Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Per Øystein Haavold - Professor

Per Øystein Haavold

Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 UB 244
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Forelesning
P.Ø. Haavold
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Forelesning
P.Ø. Haavold
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.005
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Forelesning
P.Ø. Haavold
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E0105
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Seminargruppe A
P.Ø. Haavold
11:00  
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM E0105
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Seminargruppe B
P.Ø. Haavold
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Forelesning
P.Ø. Haavold
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1005
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Seminargruppe B
P.Ø. Haavold
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.425
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Forelesning
P.Ø. Haavold
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1005
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Seminargruppe A
P.Ø. Haavold
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Forelesning
P.Ø. Haavold
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1003
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Seminargruppe A
P.Ø. Haavold
 
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 MH2 U.09.310
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Forelesning
P.Ø. Haavold
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM B1003
VIRTUELT _DIGUND
LER-3201-1 Seminargruppe B
P.Ø. Haavold
 
13:00      
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3201-1 Forelesning
A. Birkeland
P.Ø. Haavold
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
M. Allern
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M.H. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
K. Johansen Aikio
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G.R. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
V.A. Olsen Yttergård
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J.H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 20
Uke
20
Mandag
16.05.2022
Tirsdag
17.05.2022
Onsdag
18.05.2022
Torsdag
19.05.2022
Fredag
20.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-3201-1 Seminargruppe B
P.Ø. Haavold
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-3201-1 Seminargruppe A
P.Ø. Haavold
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3201-1 Seminargruppe A
P.Ø. Haavold
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3201-1 Seminargruppe B
P.Ø. Haavold
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.047
LER-3201-1 Seminargruppe A
P.Ø. Haavold
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-3201-1 Seminargruppe B
P.Ø. Haavold
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.042
LER-3201-1 Seminargruppe B
P.Ø. Haavold
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking BLS022
ILP Masterveiledermøter
M. Bartnæs
V. Bergan
H. Brox
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
T.G. Ekeland
H.R. Folkenborg
F.C. Geisler
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
M. Son
M. Sætermo
K-A. Sæther
A. Unhjem
V. Øie
12:15-16:00 ILP 1.047
LER-3201-1 Seminargruppe A
P.Ø. Haavold
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Per Øystein Haavold - Professor i uke 23
Uke
23
Mandag
06.06.2022
Tirsdag
07.06.2022
Onsdag
08.06.2022
Torsdag
09.06.2022
Fredag
10.06.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
     
13:00        
14:00        
15:00        
16:00