Timeplan 2022 Vår - lærer Thomas Frantzen Eidissen - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.01.2022 |
08:15-10:00 | DIGUND _DIGUND SVHUM B1003 |
LER-3200-1 | Gruppe A | T.F. Eidissen |
12:15-14:00 | DIGUND _DIGUND ILP 2.072 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
|
14:15-16:00 | DIGUND _DIGUND SVHUM B1003 |
LER-3200-1 | Gruppe B | T.F. Eidissen |
|
Onsdag 12.01.2022 |
10:15-12:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
Fredag 14.01.2022 |
08:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1052-2 | Faggr. MAT | T.F. Eidissen |
12:15-16:00 | SVHUM B1003 |
LER-1050-2 | Faggr. 5-10 MAT | T.F. Eidissen |
Uke 10 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 07.03.2022 |
08:15-12:00 | ILP 1.042 ILP 1.043 ILP 2.056 |
LER-1050-2 | Faggr. 5-10 MAT | T.F. Eidissen |
Tirsdag 08.03.2022 |
08:15-10:00 | ILP 1.047 |
LER-3200-1 | Gruppe B | T.F. Eidissen |
10:15-12:00 | ILP 1.047 |
LER-3200-1 | Gruppe A | T.F. Eidissen |
|
12:15-14:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
|
Onsdag 09.03.2022 |
10:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
Torsdag 10.03.2022 |
10:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-3200-1 | Gruppe A | T.F. Eidissen |
12:15-14:00 | ILP U1.068 |
LER-3200-1 | Gruppe B | T.F. Eidissen |
|
14:15-16:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 14.03.2022 |
08:15-09:00 | ILP 1.047 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen M. Volden |
09:15-10:00 | ILP 1.047 |
LER-1201-1 | Seminargruppe B | T.F. Eidissen M. Volden |
|
10:15-12:00 | ILP 1.007 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
|
Tirsdag 15.03.2022 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
Torsdag 17.03.2022 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen M. Volden |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 21.03.2022 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
12:15-16:00 | ILP 1.006 |
LER-1201-1 | Seminargruppe B | T.F. Eidissen |
Uke 16 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 19.04.2022 |
12:15-13:00 | ILP 1.007 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen M. Volden |
Onsdag 20.04.2022 |
10:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen |
Fredag 22.04.2022 |
12:15-14:00 | ILP 1.007 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen H.C. Ryel |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.04.2022 |
08:15-10:00 | ILP 1.007 |
LER-1201-1 | Seminargruppe A | T.F. Eidissen H.C. Ryel M. Volden |
Onsdag 27.04.2022 |
14:15-16:00 | ILP 1.005 |
BOOKING- | Booking BLS022 ILP Masterveiledermøter |
M. Bartnæs V. Bergan H. Brox O.G. Drageset T.F. Eidissen T.G. Ekeland H.R. Folkenborg F.C. Geisler F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann M. Kvivesen L.I. Landsem R.I. Larsen A.H. Lødemel S.D. Manshadi S. Misund C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen J.N. Roksvold M. Son M. Sætermo K-A. Sæther A. Unhjem V. Øie |
Torsdag 28.04.2022 |
08:15-12:00 | ILP 2.006 |
LER-3200-1 | Gruppe A | T.F. Eidissen O.J. Wang |
12:15-16:00 | ILP 1.006 |
LER-3200-1 | Gruppe B | T.F. Eidissen O.J. Wang |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 25.05.2022 |
12:15-16:00 | ILP 1.005 |
BOOKING- | Booking BLS022 ILP Masterveiledermøter |
M. Bartnæs V. Bergan H. Brox O.G. Drageset T.F. Eidissen T.G. Ekeland H.R. Folkenborg F.C. Geisler F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann M. Kvivesen L.I. Landsem R.I. Larsen A.H. Lødemel S.D. Manshadi S. Misund C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen J.N. Roksvold M. Son M. Sætermo K-A. Sæther A. Unhjem V. Øie |
Uke 22 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 01.06.2022 |
08:15-16:00 | ILP 1.042 ILP 1.043 |
LER-3200-1 | Gruppe A Muntlig eksamen |
T.F. Eidissen |
Torsdag 02.06.2022 |
08:15-16:00 | ILP 1.042 ILP 1.043 |
LER-3200-1 | Gruppe A Muntlig eksamen |
T.F. Eidissen |
Fredag 03.06.2022 |
08:15-16:00 | ILP 1.042 ILP 1.043 |
LER-3200-1 | Gruppe A Muntlig eksamen |
T.F. Eidissen |
NB:
Semester 2022 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 5, 6, 7, 15, 18, 20, 24, 25