Timeplan 2022 Vår - lærer Ole Martin Kanck - Rådgiver
Uke 8
Mandag
08:15-16:00 - 21.02.2022
Booking BLS022
ILP Programdager BLU
ILP Programdager BLU
Lærer:
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
08:15-16:00 - 01.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
Onsdag
08:15-16:00 - 02.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
Torsdag
08:15-16:00 - 03.03.2022
Booking BLS022
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
ILP Praksisdialog BLU 2. studieår - Tromsø
Fredag
Uke 21
Mandag
08:15-16:00 - 23.05.2022
Booking BLS022
ILP Programdager BLU
ILP Programdager BLU
Lærer:
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 24.05.2022
Booking BLS022
ILP Programdager BLU
ILP Programdager BLU
Lærer:
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M.H. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
G. Aas
Rom:
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2022 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25