Timeplan 2023 Vår - lærer Astrid Lill Berg Wara - Universitetslektor
Bli kjent ute (alle)
Obligatorisk fremmøte
Vitensenteret
Vi møter på Nordnorsk Vitensenter. Pensum og tilleggslitteratur ligger i Canvasrommet under modulen Fysikk
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Etterarbeid praksis (sammen med BLU-1004 og 1005)
Obligatorisk fremmøte
Introduksjon til knuter og stikk
Obligatorisk fremmøte
Introduksjon til knuter og stikk
Obligatorisk fremmøte
Forberede vinteraktiviteter for helse og mestring
Denne timen bakes inn i økta på onsdag. Vi avlyser timen på fredag.
Obligatorisk fremmøte
Etterarbeid etter praksis
Obligatorisk fremmøte
Utdeling didaktisk oppgave
Obligatorisk fremmøte
Vinteraktiviteter for helse og mestring
Obligatorisk fremmøte
Naturfaglige aktiviteter
Obligatorisk fremmøte
Vinteraktiviteter for helse og mestring
Obligatorisk fremmøte
Evaluering muntlig av digital bildebok
Obligatorisk fremmøte
Utforskende læring (forelesning) + arb.krav 2
Obligatorisk fremmøte
Utforskende læring
Obligatorisk fremmøte
Etterarbeid etter praksis
Obligatorisk fremmøte
Pedagogisk dokumentasjon seminar + arb.krav 3
Obligatorisk fremmøte
Utforskende læring
Obligatorisk fremmøte
Utdeling didaktisk oppgave
Obligatorisk fremmøte
Praksisforberedelse med arbeidskrav
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62940821805
Meeting ID: 629 4082 1805
Obligatorisk fremmøte
Planlegge ski- og vinteraktiviteter
Obligatorisk fremmøte
Naturfaglige aktiviteter
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Ski- og vinteraktiviteter (gjennomføring)
Obligatorisk fremmøte
Helsefremmende arbeid (gymsal)
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Fremlegg av didaktisk oppgave i gruppe
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Naturfaglige aktiviteter
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Praksisdialog gr. 1
Obligatorisk fremmøte
Praksisdialog gr. 2
Obligatorisk fremmøte
Praksisdialog gr. 3
Obligatorisk fremmøte
Vinter og vinteraktiviteter (ute)
Obligatorisk fremmøte
Praksisdialog gr. 4
Obligatorisk fremmøte
Utdeling didaktisk oppgave
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Våren kommer i barnehagen
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64806357470?pwd=dlU0Mm94RHV6QVZjaWhQRElHaUdBZz09
Meeting ID: 648 0635 7470
Password: 479229
Obligatorisk fremmøte
Tid for fremlegg
Obligatorisk fremmøte
Etterarbeid praksis - seminar
Obligatorisk fremmøte
Tid for fremlegg
Obligatorisk fremmøte
Tid for fremlegg
Obligatorisk fremmøte
Ski og skileik
Kroppslig lek, progresjon og mestring
Obligatorisk fremmøte
Tid for fremlegg
Obligatorisk fremmøte
Fremlegg av didaktisk oppgave i gruppe
Obligatorisk fremmøte
Tid for fremlegg
Obligatorisk fremmøte
Tid for fremlegg
Obligatorisk fremmøte
Knuter og stikk repetisjon
Obligatorisk fremmøte
Bærekraftig utvikling i barnehagen - Humler
Obligatorisk fremmøte
Tid for fremlegg
Obligatorisk fremmøte
Våren kommer i barnehagen
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/62247080581?pwd=bUE0ckM0RmJIS3VscmZJSlhDdjhzQT09
Meeting ID: 622 4708 0581
Password: 914863
Obligatorisk fremmøte
Planlegge skidag og utlevere arb.krav 4
Obligatorisk fremmøte
Våren kommer i barnehagen
Obligatorisk fremmøte
Økologisk dyrking i praksis
Obligatorisk fremmøte
Økologisk dyrking i praksis
Obligatorisk fremmøte
Ski og vinteraktiviteter
Obligatorisk fremmøte
Helsefremmende arbeid
Obligatorisk fremmøte
Fremlegg av didaktisk oppgave i grupper
Obligatorisk fremmøte
Ski og skileik - arb.krav 4
Obligatorisk fremmøte
Våren kommer i barnehagen (ute)
Obligatorisk fremmøte
Utlevering av eksamensoppgaver
Obligatorisk fremmøte
Evaluering av emnet
Obligatorisk fremmøte
Eksamensforberedelser
Obligatorisk fremmøte
Utlevering av tema for eksamensforberedelse
Veronica Bergan is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: Eksamensforberedelse
Time: Apr 20, 2023 09:00 AM Oslo
Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67442320820?pwd=c1hadS9iTitLZnJpc1JNaXhULzJ5UT09
Meeting ID: 674 4232 0820
Password: BLU2023
Obligatorisk fremmøte
Vår i barnehagen (ute)
Obligatorisk fremmøte
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Utlevering av eksamensoppgaver
Obligatorisk fremmøte
Eksamensforberedelser
Obligatorisk fremmøte
Evaluering av emnet
Denne timen flyttes til 09:15 samme rom (ILP 1.047)
Frammøte er frivillig!
Obligatorisk fremmøte
Eksamensforberedelser
Obligatorisk fremmøte
Våren kommer i barnehagen (ute)
Obligatorisk fremmøte
Obligatorisk fremmøte
Masterkonferanse Tromsø
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
V. Øie
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Programdag GLU Tromsø og Alta
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik