Timeplan 2023 Høst - lærer Ole Martin Kanck - Rådgiver
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 15.09.2023 |
08:30-10:00 | DIGUND _TEAMS |
BLU-1213-1 | Praksis Forberedelse til praksis Klikk her for å bli med i møtet Møte-ID: 332 088 725 542 Passord: zohPwL |
O.M. Kanck I.C. Nordli |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 19.09.2023 |
10:15-12:00 | TEO-H1 1.221 |
BLU-1213-1 | Undervisning Praksisinformasjon. Generell info og info om arbeidskrav. Disse timene utgår |
O.M. Kanck M. Volden |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 28.09.2023 |
14:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 2. år (alle Tromsø og Finnsnes) |
H. Habbestad O.M. Kanck A. Myrstad T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg G.O. Pettersen |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 02.10.2023 |
08:15-16:00 | BLU-1213-1 | Undervisning Praksismøte i praksisbarnehage |
O.M. Kanck |
|
Torsdag 05.10.2023 |
14:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte BLU 1. år (alle Tromsø og Harstad) |
A.L. Bakke P.E. Bartnæs S. Boldermo H. Habbestad A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen C.H. Moen B. Sætveit T.K. Vårnes A. Wara |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 26.10.2023 |
15:15-16:00 | ILP 1.075 |
MUS-2004-1 | Forelesning Musikk/praksis |
B. Haugseth O.M. Kanck |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.11.2023 |
12:15-14:00 | ILP U1.069 |
BLU-2015-1 | Undervisning Oppsummering av praksis Forelesning |
K.H. Danielsen G. Heim O.M. Kanck T.K. Vårnes |
14:15-16:00 | ILP U1.069 |
BLU-2015-1 | Undervisning Oppsummering av praksis Forelesning |
K.H. Danielsen G. Heim O.M. Kanck T.K. Vårnes |
Uke 49 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 04.12.2023 |
09:00-15:00 | ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke P.E. Bartnæs T.H. Blixrud S. Boldermo K.W. Bøe K.H. Danielsen M. Daniloff M. Dardanou A. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning E. Gamst-Nergård H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Husjord I. Jensen A.A. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen C. Kleemann I.W. Krempig I.N. Kristiansen H. Ludvigsen S.S. Madsen E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg G.O. Pettersen I.L. Ramberg H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit N.C. Tveiterås T. Unstad T.A. Utsi M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg M. Wiik G. Aas |