Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis

Sünnje Linnéa Basedow

Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
BIO-2010-1 Lectures
Phytoplankton. 1
S.L. Basedow
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BIO-2010-1 Lectures
Seawater properties
S.L. Basedow
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 VIRTUELT _DIGUND
BIO-2010-1 Lectures
Phytoplankton 2
S.L. Basedow
     
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BIO-2010-1 Lectures
Phytoplankton 3
S.L. Basedow
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 VIRTUELT _DIGUND
BIO-2010-1 Lectures
Phytoplankton 4
S.L. Basedow
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Hexapoda
S.L. Basedow
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Chelicerata
S.L. Basedow
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:30-12:00
08:30-12:00 NFH D-208
BIO-2010-1 Lab gr. 1 for students also taking BIO-3004
Cruise preparation Phytoplankton
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
U. Dietrich
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-112
BIO-2010-1 Seminar group 1 for students also taking BIO-3004
Information about writing Introductions to cruise reports
S.L. Basedow
A. Keck
F. Norrbin
T. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
Information about writing Introductions to cruise reports
S.L. Basedow
A. Keck
F. Norrbin
T. Pedersen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-112
BIO-2010-1 Seminar group 1 for students also taking BIO-3004
Seminars in groups
S.L. Basedow
A. Keck
F. Norrbin
T. Pedersen
11:00  
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:30-16:00
12:30-16:00 NFH D-209
BIO-2010-1 Lab gr. 2 for students also taking BIO-3518
Cruise preparation Phytoplankton
M. Amargant Arumí
S.L. Basedow
U. Dietrich
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-112
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
Seminars in groups
S.L. Basedow
A. Keck
F. Norrbin
T. Pedersen
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00          
09:00          
10:00        
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 1 for students also taking BIO-3004
Seminars in groups
S.L. Basedow
A. Keck
F. Norrbin
T. Pedersen
11:00        
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
Seminars in groups
S.L. Basedow
A. Keck
F. Norrbin
T. Pedersen
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning

Reptilia

S.L. Basedow
     
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH E-101-SAUD
BIO-1104-1 Forelesning
Amphibia
S.L. Basedow
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 1 for students also taking BIO-3004
Seminars in groups
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
   
13:00        
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
Seminars in groups
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-109
BIO-2010-1 Seminar group 1 for students also taking BIO-3004
Seminars about Introductions -catch-up after Easte
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
Seminars about Introductions -catch-up after Easte
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
 
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 18
Uke
18
Mandag
02.05.2022
Tirsdag
03.05.2022
Onsdag
04.05.2022
Torsdag
05.05.2022
Fredag
06.05.2022
Lørdag
07.05.2022
Søndag
08.05.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00      
17:00      
18:00      
19:00      
20:00      
21:00      
22:00      
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
Lørdag
14.05.2022
Søndag
15.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 20
Uke
20
Mandag
16.05.2022
Tirsdag
17.05.2022
Onsdag
18.05.2022
Torsdag
19.05.2022
Fredag
20.05.2022
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-23:45
08:15-23:45
BIO-2010-1 Cruise group 1
Tentative cruise dates
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
A. Renner
       
09:00        
10:00        
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-109
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00        
17:00        
18:00        
19:00        
20:00        
21:00        
22:00        
Timeplan for Sünnje Linnéa Basedow - Førsteamanuensis i uke 22
Uke
22
Mandag
30.05.2022
Tirsdag
31.05.2022
Onsdag
01.06.2022
Torsdag
02.06.2022
Fredag
03.06.2022
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 1 for students also taking BIO-3004
Questions and discusions
S.L. Basedow
M. Molis
F. Norrbin
T. Pedersen
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 1 for students also taking BIO-3004
Cruise summary
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
J. Hovinen
A. Keck
M. Molis
F. Norrbin
T. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 1 for students also taking BIO-3004
Questions and discusions
S.L. Basedow
M. Molis
F. Norrbin
T. Pedersen
11:00    
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
Questions and discusions
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
Cruise summary
S.L. Basedow
Y.V. Bodur
J. Hovinen
A. Keck
F. Norrbin
T. Pedersen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 NFH D-110
BIO-2010-1 Seminar group 2 for students also taking BIO-3518
Questions and discusions
S.L. Basedow
F. Norrbin
T. Pedersen
13:00    
14:00          
15:00          
16:00