Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis

Annelise Brox Larsen

Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 1
Uke 1
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
03.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Onsdag
04.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Torsdag
05.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Fredag
06.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.01.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.01.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Torsdag
19.01.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.01.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
24.01.2023
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Torsdag
26.01.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Fredag
27.01.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.01.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
31.01.2023
13:15-15:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
Torsdag
02.02.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Fredag
03.02.2023
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.02.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Torsdag
09.02.2023
12:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
LAB-TEd
H. Grann
T.E. Holmbukt
S.T. Killengreen
H. Korneliussen
H. Kaarby
B.M.M. Lange
A.B. Larsen
A.G. Lindvåg
M.M. Mikalsen
J.M. Pedersen
M.L. Pedersen
J.N. Roksvold
M. Son
A. Unhjem
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.02.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Torsdag
16.02.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.02.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Torsdag
23.02.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.02.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
28.02.2023
13:15-15:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
Torsdag
02.03.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.03.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Torsdag
09.03.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Fredag
10.03.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.03.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Torsdag
16.03.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.03.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Torsdag
23.03.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.03.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
28.03.2023
13:15-15:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
Torsdag
30.03.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.04.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
13.04.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.04.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Torsdag
20.04.2023
12:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
LAB-TEd
H. Grann
T.E. Holmbukt
S.T. Killengreen
H. Korneliussen
H. Kaarby
B.M.M. Lange
A.B. Larsen
A.G. Lindvåg
M.M. Mikalsen
J.M. Pedersen
M.L. Pedersen
J.N. Roksvold
M. Son
A. Unhjem
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Fredag
21.04.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.04.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Torsdag
27.04.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.05.2023
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Torsdag
04.05.2023
12:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
LAB-TEd
T.E. Holmbukt
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
M. Son
A. Unhjem
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.05.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Torsdag
11.05.2023
13:15-15:00 SVHUM E2004
BOOKING- Booking KLA021
Forskergruppe Just Literature
L. Castor
M. Douglas Aranibar
C. Falke
L.T. Fredriksen
S.H.O. Holander
E. Jonsson
A.B. Larsen
R. Moi
M.J. Niemi
A. Oboza
C.L. Olsen
J.M. Parks
R. Sørly
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 20
Uke 20
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.05.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.05.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Tirsdag
23.05.2023
13:15-15:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
31.05.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Masterkonferanse Tromsø
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
V. Øie
Fredag
02.06.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
05.06.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
06.06.2023
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU Tromsø og Alta
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Torsdag
08.06.2023
12:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
LAB-TEd
T.E. Holmbukt
S.T. Killengreen
A.B. Larsen
J.N. Roksvold
M. Son
A. Unhjem
Timeplan for Annelise Brox Larsen - Førsteamanuensis i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.06.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
NB: Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 25