022
Narvik sem.
Barns seksualitet/seksuelle overgrep mot barn (ekstern foreleser)
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
NLYSTH AUD
Fredag
08:15-14:00 - 11.02.2022
Narvik sem.
Barns seksualitet/seksuelle overgrep mot barn (ekstern foreleser)
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
NLYSTH AUD
14:15-16:00 - 11.02.2022
Narvik forelesning
Forberedelse til praksis

ILP-bygget: Undervisning (1.043)

Zoom: https://uit.zoom.us/j/61808640154

Uke 7
Mandag
08:15-10:00 - 14.02.2022
Forelesning gr. 2
Barnehagebasert kompetanseutvikling
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 2.005
11:15-14:00 - 14.02.2022
Seminargr. 2
Seminar uke 7
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
UB 244
14:15-16:00 - 14.02.2022
Sem. Kirkenes
Pedagogikk - pedagogisk ledelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66442154472?pwd=UEd5NnFhRUtsRi9MeEFWNldrcDVBdz09

Meeting ID: 664 4215 4472
Password: 118619

Lærer:
M. Jenssen
Tirsdag
08:15-10:00 - 15.02.2022
Forelesning gr. 1
Barnehagebasert kompetanseutvikling
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
UB 244
11:15-14:00 - 15.02.2022
Seminargr. 1
Seminar uke 7
Lærer:
M. Jenssen
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 17.02.2022
Forlesning
Omsorg
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.007
11:15-14:00 - 17.02.2022
Seminar gr. 1
Omsorg
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.043
Fredag
Uke 8
Mandag
08:15-10:00 - 21.02.2022
Tromsø forlesning
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.043
11:15-13:00 - 21.02.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
08:15-10:00 - 22.02.2022
Forelesning
Pedagogikk, estetisk prosjekt
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.007
14:15-16:00 - 22.02.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 24.02.2022
Tromsø forlesning
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.043
10:15-13:00 - 24.02.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
13:15-16:00 - 24.02.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
Fredag
12:15-13:00 - 25.02.2022
Kirkenes forelesning
Fremlegg av didaktisk gruppeoppgave
13:15-16:00 - 25.02.2022
Kirkenes forelesning
Fremlegg av didaktisk gruppeoppgave
Uke 9
Mandag
08:15-10:00 - 28.02.2022
Forelesning gr. 2
Konflikter og konflikthåndtering
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 2.056
11:15-14:00 - 28.02.2022
Seminargr. 2
Seminar uke 9
Lærer:
M. Jenssen
Tirsdag
08:15-10:00 - 01.03.2022
Forelesning gr. 1
Konflikter og konflikthåndtering
Lærer:
M. Jenssen
11:15-14:00 - 01.03.2022
Seminargr. 1
Seminar uke 9
Lærer:
M. Jenssen
Onsdag
08:15-10:00 - 02.03.2022
Forelesning
Flerkulturelle perspektiver i NHB
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 2.072
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 04.03.2022
Forelesning
Måltidet som pedagogisk arena
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 2.005
13:00-15:45 - 04.03.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 10
Mandag
12:15-15:00 - 07.03.2022
Seminar gr. 2
Arbeidskrav 4: muntlig framlegg i grupper
Rom:
ILP 1.007
Tirsdag
12:15-15:00 - 08.03.2022
Seminar gr. 1
Arbeidskrav 4: muntlig framlegg i grupper
Rom:
ILP 2.072
Onsdag
08:15-10:00 - 09.03.2022
Forlesning
Danning
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 2.056
Torsdag
08:15-11:00 - 10.03.2022
Seminar gr. 1
Danning
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 2.005
Fredag
Uke 11
Mandag
Tirsdag
08:15-11:00 - 15.03.2022
Seminar gr. 2
Nettkurs om vold og overgrep
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
12:15-14:00 - 21.03.2022
Tromsø forlesning
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.043
14:15-16:00 - 21.03.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
08:15-10:00 - 22.03.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
Onsdag
09:15-12:00 - 23.03.2022
Sem. Kirkenes
Pedagogikk - pedagogisk ledelse
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.047
Torsdag
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 29.03.2022
Kirkenes forelesning
Flerkulturelle perspektiver i NHB

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65796705857?pwd=MXVKT3UrUW9vWjBhVS9Wd3VKdWoydz09

Meeting ID: 657 9670 5857
Password: 552034

Lærer:
M. Jenssen
14:15-16:00 - 29.03.2022
Kirkenes forelesning
Måltidets pedagogiske funksjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65796705857?pwd=MXVKT3UrUW9vWjBhVS9Wd3VKdWoydz09

Meeting ID: 657 9670 5857
Password: 552034

Lærer:
M. Jenssen
Onsdag
08:15-10:00 - 30.03.2022
Harstad forelesning
Pedagogisk ledelse og personalarbeid i barnehagen
Lærer:
M. Jenssen
Torsdag
08:15-10:00 - 31.03.2022
Kirkenes forelesning
Pedagogikk - digital dannelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62259953558?pwd=Vy9oSmJTQVZIY1Exc1dic1F5VmlLdz09

Meeting ID: 622 5995 3558
Password: 206112

Lærer:
M. Jenssen
Fredag
14:15-16:00 - 01.04.2022
Finnsnes forelesning
Join Zoom Meeting https://uit.zoom.us/j/69226951551?pwd=a01PMjdKTTliclhUU1pyQ0M2UTVJZz09 Meeting ID: 692 2695 1551 Password: 192835
Pedagogisk ledelse og personalarbeid i barnehagen

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/69226951551?pwd=a01PMjdKTTliclhUU1pyQ0M2UTVJZz09

Meeting ID: 692 2695 1551
Password: 192835

Lærer:
M. Jenssen
Uke 14
Mandag
08:15-10:00 - 04.04.2022
Tromsø forlesning
Lærer:
M. Jenssen
12:15-14:00 - 04.04.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Animasjonsprosjekt

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62259953558?pwd=Vy9oSmJTQVZIY1Exc1dic1F5VmlLdz09

Meeting ID: 622 5995 3558
Password: 206112

Lærer:
M. Jenssen
14:15-16:00 - 04.04.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Lærer:
M. Jenssen
Tirsdag
10:15-12:00 - 05.04.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Lærer:
M. Jenssen
12:15-16:00 - 05.04.2022
Narvik sem.
Fremlegg av obligatorisk dokumentasjonsoppgave fra praksis
Onsdag
08:15-12:00 - 06.04.2022
Forelesning
Fremlegg av didaktisk oppgave i grupper
12:15-14:00 - 06.04.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Lærer:
M. Jenssen
Torsdag
08:15-10:00 - 07.04.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Lærer:
M. Jenssen
12:15-16:00 - 07.04.2022
Tromsø sem.
Fremlegg av obligatorisk dokumentasjonsoppgave fra praksis
Rom:
ILP 2.056
Fredag
08:15-10:00 - 08.04.2022
Tromsø forelesning
Flerkulturelle perspektiver i NHB

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62161029630?pwd=UTB3S3NBT2I3MHg0K0R1NU4xMUNCUT09

Meeting ID: 621 6102 9630
Password: 239052

Lærer:
M. Jenssen
10:15-12:00 - 08.04.2022
Tromsø forelesning
Måltidets pedagogiske funksjon

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65082850619?pwd=cldkMmZTaVZTcHJLWFdxVUV5NmZOQT09

Meeting ID: 650 8285 0619
Password: 745932

Lærer:
M. Jenssen
13:00-15:45 - 08.04.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 16
Mandag
Tirsdag
11:15-14:00 - 19.04.2022
Harstad seminargr. 2
Pedagogisk ledelse og personalarbeid i barnehagen
Lærer:
M. Jenssen
14:15-16:00 - 19.04.2022
Harstad forelesning
Inkluderende språkfellesskap
Lærer:
M. Jenssen
Onsdag
08:15-10:00 - 20.04.2022
Harstad seminargr. 2
Inkluderende språkfellesskap
Lærer:
M. Jenssen
13:15-16:00 - 20.04.2022
Harstad forelesning
Kartlegging. Språklige observasjoner. Praksiseksempler, hva har studentene egentlig observert?
Lærer:
M. Jenssen
Torsdag
08:15-11:00 - 21.04.2022
Finnsnes seminargr. 1
Pedagogisk ledelse og personalarbeid i barnehagen
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
14:15-16:00 - 21.04.2022
Finnsnes forelesning
Inkluderende språkfellesskap
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
Fredag
08:15-10:00 - 22.04.2022
Finnsnes seminargr. 2
Inkluderende språkfellesskap
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
12:00-15:00 - 22.04.2022
Finnsnes forelesning
Kartlegging. Språklige observasjoner. Praksiseksempler, hva har studentene egentlig observert?
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
Uke 17
Mandag
12:15-16:00 - 25.04.2022
Forelesning
Eksamensforberedelser
Tirsdag
08:15-11:00 - 26.04.2022
Narvik for.
Arbeid med barn som trenger ekstra hjelp og støtte
Lærer:
M. Jenssen
11:15-13:00 - 26.04.2022
Narvik for.
Eksamensforberedelser
Lærer:
M. Jenssen
13:15-14:00 - 26.04.2022
Narvik for.
Zoom om eksamen: spørretime


https://uit.zoom.us/j/65628684337?pwd=NU05L2cyNDN3djYxamtYQ2lXcU1Edz09

Meeting ID: 656 2868 4337
Password: 192980

Onsdag
08:15-10:00 - 27.04.2022
Forelesning gr. 2
Pedagogisk ledelse
Lederskjønn
Lærer:
M. Jenssen
11:15-14:00 - 27.04.2022
Seminargr. 2
Seminar uke 17
Lærer:
M. Jenssen
Torsdag
08:15-10:00 - 28.04.2022
Forelesning gr. 1
Pedagogisk ledelse
Lederskjønn
Lærer:
M. Jenssen
10:15-11:00 - 28.04.2022
Tromsø for.
Eksamensforberedelser


https://uit.zoom.us/j/65628684337?pwd=NU05L2cyNDN3djYxamtYQ2lXcU1Edz09

Meeting ID: 656 2868 4337
Password: 192980

11:15-14:00 - 28.04.2022
Seminargr. 1
Seminar uke 17
Lærer:
M. Jenssen
Fredag
08:15-11:00 - 29.04.2022
Tromsø for.
Arbeid med barn som trenger ekstra hjelp og støtte
Lærer:
M. Jenssen
Rom:
ILP 1.043
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 13.05.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag