Timeplan 2023 Vår - lærer Annfrid Rosøy Steele - Førsteamanuensis
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.01.2023 |
08:15-10:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-2051-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming G. Moe I.H. Møller T-E. Nilsen M. Son A.B. Sortland A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
||
Onsdag 11.01.2023 |
14:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-2051-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming G. Moe I.H. Møller T-E. Nilsen M. Son A.B. Sortland A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.01.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 30.01.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 06.02.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
|
Onsdag 08.02.2023 |
12:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte Pedagogikk |
J. Breivik A. Kristiansen M. Solberg A.R. Steele A-M. Stenseth L.L. Warth |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.02.2023 |
09:00-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
14:15-16:00 | DIGUND _TEAMS |
LER-2610-2 | Informasjon om utenlandspraksis Obligatorisk fremmøte |
O.G. Drageset T. Leming L.H. Lyngedal E. Mikkelsen A.R. Steele |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.02.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.02.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 13.03.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.03.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.03.2023 |
09:00-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
12:15-14:00 | ILP 1.059 |
LER-2051-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming G. Moe I.H. Møller T-E. Nilsen M. Son A.B. Sortland A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.04.2023 |
14:15-16:00 | LER-2600-2 | Informasjon om utenlandspraksis Informasjonsmøte ang. utenlandspraksis i Sør-Afrika |
T. Leming A.R. Steele |
|
Onsdag 12.04.2023 |
12:00-15:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte Pedagogikk |
J. Breivik A. Kristiansen M. Solberg A.R. Steele A-M. Stenseth L.L. Warth |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.04.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 08.05.2023 |
09:00-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
Uke 20 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 15.05.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.05.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |
Uke 24 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 12.06.2023 |
09:00-10:30 | BOOKING- | Booking KKN020 Fagseksjonsledermøte |
C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset S. Karlsen A.B. Larsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård A. Strandbu O.K. Straum A. Unhjem |