Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Høst - lærer Betty Steinsvik - Universitetslektor

Betty Steinsvik

Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 36
Uke
36
Mandag
04.09.2023
Tirsdag
05.09.2023
Onsdag
06.09.2023
Torsdag
07.09.2023
Fredag
08.09.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Utvida studieprogramledermøte
M. Brattvoll
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Hovrud
K. Isaksen
R.T. Karstad
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M. Solberg
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 37
Uke
37
Mandag
11.09.2023
Tirsdag
12.09.2023
Onsdag
13.09.2023
Torsdag
14.09.2023
Fredag
15.09.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-1 Samling 1. semester
1. samling dag 1
A.L. Bakke
T. Isaksen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-1 Samling 1. semester
1. samling dag 2
A.L. Bakke
T. Isaksen
H. Ludvigsen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-1 Samling 1. semester
1. samling dag 3
A.L. Bakke
T. Isaksen
H. Ludvigsen
L.A. Rotvold
B. Steinsvik
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
M. Brattvoll
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
M. Solberg
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
 
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 38
Uke
38
Mandag
18.09.2023
Tirsdag
19.09.2023
Onsdag
20.09.2023
Torsdag
21.09.2023
Fredag
22.09.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-3 Forelesning
6. samling dag 1
A.L. Bakke
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-3 Forelesning
6. samling dag 2
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-3 Forelesning
6. samling dag 3
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 40
Uke
40
Mandag
02.10.2023
Tirsdag
03.10.2023
Onsdag
04.10.2023
Torsdag
05.10.2023
Fredag
06.10.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
M. Brattvoll
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
M. Solberg
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Utvida studieprogramledermøte
M. Brattvoll
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Hovrud
K. Isaksen
R.T. Karstad
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M. Solberg
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 41
Uke
41
Mandag
09.10.2023
Tirsdag
10.10.2023
Onsdag
11.10.2023
Torsdag
12.10.2023
Fredag
13.10.2023
08:00          
09:00          
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Instituttstyremøte
H. Brox
S.S. Karlsen
P.A. Opdal
S. Skrøvset
B.L. Sollid
T. Steingård
B. Steinsvik
N.C. Tveiterås
R.M. Walberg
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 43
Uke
43
Mandag
23.10.2023
Tirsdag
24.10.2023
Onsdag
25.10.2023
Torsdag
26.10.2023
Fredag
27.10.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
M. Brattvoll
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
M. Solberg
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 44
Uke
44
Mandag
30.10.2023
Tirsdag
31.10.2023
Onsdag
01.11.2023
Torsdag
02.11.2023
Fredag
03.11.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Utvida studieprogramledermøte
M. Brattvoll
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Hovrud
K. Isaksen
R.T. Karstad
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M. Solberg
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 46
Uke
46
Mandag
13.11.2023
Tirsdag
14.11.2023
Onsdag
15.11.2023
Torsdag
16.11.2023
Fredag
17.11.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
M. Brattvoll
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
M. Solberg
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 47
Uke
47
Mandag
20.11.2023
Tirsdag
21.11.2023
Onsdag
22.11.2023
Torsdag
23.11.2023
Fredag
24.11.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-3 Forelesning
7. samling dag 1
A.L. Bakke
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-3 Forelesning
7. samling dag 2
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-3 Forelesning
7. samling dag 3
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
 
09:00    
10:00    
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 48
Uke
48
Mandag
27.11.2023
Tirsdag
28.11.2023
Onsdag
29.11.2023
Torsdag
30.11.2023
Fredag
01.12.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Utvida studieprogramledermøte
M. Brattvoll
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Hovrud
K. Isaksen
R.T. Karstad
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M. Solberg
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Betty Steinsvik - Universitetslektor i uke 49
Uke
49
Mandag
04.12.2023
Tirsdag
05.12.2023
Onsdag
06.12.2023
Torsdag
07.12.2023
Fredag
08.12.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
M. Brattvoll
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
G.R. Maxwell
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
M. Solberg
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
       
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:00-14:00
10:00-14:00
BOOKING- Booking KKN020
Instituttstyremøte
H. Brox
S.S. Karlsen
P.A. Opdal
S. Skrøvset
B.L. Sollid
T. Steingård
B. Steinsvik
N.C. Tveiterås
R.M. Walberg
 
11:00        
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00