Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Vivian Doris Haugen - Dosent

Vivian Doris Haugen

Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
VIRTUELT _DIGUND
PED-1017-1 Forelesning

NB! merk tidspunkt oppstart kl. 08.30: lenke til Zoom

Topic: Eirin Gamst-Nergård's Zoom Meeting

Time: Jan 12, 2022 08:30 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/66234112304?pwd=K3dia1QybFNsaVA4QUpZM043VHdCUT09

Meeting ID: 662 3411 2304

Password: 266201

E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
VIRTUELT _DIGUND
PED-1017-1 Seminargruppe 1

Lenke til Zoom

Topic: Eirin Gamst-Nergård's Zoom Meeting

Time: Jan 12, 2022 08:30 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/66234112304?pwd=K3dia1QybFNsaVA4QUpZM043VHdCUT09

Meeting ID: 662 3411 2304

Password: 266201

E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 SVHUM C1006
VIRTUELT _DIGUND
PED-1017-1 Seminargruppe 2

lenke til Zoom

Topic: Eirin Gamst-Nergård's Zoom Meeting

Time: Jan 12, 2022 08:30 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/66234112304?pwd=K3dia1QybFNsaVA4QUpZM043VHdCUT09

Meeting ID: 662 3411 2304

Password: 266201

E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
 
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.006
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning
V.D. Haugen
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
N.V. Vambheim
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1
V.D. Haugen
G. Maxwell
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2
V.D. Haugen
G. Maxwell
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
N.V. Vambheim
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
N.V. Vambheim
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning
V.D. Haugen
R.A. Øien
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
N.V. Vambheim
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1
V.D. Haugen
R.A. Øien
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2
V.D. Haugen
R.A. Øien
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
N.V. Vambheim
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
N.V. Vambheim
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning
V.D. Haugen
R.A. Øien
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
A. Kristiansen
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1
V.D. Haugen
R.A. Øien
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2
V.D. Haugen
R.A. Øien
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
A. Kristiansen
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
A. Kristiansen
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning
V.D. Haugen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1
V.D. Haugen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2
V.D. Haugen
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
   
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
A. Kristiansen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
A. Kristiansen
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
A. Kristiansen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1
V.D. Haugen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning
V.D. Haugen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1
V.D. Haugen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2
V.D. Haugen
   
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
09:00        
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
S. Sakariassen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.007
PED-1017-1 Forelesning
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning
V.D. Haugen
 
09:00      
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
   
11:00        
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1
V.D. Haugen
 
13:00      
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2
V.D. Haugen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 22
Uke
22
Mandag
30.05.2022
Tirsdag
31.05.2022
Onsdag
01.06.2022
Torsdag
02.06.2022
Fredag
03.06.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-18:00
08:00-18:00 ILP 1.058
ILP 2.006
BOOKING Booking EFR043
Muntlig eksamen PED-1017
V.D. Haugen
S.H. Solbakken
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00        
17:00