Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis

Olav Kansgar Straum

Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
     
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
VIRTUELT _DIGUND
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
       
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
   
09:00      
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP U1.068
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
11:00        
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
LER-1452-2 Undervisning
O.K. Straum
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1452-2 Seminar
O.K. Straum
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Olav Kansgar Straum - Førsteamanuensis i uke 23
Uke
23
Mandag
06.06.2022
Tirsdag
07.06.2022
Onsdag
08.06.2022
Torsdag
09.06.2022
Fredag
10.06.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00