Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor

Marit Ludvigsen Sundelin

Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
03.01.2022
Tirsdag
04.01.2022
Onsdag
05.01.2022
Torsdag
06.01.2022
Fredag
07.01.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Introduksjon, inkl. introduksjon av alle arbeidskrav

Topic: BLU-1210 Språk og kommunikasjon hele klassen
https://uit.zoom.us/j/64831686496?pwd=SDE4SEFQSGlUYTRhdVBnU0RSUm53dz09

Meeting ID: 648 3168 6496
Password: 711651

M.L. Sundelin
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Introduksjon, inkl. introduksjon av alle arbeidskrav

Topic: Fellesforelesning Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/61718619153?pwd=QnRNbTFvdHcvQ1ZiZGVHNFdDUFpxZz09

Meeting ID: 617 1861 9153
Password: 628859

M.L. Sundelin
T. Unstad
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Fellesforelesning Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/61718619153?pwd=QnRNbTFvdHcvQ1ZiZGVHNFdDUFpxZz09

Meeting ID: 617 1861 9153
Password: 628859

M.L. Sundelin
   
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Seminargruppe 1 Harstad (Marit)
https://uit.zoom.us/j/63779389083?pwd=OVRNYkJjdW0xZjBSY1FDYkkzQjdNdz09

Meeting ID: 637 7938 9083
Password: 716435

M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Seminargruppe 1 Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/64713059111?pwd=WXhsNHhkUGFDTC9FelM3MG0rL3cwdz09

Meeting ID: 647 1305 9111
Password: 996220

M.L. Sundelin
   
11:00      
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Seminargruppe 2 Harstad (Marit)
https://uit.zoom.us/j/66500146396?pwd=amw4bVN5MzExdzgwNmwrcGd6bERoUT09

Meeting ID: 665 0014 6396
Password: 183605

M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 2
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Seminargruppe 2 Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/65274578397?pwd=RHB6Nytvck00dG5qSEp4RlY4WWRBUT09

Meeting ID: 652 7457 8397
Password: 904630

M.L. Sundelin
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: BLU-1210 Språk og kommunikasjon hele klassen
https://uit.zoom.us/j/64831686496?pwd=SDE4SEFQSGlUYTRhdVBnU0RSUm53dz09

Meeting ID: 648 3168 6496
Password: 711651

M.L. Sundelin
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse forelesning Tromsø
https://uit.zoom.us/j/67572021819?pwd=alhCY3VhZWR3Wmd4QmtSWms4c1R6UT09

Meeting ID: 675 7202 1819
 

M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Barns fortellekompetanse Tromsø seminargruppe 1
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Tromsø gruppe 1
Time: Jan 11, 2022 10:15 AM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/63547195873?pwd=Y1RIRDRiSGtrNlpXVURsRkVDKzFBUT09

Meeting ID: 635 4719 5873

M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1500
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Barns fortellekompetanse
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Narvik forelesning
Time: Jan 13, 2022 08:15 AM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/69565419063?pwd=aklOeU45OGZ5VjhEeHNGOHdHR28rQT09

Meeting ID: 695 6541 9063
 

M.L. Sundelin
 
09:00    
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Barns fortellekompetanse seminar
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Tromsø seminargruppe 2
Time: Jan 12, 2022 08:15 AM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/62234239919?pwd=UmZYdlZUVU5yRWVSQ2ZDKzFxODRndz09

Meeting ID: 622 3423 9919
 

M.L. Sundelin
     
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NARVIK_BL-E E1500
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Barns fortellekompetanse seminar
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Narvik seminargruppe 1
Time: Jan 13, 2022 12:30 PM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/69479445627?pwd=R1dZME5DZjhtc0xEaVI4NFRzdVY5dz09

Meeting ID: 694 7944 5627

M.L. Sundelin
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NARVIK_BL-E E1500
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Barns fortellekompetanse seminar
Barns fortellerkompetanse

Topic: Barns fortellekompetanse Narvik seminargruppe 2
Time: Jan 13, 2022 02:15 PM Amsterdam, Berlin, Rome, Stockholm, Vienna
https://uit.zoom.us/j/62105401628?pwd=NFRBMWhJWGsxeW5YVEhWM2xReEVpZz09

Meeting ID: 621 0540 1628
 

M.L. Sundelin
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63235638327?pwd=TFRxZkxDYjVSWFlPY1JtbElCTkkxZz09

Meeting ID: 632 3563 8327
Password: 472856

M. Jenssen
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Språklig bevissthet

Asynkron forelesning og filmlenke i seminaroppgavene sees på forhånd eller i løpet av første undervisningstime. Felles seminarundervisning starter 9.15.

Topic: Fellesforelesning Finnsnes (Marit)
https://uit.zoom.us/j/61718619153?pwd=dlFQRExsajY0aXRzQW0zcktGcVVjZz09

Meeting ID: 617 1861 9153

M.L. Sundelin
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63235638327?pwd=TFRxZkxDYjVSWFlPY1JtbElCTkkxZz09

Meeting ID: 632 3563 8327
Password: 472856

M. Jenssen
M.L. Sundelin
 
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Språklig bevissthet
Språklig bevissthet

Asynkron forelesning og filmlenke i seminaroppgavene sees på forhånd. Da starter vi seminaret 11.15 og avslutter kl. 13. Topic: BLU-1210 Språk og kommunikasjon Harstad
https://uit.zoom.us/j/64831686496?pwd=SGN0dnRwOU1DaXZudXZLR2NRZFlDZz09

Meeting ID: 648 3168 6496

M.L. Sundelin
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61031972786?pwd=aWdkSmpxMVZBRWwzTk9BdHBaZFZpUT09

Meeting ID: 610 3197 2786
Password: 195866

M. Jenssen
M.L. Sundelin
   
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-14:00
13:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Vygotsky og språklig utvikling

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61031972786?pwd=aWdkSmpxMVZBRWwzTk9BdHBaZFZpUT09

Meeting ID: 610 3197 2786
Password: 195866

M. Jenssen
M.L. Sundelin
   
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-11:00
10:15-11:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Aktivitetsmappe
M. Jenssen
M.L. Sundelin
       
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Aktivitetsmappe
M. Jenssen
M.L. Sundelin
       
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-13:00
12:15-13:00 ILP 2.072
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Kommunikasjonsteori, språk og lek

Flyttes til 12.15-13.00 og rom 2.072

M. Jenssen
M.L. Sundelin
       
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-15:00
14:15-15:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Kommunikasjonsteori, språk og lek
M. Jenssen
M.L. Sundelin
   
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Forberedelse til praksis

ILP-bygget: Undervisning (1.043)

Zoom: https://uit.zoom.us/j/66708827358

M. Jenssen
M.L. Sundelin
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 1.007
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Aktivitetsmappe
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
   
10:00          
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-12:00
11:15-12:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Aktivitetsmappe
H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
       
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.072
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
HARSTAD_HG1 ROM204
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Harstad
A. Myrstad
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
A.L.B. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Finnsnes
H. Ludvigsen
K.A. Nyborg
M.L. Sundelin
M. Tobiassen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
F.L. Hansen
T. Isaksen
O.M. Kanck
C.H. Moen
A. Myrstad
K.A. Nyborg
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår
A. Myrstad
M.L. Sundelin
A.L.B. Wara
15:00  
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 NARVIK_BL-E E1500
NARVIK_BL-E E1542
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Narvik
A. Myrstad
K.A. Nyborg
K.T. Sandnes
M.L. Sundelin
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00          
09:00    
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 2
Språk og lek (kommunikasjonsteori)
M.L. Sundelin
   
10:00        
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Språk og lek (kommunikasjonsteori)
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Språk og lek (kommunikasjonsteori)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Godt språkmiljø
M.L. Sundelin
13:00    
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Godt språkmiljø
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Etterarbeid praksis
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 113_ROM3
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Språk og lek (kommunikasjonsteori)
M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG1 ROM203
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Etterarbeid praksis
M.L. Sundelin
15:00  
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

B.A. Karlsen
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

M.L. Sundelin
 
12:00      
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Språkstimulering i uterommet

Husk uteklær som passer til fysisk aktivitet.

M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Språkstimulering i uterommet

Husk klær du kan være fysisk aktiv i ute.

M.L. Sundelin
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Ikke digital undervisning (får ikke endret dette)
Eksamensforberedelser

Ta med alt av pensum. Dere skal jobbe med eksamensoppgaver. Oppgavene ligger i Canvas.

M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 HARSTAD_HG5 114_ROM4
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Eksamensforberedelser

Ta med all pensumlitteratur. Dere skal jobbe med eksamensoppgaver. Oppgavene ligger i Canvas.

M.L. Sundelin
15:00  
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Språkstimulering i uterommet

Husk klær du kan være fysisk aktiv i ute.

H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 NARVIK_BL-E E1500
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og tusjer/fargeblyanter.

M.L. Sundelin
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 NARVIK_BL-E E1500
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Språkstimulering i uterommet
Inkluderende språkfellesskap

Husk klær du kan være fysisk aktiv i ute.

H. Ludvigsen
M.L. Sundelin
 
09:00    
10:00      
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 NARVIK_BL-E E1460
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Kartlegging. Språklige observasjoner. Praksiseksempler, hva har studentene egentlig observert?
M.L. Sundelin
 
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Arbeid med barnelitteratur for og med barn

Ta gjerne med saks og fargeblyanter/tusjer.

B.A. Karlsen
M.L. Sundelin
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Eksamensforberedelser

Ha hele pensum tilgjengelig. Dere skal jobbe med eksamensoppgaver. Oppgavene ligger på Canvas. Vi starter økta kl. 12.30.

M.L. Sundelin
   
13:00    
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Eksamensforberedelser

Ta med all pensumlitteratur. Dere skal jobbe med eksamensoppgaver. Oppgavene ligger på Canvas.

M.L. Sundelin
15:00        
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Marit Ludvigsen Sundelin - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
     
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00