Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2022 Vår - lærer Yngve Engkvist - Studieleder

Yngve Engkvist

Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 2
Uke
2
Mandag
10.01.2022
Tirsdag
11.01.2022
Onsdag
12.01.2022
Torsdag
13.01.2022
Fredag
14.01.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 3
Uke
3
Mandag
17.01.2022
Tirsdag
18.01.2022
Onsdag
19.01.2022
Torsdag
20.01.2022
Fredag
21.01.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 4
Uke
4
Mandag
24.01.2022
Tirsdag
25.01.2022
Onsdag
26.01.2022
Torsdag
27.01.2022
Fredag
28.01.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 5
Uke
5
Mandag
31.01.2022
Tirsdag
01.02.2022
Onsdag
02.02.2022
Torsdag
03.02.2022
Fredag
04.02.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 6
Uke
6
Mandag
07.02.2022
Tirsdag
08.02.2022
Onsdag
09.02.2022
Torsdag
10.02.2022
Fredag
11.02.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 7
Uke
7
Mandag
14.02.2022
Tirsdag
15.02.2022
Onsdag
16.02.2022
Torsdag
17.02.2022
Fredag
18.02.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 8
Uke
8
Mandag
21.02.2022
Tirsdag
22.02.2022
Onsdag
23.02.2022
Torsdag
24.02.2022
Fredag
25.02.2022
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU
A. Andersson
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
B. Bentsen
W. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
I.A. Gaup
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
H.E. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 9
Uke
9
Mandag
28.02.2022
Tirsdag
01.03.2022
Onsdag
02.03.2022
Torsdag
03.03.2022
Fredag
04.03.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 10
Uke
10
Mandag
07.03.2022
Tirsdag
08.03.2022
Onsdag
09.03.2022
Torsdag
10.03.2022
Fredag
11.03.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 11
Uke
11
Mandag
14.03.2022
Tirsdag
15.03.2022
Onsdag
16.03.2022
Torsdag
17.03.2022
Fredag
18.03.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 12
Uke
12
Mandag
21.03.2022
Tirsdag
22.03.2022
Onsdag
23.03.2022
Torsdag
24.03.2022
Fredag
25.03.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 13
Uke
13
Mandag
28.03.2022
Tirsdag
29.03.2022
Onsdag
30.03.2022
Torsdag
31.03.2022
Fredag
01.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 14
Uke
14
Mandag
04.04.2022
Tirsdag
05.04.2022
Onsdag
06.04.2022
Torsdag
07.04.2022
Fredag
08.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 15
Uke
15
Mandag
11.04.2022
Tirsdag
12.04.2022
Onsdag
13.04.2022
Torsdag
14.04.2022
Fredag
15.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 16
Uke
16
Mandag
18.04.2022
Tirsdag
19.04.2022
Onsdag
20.04.2022
Torsdag
21.04.2022
Fredag
22.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 17
Uke
17
Mandag
25.04.2022
Tirsdag
26.04.2022
Onsdag
27.04.2022
Torsdag
28.04.2022
Fredag
29.04.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 18
Uke
18
Mandag
02.05.2022
Tirsdag
03.05.2022
Onsdag
04.05.2022
Torsdag
05.05.2022
Fredag
06.05.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 19
Uke
19
Mandag
09.05.2022
Tirsdag
10.05.2022
Onsdag
11.05.2022
Torsdag
12.05.2022
Fredag
13.05.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 21
Uke
21
Mandag
23.05.2022
Tirsdag
24.05.2022
Onsdag
25.05.2022
Torsdag
26.05.2022
Fredag
27.05.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 22
Uke
22
Mandag
30.05.2022
Tirsdag
31.05.2022
Onsdag
01.06.2022
Torsdag
02.06.2022
Fredag
03.06.2022
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
LER-3911-2 Samling
Masterkonferanse GLU Alta
A. Andersson
Y. Engkvist
K. Isaksen
S. Manshadi
R. Mikkelsen
A.M. Simensen
K.E. Stien
K-A. Sæther
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 23
Uke
23
Mandag
06.06.2022
Tirsdag
07.06.2022
Onsdag
08.06.2022
Torsdag
09.06.2022
Fredag
10.06.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
M. Bartnæs
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
H. Brox
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
A.B. Fyhn
F. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
O.K. Hanssen
B.A. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
S. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
L.H. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Manshadi
S. Misund
H.E. Moe
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
J. Oskarsson
G.O. Pettersen
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
A.M. Simensen
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
S. Uteng
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O. Wang
M. Wiik
V. Øie
I. Aarvik
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ALTA_BT1 1014
BOOKING- Booking BLS022
ILP Programdag GLU, Alta
A. Andersson
B. Bentsen
W. Bigell
T.G. Ekeland
Y. Engkvist
B.I. Furu
I.A. Gaup
S. Holander
K. Isaksen
M. Isaksen
I. Jensen
A.A. Johansen
S.S. Karlsen
C. Kleemann
M. Kvivesen
S. Manshadi
B. Martinussen
R. Mikkelsen
S. Misund
M. Nilssen
H.C. Pedersen
M.V.P. Rist
A.M. Simensen
K.E. Stien
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
S. Uteng
   
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Yngve Engkvist - Studieleder i uke 24
Uke
24
Mandag
13.06.2022
Tirsdag
14.06.2022
Onsdag
15.06.2022
Torsdag
16.06.2022
Fredag
17.06.2022
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking BLS022
ILP Studieprogramledermøte
B-O. Andreassen
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Dale
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
H-G. Køller
C.L. Olsen
M.H. Olsen
Å. Slettbakk
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00