Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Uke 1
Mandag
08:15-10:00 - 03.01.2022
Harstad forelesning
Introduksjon, inkl. introduksjon av alle arbeidskrav

Topic: BLU-1210 Språk og kommunikasjon hele klassen
https://uit.zoom.us/j/64831686496?pwd=SDE4SEFQSGlUYTRhdVBnU0RSUm53dz09

Meeting ID: 648 3168 6496
Password: 711651

14:15-16:00 - 03.01.2022
Harstad forelesning
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: BLU-1210 Språk og kommunikasjon hele klassen
https://uit.zoom.us/j/64831686496?pwd=SDE4SEFQSGlUYTRhdVBnU0RSUm53dz09

Meeting ID: 648 3168 6496
Password: 711651

Lærer:
M.L. Sundelin
Tirsdag
08:15-10:00 - 04.01.2022
Finnsnes forelesning
Introduksjon, inkl. introduksjon av alle arbeidskrav

Topic: Fellesforelesning Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/61718619153?pwd=QnRNbTFvdHcvQ1ZiZGVHNFdDUFpxZz09

Meeting ID: 617 1861 9153
Password: 628859

Rom:
10:15-12:00 - 04.01.2022
Harstad seminargr. 1
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Seminargruppe 1 Harstad (Marit)
https://uit.zoom.us/j/63779389083?pwd=OVRNYkJjdW0xZjBSY1FDYkkzQjdNdz09

Meeting ID: 637 7938 9083
Password: 716435

Lærer:
M.L. Sundelin
12:15-14:00 - 04.01.2022
Harstad seminargr. 2
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Seminargruppe 2 Harstad (Marit)
https://uit.zoom.us/j/66500146396?pwd=amw4bVN5MzExdzgwNmwrcGd6bERoUT09

Meeting ID: 665 0014 6396
Password: 183605

Lærer:
M.L. Sundelin
Onsdag
08:15-10:00 - 05.01.2022
Finnsnes forelesning
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Fellesforelesning Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/61718619153?pwd=QnRNbTFvdHcvQ1ZiZGVHNFdDUFpxZz09

Meeting ID: 617 1861 9153
Password: 628859

Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
10:15-12:00 - 05.01.2022
Finnsnes seminargr. 1
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Seminargruppe 1 Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/64713059111?pwd=WXhsNHhkUGFDTC9FelM3MG0rL3cwdz09

Meeting ID: 647 1305 9111
Password: 996220

Lærer:
M.L. Sundelin
12:15-14:00 - 05.01.2022
Finnsnes seminargr. 2
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Seminargruppe 2 Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/65274578397?pwd=RHB6Nytvck00dG5qSEp4RlY4WWRBUT09

Meeting ID: 652 7457 8397
Password: 904630

Lærer:
M.L. Sundelin
Torsdag
Fredag
Uke 2
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 11.01.2022
Tromsø forelesning
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse forelesning Tromsø
https://uit.zoom.us/j/67572021819?pwd=alhCY3VhZWR3Wmd4QmtSWms4c1R6UT09

Meeting ID: 675 7202 1819
 

Lærer:
M.L. Sundelin
10:15-12:00 - 11.01.2022
Tromsø seminargr. 2
Barns fortellekompetanse seminar
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Tromsø seminargruppe 2
Time: Jan 12, 2022 08:15 AM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/62234239919?pwd=UmZYdlZUVU5yRWVSQ2ZDKzFxODRndz09

Meeting ID: 622 3423 9919
 

Lærer:
M.L. Sundelin
Onsdag
08:15-10:00 - 12.01.2022
Tromsø seminargr. 1
Barns fortellekompetanse Tromsø seminargruppe 1
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Tromsø gruppe 1
Time: Jan 11, 2022 10:15 AM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/63547195873?pwd=Y1RIRDRiSGtrNlpXVURsRkVDKzFBUT09

Meeting ID: 635 4719 5873

Lærer:
M.L. Sundelin
Torsdag
08:15-10:00 - 13.01.2022
Narvik forelesning
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Narvik forelesning
Time: Jan 13, 2022 08:15 AM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/69565419063?pwd=aklOeU45OGZ5VjhEeHNGOHdHR28rQT09

Meeting ID: 695 6541 9063
 

Lærer:
M.L. Sundelin
12:15-14:00 - 13.01.2022
Narvik seminargr. 1
Barns fortellekompetanse seminar
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Narvik seminargruppe 1
Time: Jan 13, 2022 12:30 PM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/69479445627?pwd=R1dZME5DZjhtc0xEaVI4NFRzdVY5dz09

Meeting ID: 694 7944 5627

Lærer:
M.L. Sundelin
14:15-16:00 - 13.01.2022
Narvik seminargr. 2
Barns fortellekompetanse seminar
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Narvik seminargruppe 2
Time: Jan 13, 2022 02:15 PM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/62105401628?pwd=NFRBMWhJWGsxeW5YVEhWM2xReEVpZz09

Meeting ID: 621 0540 1628
 

Lærer:
M.L. Sundelin
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
12:15-13:00 - 18.01.2022
Finnsnes forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61031972786?pwd=aWdkSmpxMVZBRWwzTk9BdHBaZFZpUT09

Meeting ID: 610 3197 2786
Password: 195866

13:15-14:00 - 18.01.2022
Finnsnes seminargr. 1
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61031972786?pwd=aWdkSmpxMVZBRWwzTk9BdHBaZFZpUT09

Meeting ID: 610 3197 2786
Password: 195866

Onsdag
08:15-09:00 - 19.01.2022
Harstad forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63235638327?pwd=TFRxZkxDYjVSWFlPY1JtbElCTkkxZz09

Meeting ID: 632 3563 8327
Password: 472856

09:15-10:00 - 19.01.2022
Harstad seminargr. 1
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63235638327?pwd=TFRxZkxDYjVSWFlPY1JtbElCTkkxZz09

Meeting ID: 632 3563 8327
Password: 472856

Torsdag
Fredag
08:15-11:00 - 21.01.2022
Finnsnes seminargr. 1
Språklig bevissthet

Asynkron forelesning og filmlenke i seminaroppgavene sees på forhånd eller i løpet av første undervisningstime. Felles seminarundervisning starter 9.15.

Topic: Fellesforelesning Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/61718619153?pwd=dlFQRExsajY0aXRzQW0zcktGcVVjZz09

Meeting ID: 617 1861 9153

Lærer:
M.L. Sundelin
11:15-14:00 - 21.01.2022
Harstad forelesning
Språklig bevissthet
Språklig bevissthet

Asynkron forelesning og filmlenke i seminaroppgavene sees på forhånd. Da starter vi seminaret 11.15 og avslutter kl. 13. Topic: BLU-1210 Språk og kommunikasjon Harstad
https://uit.zoom.us/j/64831686496?pwd=SGN0dnRwOU1DaXZudXZLR2NRZFlDZz09

Meeting ID: 648 3168 6496

Lærer:
M.L. Sundelin
13:00-15:45 - 21.01.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 5
Mandag
10:15-11:00 - 31.01.2022
Finnsnes forelesning
Aktivitetsmappe
11:15-12:00 - 31.01.2022
Harstad forelesning
Aktivitetsmappe
12:15-13:00 - 31.01.2022
Harstad forelesning
Kommunikasjonsteori, språk og lek

Flyttes til 12.15-13.00 og rom 2.072

Tirsdag
14:15-15:00 - 01.02.2022
Finnsnes forelesning
Kommunikasjonsteori, språk og lek
Onsdag
Torsdag
Fredag
14:15-16:00 - 04.02.2022
Finnsnes forelesning
Forberedelse til praksis

ILP-bygget: Undervisning (1.043)

Zoom: https://uit.zoom.us/j/66708827358

Uke 6
Mandag
11:15-12:00 - 07.02.2022
Narvik forelesning
Aktivitetsmappe
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
Onsdag
09:15-10:00 - 09.02.2022
Tromsø forelesning
Aktivitetsmappe
Rom:
ILP 1.007
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
14:15-16:00 - 28.02.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 01.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Harstad
Onsdag
08:15-16:00 - 02.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Finnsnes
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 03.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
Fredag
13:00-15:45 - 04.03.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-16:00 - 09.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Narvik
Torsdag
Fredag
Uke 13
Mandag
14:15-16:00 - 28.03.2022
Finnsnes forelesning
Godt språkmiljø
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Tirsdag
12:15-14:00 - 29.03.2022
Finnsnes seminargr. 1
Språk og lek (kommunikasjonsteori)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
14:15-16:00 - 29.03.2022
Finnsnes forelesning
Etterarbeid praksis
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Onsdag
09:15-11:00 - 30.03.2022
Finnsnes seminargr. 2
Språk og lek (kommunikasjonsteori)
Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Torsdag
12:15-14:00 - 31.03.2022
Harstad seminargr. 1
Språk og lek (kommunikasjonsteori)
Lærer:
M.L. Sundelin
14:15-16:00 - 31.03.2022
Harstad seminargr. 2
Språk og lek (kommunikasjonsteori)
Lærer:
M.L. Sundelin
Fredag
12:15-14:00 - 01.04.2022
Harstad forelesning
Godt språkmiljø
Lærer:
M.L. Sundelin
14:15-16:00 - 01.04.2022
Harstad forelesning
Etterarbeid praksis
Lærer:
M.L. Sundelin
Uke 14
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 08.04.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 16
Mandag
Tirsdag
11:15-14:00 - 19.04.2022
Finnsnes forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

Rom:
14:15-16:00 - 19.04.2022
Finnsnes forelesning
Ikke digital undervisning (får ikke endret dette)
Eksamensforberedelser

Ta med alt av pensum. Dere skal jobbe med eksamensoppgaver. Oppgavene ligger i Canvas.

Lærer:
M.L. Sundelin
Onsdag
13:15-16:00 - 20.04.2022
Finnsnes forelesning
Språkstimulering i uterommet

Husk uteklær som passer til fysisk aktivitet.

Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Torsdag
11:15-14:00 - 21.04.2022
Harstad forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

Lærer:
M.L. Sundelin
14:15-16:00 - 21.04.2022
Harstad forelesning
Eksamensforberedelser

Ta med all pensumlitteratur. Dere skal jobbe med eksamensoppgaver. Oppgavene ligger i Canvas.

Lærer:
M.L. Sundelin
Fredag
13:15-16:00 - 22.04.2022
Harstad forelesning
Språkstimulering i uterommet

Husk klær du kan være fysisk aktiv i ute.

Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
Uke 17
Mandag
08:15-11:00 - 25.04.2022
Tromsø forelesning
Språkstimulering i uterommet

Husk klær du kan være fysisk aktiv i ute.

Rom:
12:15-14:00 - 25.04.2022
Narvik forelesning
Eksamensforberedelser

Ha hele pensum tilgjengelig. Dere skal jobbe med eksamensoppgaver. Oppgavene ligger på Canvas. Vi starter økta kl. 12.30.

Lærer:
M.L. Sundelin
Tirsdag
Onsdag
08:15-11:00 - 27.04.2022
Narvik forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

Lærer:
M.L. Sundelin
11:15-14:00 - 27.04.2022
Narvik forelesning
Kartlegging. Språklige observasjoner. Praksiseksempler, hva har studentene egentlig observert?
Lærer:
M.L. Sundelin
Torsdag
08:15-10:00 - 28.04.2022
Narvik forelesning
Språkstimulering i uterommet
Inkluderende språkfellesskap

Husk klær du kan være fysisk aktiv i ute.

Fredag
11:15-14:00 - 29.04.2022
Tromsø forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og fargeblyanter/tusjer.

Rom:
ILP 1.043
14:15-16:00 - 29.04.2022
Tromsø forelesning
Eksamensforberedelser

Ta med all pensumlitteratur. Dere skal jobbe med eksamensoppgaver. Oppgavene ligger på Canvas.

Lærer:
M.L. Sundelin
Rom:
ILP 1.043
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 13.05.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag