Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor

Thilde Kleppe Vårnes

Uke 1
Mandag
08:15-16:00 - 03.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Tirsdag
08:15-16:00 - 04.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Onsdag
08:15-16:00 - 05.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Torsdag
08:15-16:00 - 06.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Fredag
08:15-16:00 - 07.01.2022
Booking BLS022
ILP Praksisoppfølging BLU 1. studieår
Rom:
Uke 2
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 11.01.2022
Undervisning
Bevegelse, trening og helse for barn 1
Lærer:
T.K. Vårnes
Onsdag
10:15-12:00 - 12.01.2022
Gruppe B ENG MAT NOR
PBL2 (1/5)
Lærer:
T.K. Vårnes
14:15-16:00 - 12.01.2022
Undervisning

Flyttet til senere i semesteret

Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
12:15-14:00 - 13.01.2022
Gruppe A NAT SAMF
PBL2 (1/5)
Lærer:
T.K. Vårnes
Fredag
Uke 3
Mandag
14:15-16:00 - 17.01.2022
Undervisning
Lek og motorikk 1

Zoom

Lærer:
T.K. Vårnes
Tirsdag
14:15-16:00 - 18.01.2022
Undervisning
Bevegelse, trening og helse for barn 2
Lærer:
T.K. Vårnes
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 20.01.2022
Undervisning
Lek og motorikk 2

ZOOM

Lærer:
T.K. Vårnes
Fredag
13:00-15:45 - 21.01.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 4
Mandag
12:15-15:00 - 24.01.2022
Gruppe A NAT SAMF
Tromsøbadet

Utsatt til senere i semesteret!

Tirsdag
08:15-10:00 - 25.01.2022
Undervisning
Bevegelse, trening og helse for barn 3

zoom

Lærer:
T.K. Vårnes
Onsdag
14:15-16:00 - 26.01.2022
Undervisning
Vurdering og elevferdigheter

zoom

Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
10:15-12:00 - 27.01.2022
Undervisning
Lek og motorikk 3

zoom

Lærer:
T.K. Vårnes
12:15-15:00 - 27.01.2022
Gruppe B ENG MAT NOR
PBL2 - veiledning
Tromsøbadet
Fredag
14:15-16:00 - 28.01.2022
Undervisning
Grunnleggende ferdigheter i kroppsøving 1

zoom

Lærer:
T.K. Vårnes
Uke 5
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 01.02.2022
Undervisning

Avlyst - vi har forelesningen på fredag

Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.058
Onsdag
12:15-15:00 - 02.02.2022
Forelesning
Asynkron i Canvas
Førstehjelpsskurs teori
Torsdag
10:15-12:00 - 03.02.2022
Seminar gr. 1
Førstehjelpskurs - praktisk
Rom:
KRAFT 202
12:15-14:00 - 03.02.2022
Seminar gr. 2
Førstehjelpskurs - praktisk
Rom:
KRAFT 202
Fredag
08:15-09:00 - 04.02.2022
Tromsø forelesning
Utlevering arbeidskrav - didaktisk oppgave
09:15-10:00 - 04.02.2022
Kirkenes forelesning
Utlevering arbeidskrav - didaktisk oppgave
10:15-12:00 - 04.02.2022
Undervisning
Vurdering og elevferdigheter 3

Rom: ILP-bygget 1.047

Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.047
Uke 6
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 08.02.2022
Tromsø forelesning
Helsefremmende arbeid
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 2.005
13:15-16:00 - 08.02.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Helsefremmende arbeid (gymsal)
Rom:
KRAFT 202
Onsdag
08:15-10:00 - 09.02.2022
Forelesning
Helsefremmende arbeid
Rom:
ILP 1.006
Torsdag
14:15-16:00 - 10.02.2022
Tromsø forlesning
Etterarbeid praksis
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 16.02.2022
Kirkenes forelesning
Helsefremmende arbeid
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Torsdag
08:15-11:00 - 17.02.2022
Sem. Kirkenes
Helsefremmende arbeid (gymsal)
Rom:
14:15-16:00 - 17.02.2022
Sem. Kirkenes
Etterarbeid praksis
Rom:
Fredag
Uke 8
Mandag
10:15-12:00 - 21.02.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
12:15-14:00 - 21.02.2022
Gruppe A NAT SAMF
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.068
14:15-16:00 - 21.02.2022
Gruppe B ENG MAT NOR
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.068
Tirsdag
14:15-16:00 - 22.02.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Onsdag
Torsdag
10:15-13:00 - 24.02.2022
Booking TKL028
BLU-1015 Kosthold
Rom:
Fredag
10:15-13:00 - 25.02.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 036
13:15-16:00 - 25.02.2022
Kirkenes forelesning
Fremlegg av didaktisk gruppeoppgave
Uke 9
Mandag
09:15-10:00 - 28.02.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.043
10:15-12:00 - 28.02.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
14:15-16:00 - 28.02.2022
Gruppe B ENG MAT NOR
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 2.005
Tirsdag
14:15-16:00 - 01.03.2022
Gruppe A NAT SAMF
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.068
Onsdag
08:15-10:00 - 02.03.2022
Gruppe B ENG MAT NOR
Rom:
ILP 1.042
14:15-16:00 - 02.03.2022
Gruppe A NAT SAMF
Torsdag
14:15-16:00 - 03.03.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 036
Fredag
13:00-15:45 - 04.03.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 10
Mandag
Tirsdag
12:15-15:00 - 08.03.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Onsdag
10:15-12:00 - 09.03.2022
Gruppe B ENG MAT NOR
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 036
12:15-14:00 - 09.03.2022
Gruppe A NAT SAMF
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 036
14:15-16:00 - 09.03.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 11.03.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.006
Uke 11
Mandag
12:15-14:00 - 14.03.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 16.03.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 23.03.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Torsdag
10:15-12:00 - 24.03.2022
Forelesning
Utlevering arbeidskrav - didaktisk oppgave
Rom:
ILP 2.005
Fredag
08:15-16:00 - 25.03.2022
Felles undervisning
Rom:
ILP 2.056
Uke 13
Mandag
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 30.03.2022
Gruppe A NAT SAMF
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Torsdag
Fredag
10:15-12:00 - 01.04.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
12:15-14:00 - 01.04.2022
Gruppe B ENG MAT NOR
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Uke 14
Mandag
Tirsdag
11:15-13:00 - 05.04.2022
Gruppe B ENG MAT NOR
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Onsdag
08:15-12:00 - 06.04.2022
Forelesning
Fremlegg av didaktisk oppgave i grupper
Torsdag
08:15-10:00 - 07.04.2022
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
12:15-14:00 - 07.04.2022
Gruppe A NAT SAMF
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Fredag
13:00-15:45 - 08.04.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 16
Mandag
Tirsdag
13:15-15:00 - 19.04.2022
Undervisning
Rom:
KRAFT K1-1
Onsdag
08:15-11:00 - 20.04.2022
Sem. Tromsø gr. 1
Våren kommer i barnehagen
Rom:
11:15-14:00 - 20.04.2022
Sem. Tromsø gr. 2
Våren kommer i barnehagen
Rom:
Torsdag
11:15-13:00 - 21.04.2022
Tromsø forelesning
Eksamensforberedelser
Rom:
ILP 1.043
Fredag
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
08:15-10:00 - 29.04.2022
Undervisning
Eksamenforberedelse og emneevaluering
Rom:
ILP 1.007
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 13.05.2022
Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
Lærer:
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Rom:
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag