Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Vivian Doris Haugen - Dosent

Vivian Doris Haugen

Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
12.01.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
VIRTUELT _DIGUND
PED-1017-1 Forelesning

NB! merk tidspunkt oppstart kl. 08.30: lenke til Zoom

Topic: Eirin Gamst-Nergård's Zoom Meeting

Time: Jan 12, 2022 08:30 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/66234112304?pwd=K3dia1QybFNsaVA4QUpZM043VHdCUT09

Meeting ID: 662 3411 2304

Password: 266201

E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
10:15-12:00 ILP 1.047
VIRTUELT _DIGUND
PED-1017-1 Seminargruppe 1

Lenke til Zoom

Topic: Eirin Gamst-Nergård's Zoom Meeting

Time: Jan 12, 2022 08:30 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/66234112304?pwd=K3dia1QybFNsaVA4QUpZM043VHdCUT09

Meeting ID: 662 3411 2304

Password: 266201

E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
12:15-14:00 SVHUM C1006
VIRTUELT _DIGUND
PED-1017-1 Seminargruppe 2

lenke til Zoom

Topic: Eirin Gamst-Nergård's Zoom Meeting

Time: Jan 12, 2022 08:30 AM Oslo

Join Zoom Meeting

https://uit.zoom.us/j/66234112304?pwd=K3dia1QybFNsaVA4QUpZM043VHdCUT09

Meeting ID: 662 3411 2304

Password: 266201

E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
Torsdag
13.01.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
20.01.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
Fredag
21.01.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
27.01.2022
08:15-10:00 ILP 2.006
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
S. Sakariassen
12:15-14:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
S. Sakariassen
14:15-16:00 ILP 1.007
VIRTUELT _DIGUND
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
S. Sakariassen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
09.02.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning V.D. Haugen
G. Maxwell
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
G. Maxwell
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
G. Maxwell
Torsdag
10.02.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
N.V. Vambheim
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
N.V. Vambheim
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
N.V. Vambheim
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
16.02.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning V.D. Haugen
R.A. Øien
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
R.A. Øien
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
R.A. Øien
Torsdag
17.02.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
N.V. Vambheim
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
N.V. Vambheim
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
N.V. Vambheim
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
02.03.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning V.D. Haugen
R.A. Øien
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
R.A. Øien
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
R.A. Øien
Torsdag
03.03.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
A. Kristiansen
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
A. Kristiansen
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
A. Kristiansen
Fredag
04.03.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
09.03.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning V.D. Haugen
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
16.03.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1 E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2 E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
24.03.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
A. Kristiansen
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
A. Kristiansen
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
A. Kristiansen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
30.03.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning V.D. Haugen
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Torsdag
31.03.2022
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
S. Sakariassen
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
S. Sakariassen
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
S. Sakariassen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
06.04.2022
08:15-10:00 ILP U1.068
PED-1017-1 Forelesning V.D. Haugen
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1 V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2 V.D. Haugen
Fredag
08.04.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
21.04.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
S. Sakariassen
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
S. Sakariassen
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
S. Sakariassen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
27.04.2022
08:15-10:00 ILP 1.007
PED-1017-1 Forelesning E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
10:15-12:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 1 E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP 1.047
PED-1017-1 Seminargruppe 2 E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
Torsdag
28.04.2022
08:15-10:00 ILP 2.005
PED-1006-1 Forelesning V.D. Haugen
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 1 V.D. Haugen
14:15-16:00 ILP 1.007
PED-1006-1 Gruppe 2 V.D. Haugen
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
13.05.2022
13:00-15:45 BOOKING- Booking BLS022
ILP Møtetid alle ansatte
K.J. Aikio
M. Allern
L.A. Alvelais González
A.K. Amdal
M. Andersen
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
B. Bentsen
V. Bergan
W. Bigell
A. Birkeland
A. Bjerkås
S.A. Bjørkli-Eriksen
C.R. Bjørndal
K.E.W. Bjørndal
A-M. Bjøru
T.H. Blixrud
K.M. Blomhøj
S.Ø. Blomsø
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
T.A. Bringeland
H. Brox
J. Buli-Holmberg
H.V. Busch
K.W. Bøe
K. Bårdsen
Ø. Caglar-Ryeng
E.K. Dahl
C. Dale
F. Danielsen
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
A. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
J. Fauskanger
G. Figenschou
H.R. Folkenborg
J.T. Forsberg
I. Frenning
B.R. Furnes
B.I. Furu
J-E. Furulund
A.B. Fyhn
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
I.M. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
V.D. Haugen
B.A. Haugseth
G. Heim
O.J. Hembre
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
B-C. Hustad
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
T. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
W. Jakobsen
F. Jensen
G. Jensen
I. Jensen
T.B. Jensen
M. Jenssen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
M. Karagøz
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
J.B. Larsen
K. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
L-M. Lauritzen
T. Leming
M. Liset
A. Loppacher
R.A. Lossius
H. Ludvigsen
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S. Manshadi
B. Martinussen
G.E. Mathisen
G. Maxwell
M. Melby-Lervåg
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
E. Nicolaisen
M. Nilssen
T.N. Nilssen
S.I. Nordkild
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
T. Nymo
C.L. Olsen
M.H. Olsen
R. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
D.A.V. Rød
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
K.T. Sandnes
M. Saus
S. Schenzle
J-H. Schultz
I.M. Seiness
A.M. Simensen
R. Skjelmo
S. Skogdal
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
M. Solberg
T. Solhaug
S. Sollied
M. Son
A.B. Sortland
K. Specht
A.R. Steele
B. Steinsvik
A-M.H. Stenseth
K.E. Stien
A. Strandbu
O.K. Straum
H.P. Suhr
M.L. Sundelin
J. Sæleset
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
O.A. Thunberg
M. Tobiassen
S.U.F. Tobiassen
N.C. Tveiterås
A. Unhjem
T. Unstad
S. Uteng
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
K.F. Vennebo
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
A.L.B. Wara
T. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
K.S. Worum
K. Wæge
V.A.O. Yttergård
E.E. Ødegaard
M. Ødegaard
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
I. Aarvik
G. Aas
M. Aas
Timeplan for Vivian Doris Haugen - Dosent i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
31.05.2022
08:00-18:00 ILP 1.058
ILP 2.006
BOOKING- Booking EFR043
Muntlig eksamen PED-1017
V.D. Haugen
S.H. Solbakken