Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis

Siri Sollied Madsen

Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
10.01.2022
08:15-10:00 ILP 2.056
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning gr. 2
Vitenskapsteoretiske blikk på pedagogikkfaget
S.S. Madsen
11:15-14:00 TEO-H1 1.343
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Seminar gr. 2
Vitenskapsteoretiske blikk på pedagogikkfaget
S.S. Madsen
Tirsdag
11.01.2022
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning gr. 1
Vitenskapsteoretiske blikk på pedagogikkfaget
S.S. Madsen
11:15-14:00 TEO-H1 1.425
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Vitenskapsteoretiske blikk på pedagogikkfaget
S.S. Madsen
Onsdag
12.01.2022
08:15-10:00 TEO-H4 4.213
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning gr. 2
Kvantitativ metode
S.S. Madsen
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Seminar gr. 2
Kvantitativ metode
S.S. Madsen
Torsdag
13.01.2022
08:15-10:00 TEO-H4 4.213
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning gr. 1
Kvantitativ metode
S.S. Madsen
11:15-14:00 UB 244
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Kvantitativ metode
S.S. Madsen
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.01.2022
08:15-10:00 TEO-H4 4.213
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning gr. 2
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon.
S.S. Madsen
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Seminar gr. 2
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon.
S.S. Madsen
Tirsdag
18.01.2022
08:15-10:00 UB 244
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning gr. 1
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon.
S.S. Madsen
11:15-14:00 MH U7.126AU10
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon.
S.S. Madsen
Onsdag
19.01.2022
08:15-10:00 TEO-H4 4.213
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning gr. 2
Kvantitativ metode - Analyse. SPSS?
S.S. Madsen
12:15-15:00 UB 244
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Seminar gr. 2
Kvantitativ metode - Analyse. SPSS?
S.S. Madsen
Torsdag
20.01.2022
08:15-10:00 TEO-H1 1.343
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Forelesning gr. 1
Kvantitativ metode - Analyse. SPSS?
S.S. Madsen
11:15-14:00 TEO-H4 4.213
VIRTUELT _DIGUND
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Kvantitativ metode - Analyse. SPSS?
S.S. Madsen
Fredag
21.01.2022
13:00-15:45 BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
31.01.2022
08:15-10:00 MH U7.126AU10
BLU-2000-1 Forelesning gr. 2
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg
F. Hiss
S.S. Madsen
11:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Seminar gr. 2
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg
F. Hiss
S.S. Madsen
Tirsdag
01.02.2022
08:15-10:00 ILP 1.042
BLU-2000-1 Forelesning gr. 1
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg
F. Hiss
S.S. Madsen
11:15-14:00 ILP 2.006
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg
F. Hiss
S.S. Madsen
Onsdag
02.02.2022
10:15-12:00 ILP 1.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 1
Organisasjonskultur og læringskultur.
S.S. Madsen
13:15-16:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Seminar uke 5
S.S. Madsen
Torsdag
03.02.2022
10:15-12:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Forelesning gr. 2
Organisasjonskultur og læringskultur.
S.S. Madsen
13:15-16:00 ILP 2.006
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Seminar uke 5
S.S. Madsen
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
21.02.2022
08:15-16:00 ILP 2.072
BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
02.03.2022
08:15-11:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.425
BLU-2010-1 1B
Obligatorisk veiledningsøvelse
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
12:15-15:00 ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 1A
Obligatorisk veiledningsøvelse
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
Torsdag
03.03.2022
08:15-11:00 TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.258
TEO-H1 1.413
BLU-2010-1 2B
Obligatorisk veiledningsøvelse
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
12:15-15:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.333
BLU-2010-1 2A
Obligatorisk veiledningsøvelse
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
Fredag
04.03.2022
13:00-15:45 BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
06.04.2022
08:15-14:00 TEO-H1 1.225
TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.233
BLU-2010-1 Seminargr. 2
Etterarbeid praksis. Studentfremlegg.
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
Torsdag
07.04.2022
08:15-14:00 TEO-H1 1.229
TEO-H1 1.258
TEO-H1 1.333
BLU-2010-1 Seminargr. 1
Etterarbeid praksis. Studentfremlegg.
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
Fredag
08.04.2022
13:00-15:45 BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.04.2022
08:15-11:00 SVHUM A3012
TEO-H1 1.323
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Presentasjon av muntlig arbeidskrav
S.S. Madsen
H.E. Moe
K.A. Nyborg
J.E.T. Strand
11:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.043
ILP U1.068
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Presentasjon av muntlig arbeidskrav
S.S. Madsen
H.E. Moe
K.A. Nyborg
J.E.T. Strand
Tirsdag
26.04.2022
10:15-16:00 TEO-H1 1.221
TEO-H1 1.233
TEO-H1 1.307
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Presentasjon av muntlig arbeidskrav
F. Hiss
S.S. Madsen
H.E. Moe
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
J.E.T. Strand
Fredag
29.04.2022
08:15-16:00 TEO-H1 1.313
TEO-H1 1.323
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.343
BLU-2000-1 Seminar gr. 1
Presentasjon av muntlig arbeidskrav
F. Hiss
T. Isaksen
S.S. Madsen
H.E. Moe
J.E.T. Strand
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.05.2022
08:15-16:00 BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
Tirsdag
24.05.2022
08:15-16:00 BOOKING Booking BLS022
ILP Programdager BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
K.W. Bøe
M. Daniloff
M. Dardanou
A. Eriksen
E. Eriksen
T. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
G. Heim
F. Hiss
T. Isaksen
I. Jensen
M. Jenssen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
B. Martinussen
E. Merzliakova
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
K.T. Sandnes
A.M. Simensen
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A.L.B. Wara
M. Wiik
G. Aas
09:15-16:00 ILP 2.006
SVF-8040-1 Forelesning S.S. Madsen
Onsdag
25.05.2022
09:15-16:00 ILP 2.006
SVF-8040-1 Forelesning S.S. Madsen
Timeplan for Siri Sollied Madsen - Førsteamanuensis i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
17.06.2022
09:15-15:00 ILP 1.005
ILP 2.006
SVF-8040-1 Forelesning K.E.W. Bjørndal
S.S. Madsen