Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Miriam Elise Wiik - Universitetslektor

Miriam Elise Wiik

Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 1
Uke 1
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Tirsdag
04.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Synkron undervisning, Drama i fortelling, forestillingsarbeid
Drama i fortelling, forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/61051162440?pwd=SGlqZWZqTTFtWGg0cEFoakxiVEdzdz09 (Lenker til en ekstern side.)

Meeting ID: 610 5116 2440

Password: 616835

M. Wiik
Onsdag
05.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Synkron undervisning, Drama i fortelling, forestillingsarbeid
Drama i fortelling, forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/63528186114?pwd=RjAzOHY3djB2Y1B6YXBXVjNMdi80dz09

Meeting ID: 635 2818 6114

Password: 141740

M. Wiik
Torsdag
06.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
Fredag
07.01.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
T.H. Blixrud
S. Boldermo
F.L. Hansen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
B.A. Karlsen
H. Ludvigsen
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A.L.B. Wara
M. Wiik
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 2
Synkron undervisning, Drama i fortelling, forestillingsarbeid
Drama i fortelling, forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/69472643940?pwd=emFpT1JiL3dQRUw4aC9LZVFROXpRZz09

Meeting ID: 694 7264 3940

Password: 004502

M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
10.01.2022
10:15-12:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Asynkron forelesning, Fortelling i barnehagen (drama)
Fortelling i barnehagen

Forelesningen ligger i Canvas (last ned for å få tilgang til lyd). Se forelesningen før seminaret "Drama i fortelling, forestillingsarbeid"

M. Wiik
Torsdag
13.01.2022
08:15-11:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Synkron undervisning, Drama i fortelling, forestillingsarbeid
Drama i fortelling, forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/66356934042?pwd=OEhUakl0Y0tkcUVZMGNkaFEyajhkQT09

Meeting ID: 663 5693 4042

Password: 112615

M. Wiik
11:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Synkron undervisning, Drama i fortelling, forestillingsarbeid
Drama i fortelling, forestillingsarbeid

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/66744694897?pwd=RGJUOVJVVEwxK3cyY1llOVZhTk1SQT09

Meeting ID: 667 4469 4897

Password: 746148

M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.01.2022
08:15-09:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Asynkron forelesning Kommunikasjon og kroppsspråk
Kommunikasjon og kroppsspråk

Forelesningen ligger i Canvas.

M. Wiik
09:15-10:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Asynkron forelesning Kommunikasjon og kroppsspråk
Kommunikasjon og kroppsspråk

Forelesningen ligger i Canvas.

M. Wiik
Onsdag
19.01.2022
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes forelesning
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Finnsnes

Time: Jan 19, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/69261760774?pwd=RHkxMXU5VTdFbi9XeUNLbXJCR3IrQT09

Meeting ID: 692 6176 0774

Password: 000153

F.L. Hansen
M. Wiik
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad forelesning
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Harstad

Time: Jan 19, 2022 10:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/64811258797?pwd=OWVmTTBVdXpUUWpxOW1yRGRpSit0UT09

Meeting ID: 648 1125 8797

Password: 482384

F.L. Hansen
M. Wiik
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Finnsnes seminargr. 1
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling del 2 Finnsnes

Time: Jan 19, 2022 12:30 PM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/69980638278?pwd=V2RSNnZTdHUwdjFiNGJtNU56OU1kdz09

Meeting ID: 699 8063 8278

Password: 805495

F.L. Hansen
M. Wiik
Torsdag
20.01.2022
12:15-14:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling del 2 Harstad

Time: Jan 20, 2022 12:30 PM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/64530449523?pwd=NUFrblNwd0w0anVyeVhiMXZBZFhvUT09

Meeting ID: 645 3044 9523

Password: 355046

F.L. Hansen
M. Wiik
Fredag
21.01.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.01.2022
08:15-09:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Asynkron forelesning Kommunikasjon og kroppsspråk
Kommunikasjon og kroppsspråk

Forelesningen ligger i Canvas.

M. Wiik
09:15-10:00 VIRTUELT _CANVAS
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Asynkron forelesning Kommunikasjon og kroppsspråk
Kommunikasjon og kroppsspråk

Forelesningen ligger i Canvas.

M. Wiik
Onsdag
26.01.2022
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Tromsø

Time: Jan 26, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/61187507110?pwd=ZTBaWHh6MDJvQXlvNjhhSGx6VEhudz09

Meeting ID: 611 8750 7110

Password: 952332

F.L. Hansen
M. Wiik
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Dramatisere og formidle fortelling - nettsamling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Tromsø

Time: Jan 26, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/61187507110?pwd=ZTBaWHh6MDJvQXlvNjhhSGx6VEhudz09

Meeting ID: 611 8750 7110

Password: 952332

F.L. Hansen
M. Wiik
Torsdag
27.01.2022
08:15-10:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Dramatisere og formidle fortelling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Narvik

Time: Jan 27, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/63280179692?pwd=QWtUVE5SZ1FBcmxBRStOaFNUWEgrdz09

Meeting ID: 632 8017 9692

Password: 556612

F.L. Hansen
M. Wiik
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
BLU-1210-1 Narvik forelesning
Dramatisere og formidle fortelling - nettsamling

Topic: Dramatisere og formidle fortelling Narvik

Time: Jan 27, 2022 08:15 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/63280179692?pwd=QWtUVE5SZ1FBcmxBRStOaFNUWEgrdz09

Meeting ID: 632 8017 9692

Password: 556612

F.L. Hansen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
01.02.2022
08:15-10:00 ILP 1.043
ILP 1.062
ILP 1.075
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Veiledning forestilling
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 1.075
VIRTUELT _DIGUND
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Veiledning forestilling
M. Wiik
Onsdag
02.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 2.051
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 1
Vandreforestilling
M. Wiik
11:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 1.062
ILP 2.051
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1210-1 Harstad seminargr. 2
Vandreforestilling
M. Wiik
Torsdag
03.02.2022
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1002-2 Forelesning
Etterarbeid praksis
J-E. Furulund
M. Jenssen
B.A. Karlsen
C.H. Moen
A.L.B. Wara
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.02.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
ILP 1.062
ILP 2.051
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Veiledning forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.006
ILP 1.058
ILP 2.051
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Veiledning forestilling
F.L. Hansen
M. Wiik
Tirsdag
08.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 2.051
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 2
Vandreforestilling
M. Wiik
11:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 2.051
BLU-1210-1 Tromsø seminargr. 1
Vandreforestilling

Undervisningsøkta flyttes til kl. 08.30-11.00 samme dag. Oppmøte i dramasal (1.062)

M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.062
ILP 2.051
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Veiledning forestilling

Undervisningsøkta flyttes til kl. 12.30-14.00 samme dag. Oppmøte i dramasal (1.062).

M. Wiik
Onsdag
09.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 2.051
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 1
Vandreforestilling

Økta ble flyttet til tirsdag 8.2 med begge seminargrupper.

F.L. Hansen
M. Wiik
11:15-14:00 ILP 1.026
ILP 1.030
ILP 1.031
ILP 2.051
BLU-1210-1 Narvik seminargr. 2
Vandreforestilling

Økta ble flyttet til tirsdag 8.2 med begge seminargrupper.

F.L. Hansen
M. Wiik
Torsdag
10.02.2022
08:15-10:00 ILP 1.059
ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
10:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.02.2022
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP 2.057
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
16.02.2022
10:15-12:00 ILP 1.059
BLU-1002-2 Forelesning
Animasjon
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.02.2022
08:15-16:00 ILP 2.072
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Tirsdag
22.02.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
Onsdag
23.02.2022
13:15-14:00 ILP 1.006
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
14:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
02.03.2022
08:15-16:00 ILP 1.007
ILP 1.043
BOOKING- Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
P.E. Bartnæs
M. Dardanou
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
M. Wiik
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Torsdag
03.03.2022
08:15-14:15 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Estetisk prosjekt, visning arbeidskrav
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Fredag
04.03.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse A ENG SAMF M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse B NAT M. Wiik
Onsdag
09.03.2022
14:15-16:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse C MAT NOR M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.03.2022
10:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Seminar gr. 1
Drama
M. Wiik
Onsdag
16.03.2022
12:30-14:30 ILP 1.062
BOOKING- Booking EFR043
Arbeidskrav
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
24.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.062
BLU-1002-2 Seminar gr. 2
Drama
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.03.2022
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1003-2 Klasse A ENG SAMF R. Johansen
M. Wiik
Tirsdag
29.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1003-2 Klasse B NAT R. Johansen
M. Wiik
Onsdag
30.03.2022
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1003-2 Klasse C MAT NOR R. Johansen
M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.04.2022
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse C MAT NOR M. Wiik
Tirsdag
05.04.2022
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse B NAT M. Wiik
Onsdag
06.04.2022
10:15-13:00 ILP 1.062
LER-1000-2 Seminargruppe A M. Wiik
Torsdag
07.04.2022
08:15-10:00 ILP 1.062
LER-1003-2 Klasse A ENG SAMF M. Wiik
10:15-12:00 ILP 1.062
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Dramaforløp
M. Wiik
12:15-15:00 ILP 1.062
LER-1000-2 Seminargruppe B M. Wiik
Fredag
08.04.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.04.2022
12:15-16:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.077
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Eksamensforberedelser
M. Jenssen
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Tirsdag
26.04.2022
08:15-13:00 ILP 1.062
ILP 1.075
ILP U1.080
BLU-1002-2 Forelesning
Eksamensforberedelser
S. Johansen
B.A. Karlsen
M. Wiik
Onsdag
27.04.2022
08:15-11:00 ILP 1.062
LER-1000-2 Seminargruppe B M. Wiik
11:15-14:00 ILP 1.062
LER-1000-2 Seminargruppe A M. Wiik
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.05.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Tirsdag
24.05.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Timeplan for Miriam Elise Wiik - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.06.2022
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik