Timeplan 2023 Høst - lærer Siw Turid Killengreen - Førsteamanuensis
Uke 34 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 22.08.2023 |
10:00-16:00 | LER-1323-1 | Samling | S.T. Killengreen G. Moe M. Nilssen A.B. Sortland C. Stene K-A. Sæther B. Sætveit B. Ødegårdstuen |
|
Onsdag 23.08.2023 |
08:15-16:00 | LER-1323-1 | Samling | S.T. Killengreen G. Moe M. Nilssen A.B. Sortland C. Stene K-A. Sæther B. Sætveit B. Ødegårdstuen |
|
Torsdag 24.08.2023 |
08:15-11:00 | BLU-1015-1 | Forelesning Tromsø Felttur i Breivika/Tromsømarka |
S.T. Killengreen C.H. Moen A. Wara |
|
Fredag 25.08.2023 |
08:15-11:00 | BLU-1015-1 | Forelesning Harstad Felttur i Breivika/Tromsømarka |
S.T. Killengreen C.H. Moen A. Wara |
|
11:30-15:30 | BLU-1015-1 | Seminargruppe 1 Harstad Ekskursjon i fjæra + kroppslig lek |
S.T. Killengreen C.H. Moen A. Wara |
Uke 35 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 31.08.2023 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Nettsamling | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Uke 37 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 11.09.2023 |
10:15-11:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-2051-1 | Forelesning | S-E. Andreassen A. Birkeland S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal O.G. Drageset B. Grønvik K. Isaksen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel G. Moe I.H. Møller M. Son A.B. Sortland C. Stene Y. Sørensen A. Unhjem |
Torsdag 14.09.2023 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Nettsamling | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Fredag 15.09.2023 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 ILP 1.007 ILP 1.042 ILP 1.059 ILP 2.056 |
LER-2051-1 | Forelesning | S-E. Andreassen A. Birkeland S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal B. Grønvik K. Isaksen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel G. Moe I.H. Møller M. Son A.B. Sortland C. Stene Y. Sørensen A. Unhjem |
Uke 38 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 22.09.2023 |
08:15-10:00 | ILP 1.005 ILP 2.005 ILP 2.056 |
LER-2051-1 | Forelesning | S-E. Andreassen A. Birkeland S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal B. Grønvik K. Isaksen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel G. Moe I.H. Møller M. Son A.B. Sortland C. Stene Y. Sørensen A. Unhjem |
09:00-10:00 | DIGUND _TEAMS |
BOOKING- | Booking KKN020 Masterveiledermøte GLU Møtet blir digitalt så vi får samlet veilederne både i Alta og Tromsø. NB! Møtetiden blir forkortet fra kl.9-10.00 istedenfor kl.8.15, Møteagenda: mål for masterveileningsmøter: utvikle kvalitet i masterveiledning og masteroppgaven
|
K.E.W. Bjørndal H. Brox K.H. Danielsen O.G. Drageset H.R. Folkenborg I. Frenning F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss L. Hjemgård Johansen J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen I.K. Jakobsen R.V. Johnsen S.S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann M. Kvivesen L.I. Landsem A.B. Larsen T. Leming A.H. Lødemel G. Moe C.H. Moen K.M. Moen I.C. Nordli C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen J.N. Roksvold M. Son M.L. Sundelin M. Sætermo K-A. Sæther A. Unhjem O.J. Wang B. Ødegårdstuen |
|
12:15-14:00 | ILP 2.066 |
LER-2051-1 | Naturfag | S.T. Killengreen A.B. Sortland Y. Sørensen |
Uke 39 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 25.09.2023 |
12:15-14:00 | ILP 1.006 ILP 1.007 ILP 1.042 ILP 1.059 ILP 2.056 |
LER-2051-1 | Forelesning | S-E. Andreassen A. Birkeland S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal B. Grønvik K. Isaksen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem G. Moe I.H. Møller M. Son A.B. Sortland C. Stene Y. Sørensen A. Unhjem |
Tirsdag 26.09.2023 |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Forskningsgruppemøte RiTE |
S.Ø. Blomsø O.G. Drageset T.E. Holmbukt R.E. Jakhelln S.T. Killengreen A.B. Larsen M. Son A. Unhjem |
|
Onsdag 27.09.2023 |
08:15-16:00 | LER-1223-1 | Samling | S.T. Killengreen G. Moe M. Nilssen A.B. Sortland |
Uke 40 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 03.10.2023 |
14:15-14:45 | ILP 2.006 |
BOOKING- | Booking KKN020 LER-2600: Praksisforberedende møte |
S.T. Killengreen L.H. Lyngedal G. Moe I.H. Møller |
14:45-16:00 | ILP 2.006 |
LER-2600-1 | Praksisforberedende møte | S.T. Killengreen L.H. Lyngedal G. Moe I.H. Møller |
|
Onsdag 04.10.2023 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Nettsamling | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Uke 43 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 24.10.2023 |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Forskningsgruppemøte RiTE |
S.Ø. Blomsø O.G. Drageset T.E. Holmbukt R.E. Jakhelln S.T. Killengreen A.B. Larsen M. Son A. Unhjem |
|
Torsdag 26.10.2023 |
12:15-14:00 | ILP 2.066 |
LER-2051-1 | Naturfag | S.T. Killengreen A.B. Sortland Y. Sørensen |
Uke 44 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 02.11.2023 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Nettsamling | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Fredag 03.11.2023 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 ILP 1.007 ILP 1.042 ILP 1.059 |
LER-2051-1 | Forelesning | S-E. Andreassen A. Birkeland S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal B. Grønvik K. Isaksen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel G. Moe I.H. Møller M. Son A.B. Sortland C. Stene Y. Sørensen A. Unhjem |
10:15-14:00 | ILP 2.072 |
BOOKING- | Booking KKN020 | S.T. Killengreen |
|
14:15-16:00 | ILP 2.056 ILP 2.072 |
LER-2051-1 | Forelesning | S-E. Andreassen A. Birkeland S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal B. Grønvik K. Isaksen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem A.H. Lødemel G. Moe I.H. Møller M. Son A.B. Sortland C. Stene Y. Sørensen A. Unhjem |
Uke 46 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.11.2023 |
12:15-14:00 | ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte GLU 1-7 Tromsø 3. studieår |
L. Hjemgård Johansen B-H. Johannessen R.V. Johnsen S.T. Killengreen G. Moe C.H. Moen K-A. Sæther |
Onsdag 15.11.2023 |
12:15-14:00 | ILP 2.006 |
BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte GLU 5-10 3. studieår |
F.C. Geisler B. Grønvik K. Isaksen S.T. Killengreen L.I. Landsem F.S. Larsen |
Torsdag 16.11.2023 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM |
LER-1323-1 | Nettsamling | S.T. Killengreen A.B. Sortland |
Uke 47 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.11.2023 |
12:15-14:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Forskningsgruppemøte RiTE |
S.Ø. Blomsø O.G. Drageset T.E. Holmbukt R.E. Jakhelln S.T. Killengreen A.B. Larsen M. Son A. Unhjem |
NB:
Semester 2023 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 42, 50, 51, 52