Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor

Siv Anita Bjørkli-Eriksen

Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.01.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
VIRTUELT _DIGUND
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
12.01.2022
08:15-10:00 ILP 1.006
VIRTUELT _DIGUND
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
10:15-12:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-2051-2 Felles undervisning S-E. Andreassen
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.B. Sortland
A.R. Steele
A. Unhjem
Torsdag
13.01.2022
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-1050-2 Faggr. 1-7 NOR S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
14.01.2022
12:15-14:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
14:15-16:00 VIRTUELT _ZOOM
LER-2051-2 Felles undervisning S-E. Andreassen
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
I. Frenning
B. Grønvik
M.N. Hansen
T.E. Holmbukt
L.H. Johansen
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
A.H. Lødemel
J. Oskarsson
L. Rønningsbakk
A.B. Sortland
A.R. Steele
A. Unhjem
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.01.2022
12:15-14:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP 1.058
VIRTUELT _DIGUND
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Tirsdag
18.01.2022
14:15-16:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Onsdag
19.01.2022
08:15-10:00 SVHUM E0105
VIRTUELT _DIGUND
LER-1101-2 Seminar S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-2 NOR fag1 S.A. Bjørkli-Eriksen
B. Grønvik
R.V. Johnsen
A.H. Lødemel
12:15-16:00 SVHUM C1003
LER-1050-2 Faggr. 1-7 NOR S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
21.01.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.01.2022
12:15-14:00 ILP 1.043
VIRTUELT _DIGUND
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
25.01.2022
12:15-16:00 ILP 2.056
LER-1050-2 Faggr. 1-7 NOR S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
26.01.2022
12:15-14:00 ILP 1.006
VIRTUELT _DIGUND
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Torsdag
27.01.2022
08:15-10:00 LER-1051-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-1101-2 Seminar S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
28.01.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
VIRTUELT _DIGUND
LER-1103-2 Seminargruppe A S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 ILP 2.006
VIRTUELT _DIGUND
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
12:15-14:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
LER-1103-2 Seminargruppe B S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.01.2022
12:15-14:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP 1.006
VIRTUELT _DIGUND
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Tirsdag
01.02.2022
08:15-10:00 ILP 1.006
VIRTUELT _DIGUND
LER-1051-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
02.02.2022
10:15-12:00 ILP 1.047
VIRTUELT _DIGUND
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Torsdag
03.02.2022
14:15-16:00 ILP 1.062
VIRTUELT _DIGUND
LER-1101-2 Seminar S.A. Bjørkli-Eriksen
M. Liset
Fredag
04.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.042
VIRTUELT _DIGUND
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
10.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.047
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
17.02.2022
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
22.02.2022
08:15-16:00 BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
Torsdag
24.02.2022
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-1050-2 Faggr. 1-7 NOR S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
25.02.2022
08:15-11:00 ILP 1.042
LER-3101-1 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.02.2022
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-1050-2 Faggr. 1-7 NOR S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1051-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
H.E. Moe
I.C. Nordli
A. Unhjem
Tirsdag
01.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1051-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
H.E. Moe
I.C. Nordli
A. Unhjem
Torsdag
03.03.2022
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-1051-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
04.03.2022
12:30-14:15 LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
07.03.2022
08:15-12:00 ILP 2.005
LER-1050-2 Faggr. 1-7 NOR S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 1.047
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1051-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
H.E. Moe
I.C. Nordli
A. Unhjem
Tirsdag
08.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1051-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
H.E. Moe
I.C. Nordli
A. Unhjem
10:15-12:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
09.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2051-2 NOR fag1 S.A. Bjørkli-Eriksen
B. Grønvik
R.V. Johnsen
A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-1101-2 Seminar S.A. Bjørkli-Eriksen
Torsdag
10.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1103-2 Seminargruppe A S.A. Bjørkli-Eriksen
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1103-2 Seminargruppe B S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.03.2022
14:15-16:00 ILP 2.006
LER-1103-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
15.03.2022
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Onsdag
16.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-1103-2 Seminargruppe B S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.043
LER-2051-2 5-10 KRO, NOR, SAMF MAT S.A. Bjørkli-Eriksen
Torsdag
17.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1103-2 Seminargruppe A S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-16:00 ILP 1.006
ILP 2.072
LER-2051-2 5-10 NAT, 5-10 ENG 1-7 S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.03.2022
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
23.03.2022
12:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.043
LER-2051-2 5-10 KRO, NOR, SAMF MAT S.A. Bjørkli-Eriksen
Torsdag
24.03.2022
12:15-16:00 ILP 1.006
ILP 2.072
LER-2051-2 5-10 NAT, 5-10 ENG 1-7 S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.03.2022
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
29.03.2022
10:15-12:00 ILP 1.005
LER-1103-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
Onsdag
30.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.007
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Torsdag
31.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1103-2 Seminargruppe A S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1101-2 Seminar S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
01.04.2022
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
04.04.2022
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
Tirsdag
05.04.2022
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Onsdag
06.04.2022
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-1101-2 Seminar S.A. Bjørkli-Eriksen
Torsdag
07.04.2022
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-1103-2 Seminargruppe A S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Fredag
08.04.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.04.2022
12:15-14:00 ILP 2.072
ILP U1.068
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
14:15-16:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
R. Larsen
Onsdag
20.04.2022
08:15-10:00 ILP 1.006
LER-1101-2 Seminar S.A. Bjørkli-Eriksen
Fredag
22.04.2022
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-1103-2 Seminargruppe A S.A. Bjørkli-Eriksen
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.04.2022
12:15-16:00 ILP 1.058
LER-2101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
R.V. Johnsen
Tirsdag
26.04.2022
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1103-2 Forelesning S.A. Bjørkli-Eriksen
R. Larsen
Torsdag
28.04.2022
10:15-12:00 ILP 1.006
LER-1103-2 Seminargruppe A S.A. Bjørkli-Eriksen
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-1101-2 Undervisning S.A. Bjørkli-Eriksen
I.C. Nordli
K-A. Sæther
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Siv Anita Bjørkli-Eriksen - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
07.06.2022
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik