Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Anne Lise Bakke - Universitetslektor

Anne Lise Bakke

Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2023
Tirsdag
10.01.2023
Onsdag
11.01.2023
Torsdag
12.01.2023
Fredag
13.01.2023
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Introduksjon til BLU-2010
Introduksjon til emnet

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65154944753?pwd=SWkyYjhJR2hhUmRBWkRUT0FHUTcyZz09

Meeting ID: 651 5494 4753
Password: 213951

A.L. Bakke
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Barnehagelæreren som leder - ledelse sett ut fra ulike forståelsesrammer

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65187671013?pwd=djAyRHl3Zll4c0hjaUFzU1pBaytCQT09

Meeting ID: 651 8767 1013
Password: BLU

A.L. Bakke
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Barnehagelæreren som leder - ledelse sett ut fra ulike forståelsesrammer

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65746607126?pwd=VE83dkx5RDJQYXlsS2NuS2FkUWVQZz09

Meeting ID: 657 4660 7126
Password: BLU

A.L. Bakke
     
10:00      
11:00          
12:00          
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Harstad
Barnehagelæreren som leder - ledelse sett ut fra ulike forståelsesrammer

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65746607126?pwd=VE83dkx5RDJQYXlsS2NuS2FkUWVQZz09

Meeting ID: 657 4660 7126
Password: BLU

A.L. Bakke
       
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2023
Tirsdag
17.01.2023
Onsdag
18.01.2023
Torsdag
19.01.2023
Fredag
20.01.2023
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Introduksjon til emnet

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66722864809?pwd=bGNKUFFKQ244UFVZTklESWVtWHgrQT09

Meeting ID: 667 2286 4809
Password: BLU

A.L. Bakke
H. Ludvigsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Barnehagelæreren som leder – ledelse sett ut fra ulike forståelsesrammer

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63160027327?pwd=eGYxdkRkUG1Kdkh1RFVNVkRMMS83UT09

Meeting ID: 631 6002 7327
Password: BLU

A.L. Bakke
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
 
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-11:00
09:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Barnehagelæreren som leder - ledelse sett ut fra ulike forståelsesrammer

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/66722864809?pwd=bGNKUFFKQ244UFVZTklESWVtWHgrQT09

Meeting ID: 667 2286 4809
Password: BLU

A.L. Bakke
   
10:00    
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Barnehagelæreren som leder – ledelse sett ut fra ulike forståelsesrammer

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63160027327?pwd=eGYxdkRkUG1Kdkh1RFVNVkRMMS83UT09

Meeting ID: 631 6002 7327
Password: BLU

A.L. Bakke
   
12:00      
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2023
Tirsdag
24.01.2023
Onsdag
25.01.2023
Torsdag
26.01.2023
Fredag
27.01.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Harstad
Organisasjonskultur
A.L. Bakke
09:00    
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Organisasjonskultur og endring av kultur
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-18:00
10:15-18:00
VID-6332-2 Forelesninger
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Organisasjonskultur
A.L. Bakke
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
12:00  
13:00  
14:00  
15:00    
16:00        
17:00        
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2023
Tirsdag
31.01.2023
Onsdag
01.02.2023
Torsdag
02.02.2023
Fredag
03.02.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.043
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Organisasjonskultur
A.L. Bakke
     
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Organisasjonskultur og endring av kultur
A.L. Bakke
     
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-16:00
11:30-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
ReKomp-samling, EVU
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
12:00-16:00 ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Gruppearbeid ReKomp-samling, EVU
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
     
12:00        
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.043
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Organisasjonskultur
A.L. Bakke
     
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
20.02.2023
Tirsdag
21.02.2023
Onsdag
22.02.2023
Torsdag
23.02.2023
Fredag
24.02.2023
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Harstad
Praksisforberedelse
A.L. Bakke
O.M. Kanck
09:00        
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.056
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Praksisforberedelse
A.L. Bakke
O.M. Kanck
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2023
Tirsdag
28.02.2023
Onsdag
01.03.2023
Torsdag
02.03.2023
Fredag
03.03.2023
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Praksisforberedelser
A.L. Bakke
O.M. Kanck
09:00        
10:00        
11:00        
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Praksisforberedelser
A.L. Bakke
O.M. Kanck
12:00        
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2023
Tirsdag
07.03.2023
Onsdag
08.03.2023
Torsdag
09.03.2023
Fredag
10.03.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2023
Tirsdag
14.03.2023
Onsdag
15.03.2023
Torsdag
16.03.2023
Fredag
17.03.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:30-16:00
11:30-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
ReKomp-samling, EVU
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
12:00-16:00 ILP 2.072
BOOKING- Booking KKN020
Gruppearbeid ReKomp-samling, EVU
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
     
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2023
Tirsdag
21.03.2023
Onsdag
22.03.2023
Torsdag
23.03.2023
Fredag
24.03.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-18:00
10:15-18:00
VID-6332-2 Forelesninger
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00        
17:00        
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2023
Tirsdag
28.03.2023
Onsdag
29.03.2023
Torsdag
30.03.2023
Fredag
31.03.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.006
ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.058
ILP 2.059
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
     
09:00        
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1014-2 Finnsnes forelesning
Forelesning digital
A.L. Bakke
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 2.006
ILP 2.048
ILP 2.049
ILP 2.058
ILP 2.059
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Harstad
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
     
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1014-2 Sem. Finnsnes
Seminar digital
A.L. Bakke
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
10.04.2023
Tirsdag
11.04.2023
Onsdag
12.04.2023
Torsdag
13.04.2023
Fredag
14.04.2023
08:00          
09:00          
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 1.007
TEO-H1 1.258
TEO-H1 1.307
TEO-H1 1.512
TEO-H4 4.402
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
     
11:00        
12:00        
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 TEO-H1 1.258
TEO-H1 1.307
TEO-H1 1.325
TEO-H1 1.333
TEO-H1 1.512
Klikk for å vise/skjule alle
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Etterarbeid praksis
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
17.04.2023
Tirsdag
18.04.2023
Onsdag
19.04.2023
Torsdag
20.04.2023
Fredag
21.04.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Arbeid med trekktemaer i eksamensgrupper
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Harstad
Arbeid med trekktemaer i eksamensgrupper
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
 
09:00      
10:00      
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
13:15-14:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Informasjon om eksamen
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2023
Tirsdag
25.04.2023
Onsdag
26.04.2023
Torsdag
27.04.2023
Fredag
28.04.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Arbeid med trekktemaer i eksamensgrupper
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Arbeid med trekktemaer i eksamensgrupper
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-09:00
08:15-09:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Informasjon om eksamen
A.L. Bakke
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
09:00      
10:00      
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
BLU-1014-2 Tromsø forlesning
Eksamensforberedelser
A.L. Bakke
S. Boldermo
B.H.L. Paulsen
     
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.058
BLU-1014-2 Sem. Tromsø
Seminar eksamensforberedlser
A.L. Bakke
S. Boldermo
B.H.L. Paulsen
 
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
BLU-1014-2 Sem. Tromsø
Seminar eksamensforberedelser
A.L. Bakke
S. Boldermo
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
BLU-1014-2 Tromsø forlesning
Eksamensforberedelser
A.L. Bakke
S. Boldermo
B.H.L. Paulsen
 
15:00    
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
22.05.2023
Tirsdag
23.05.2023
Onsdag
24.05.2023
Torsdag
25.05.2023
Fredag
26.05.2023
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-17:00
08:00-17:00 ILP 2.058
ILP 2.059
BOOKING- Booking KLA021
Forberedelse muntlig gruppeeksamen BLU-2010
A.L. Bakke
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-17:00
08:00-17:00 ILP 2.058
ILP 2.059
BOOKING- Booking KLA021
Forberedelse muntlig gruppeeksamen BLU-2010
A.L. Bakke
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-17:00
08:00-17:00 ILP 2.061
ILP 2.062
BOOKING- Booking KLA021
Forberedelse muntlig gruppeeksamen BLU-2010
A.L. Bakke
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-17:00
08:00-17:00 ILP 2.061
ILP 2.062
BOOKING- Booking KLA021
Forberedelse muntlig gruppeeksamen BLU-2010
A.L. Bakke
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-17:00
08:00-17:00 ILP 2.061
ILP 2.062
BOOKING- Booking KLA021
Forberedelse muntlig gruppeeksamen BLU-2010
A.L. Bakke
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2023
Tirsdag
30.05.2023
Onsdag
31.05.2023
Torsdag
01.06.2023
Fredag
02.06.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Anne Lise Bakke - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
05.06.2023
Tirsdag
06.06.2023
Onsdag
07.06.2023
Torsdag
08.06.2023
Fredag
09.06.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
08:15-16:00
VID-6332-2 Forelesninger
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
 
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-18:00
10:15-18:00
VID-6332-2 Forelesninger
A.L. Bakke
M. Brattvoll
T. Isaksen
B. Steinsvik
 
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00        
17:00        
NB: Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 6, 7, 14, 18, 19, 20, 24, 25