Timeplan 2023 Vår - lærer Anne Birgitte Fyhn - Professor
Uke 2
Mandag
Tirsdag
14:15-16:00 - 10.01.2023
undervisning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Onsdag
Torsdag
12:15-14:00 - 12.01.2023
Undervisning
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Fredag
Uke 5
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
14:15-16:00 - 03.02.2023
Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
Møte i masterveilningsteamet
Lærer:
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Rom:
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 16.03.2023
Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
Møte i masterveilningsteamet
Lærer:
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Rom:
Fredag
Uke 21
Mandag
14:15-16:00 - 22.05.2023
Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
Møte i masterveilningsteamet
Lærer:
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Rom:
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB:
Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25