Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Trude Steingård -

Trude Steingård

Timeplan for Trude Steingård - i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 15
Uke
15
Mandag
11.04.2022
Tirsdag
12.04.2022
Onsdag
13.04.2022
Torsdag
14.04.2022
Fredag
15.04.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 18
Uke
18
Mandag
02.05.2022
Tirsdag
03.05.2022
Onsdag
04.05.2022
Torsdag
05.05.2022
Fredag
06.05.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 20
Uke
20
Mandag
16.05.2022
Tirsdag
17.05.2022
Onsdag
18.05.2022
Torsdag
19.05.2022
Fredag
20.05.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 22
Uke
22
Mandag
30.05.2022
Tirsdag
31.05.2022
Onsdag
01.06.2022
Torsdag
02.06.2022
Fredag
03.06.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 24
Uke
24
Mandag
13.06.2022
Tirsdag
14.06.2022
Onsdag
15.06.2022
Torsdag
16.06.2022
Fredag
17.06.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida utvida ledermøte
B-O. Andreassen
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
C. Dale
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
K-A. Sæther
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 25
Uke
25
Mandag
20.06.2022
Tirsdag
21.06.2022
Onsdag
22.06.2022
Torsdag
23.06.2022
Fredag
24.06.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Trude Steingård - i uke 26
Uke
26
Mandag
27.06.2022
Tirsdag
28.06.2022
Onsdag
29.06.2022
Torsdag
30.06.2022
Fredag
01.07.2022
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:30
09:00-10:30
BOOKING- Booking BLS022
ILP Utvida ledermøte
V. Bergan
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
L.B. Johanson
S.S. Karlsen
S. Karlsen
J-H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
A. Unhjem
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00