Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor

Hanne Kristin Bråthen

Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2023
Tirsdag
10.01.2023
Onsdag
11.01.2023
Torsdag
12.01.2023
Fredag
13.01.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Introduksjon til emnet + Hovedtilnærminger og sentrale begreper i metodelære

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61255092603?pwd=TmhRYmJGNE5pN0tEeTFodnl1N0QxUT09

Meeting ID: 612 5509 2603
Password: BLU


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
T. Unstad
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Problemformulering, teori og metode.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68731609237?pwd=ZWJOdDBLSC9ZTHhFRVplNWkyS2NhQT09

Meeting ID: 687 3160 9237
Password: BLU


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.L. Ramberg
09:00      
10:00        
11:00          
12:00          
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Sem. gr. 1 Harstad
Problemformulering, teori og metode.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68115827734?pwd=UG1IS2N6Rk91Z2MvSXpycEpwTjd1UT09

Meeting ID: 681 1582 7734
Password: BLU


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.L. Ramberg
 
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2023
Tirsdag
17.01.2023
Onsdag
18.01.2023
Torsdag
19.01.2023
Fredag
20.01.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Problemformulering, teori og metode.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61219584266?pwd=NzJsek9ZVC9rTjZQaU9Hd2xqMWp1Zz09

Meeting ID: 612 1958 4266
Password: BLU


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.L. Ramberg
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
 
09:00      
10:00      
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Problemformulering, teori og metode.

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/64012234391?pwd=MmxVODNRbUFHa3l0RFJZdDFSRkcvdz09

Meeting ID: 640 1223 4391
Password: BLU


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.L. Ramberg
 
12:00      
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Introduksjon til emnet + Hovedtilnærminger og sentrale begreper i metodelære

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/65539682995?pwd=a2pRU1ZnbEJtTDh0UDdOQXBHNVpJUT09

Meeting ID: 655 3968 2995
Password: BLU


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
T. Unstad
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2023
Tirsdag
24.01.2023
Onsdag
25.01.2023
Torsdag
26.01.2023
Fredag
27.01.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 TEO-H5 5.202
BLU-2000-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.C. Nordli
     
09:00        
10:00        
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 TEO-H5 5.202
BLU-2000-1 Sem. gr. 1 Harstad
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.C. Nordli
     
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Vitenskapsteoretiske blikk på pedagogikkfaget

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
     
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2023
Tirsdag
31.01.2023
Onsdag
01.02.2023
Torsdag
02.02.2023
Fredag
03.02.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
BLU-2000-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.C. Nordli
   
09:00        
10:00        
11:00    
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.006
BLU-2000-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Skriveseminar: oppbygging av oppgaven og metodevalg

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.C. Nordli
   
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Vitenskapsteoretiske blikk på pedagogikkfaget.

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
   
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2023
Tirsdag
07.02.2023
Onsdag
08.02.2023
Torsdag
09.02.2023
Fredag
10.02.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Pedagogisk ledelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63086389405?pwd=a2hnbktLd2oxd3gya296ZVdwcGcvdz09

Meeting ID: 630 8638 9405
Password: BLU2010


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
seminar
Pedagogisk ledelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/63044714772?pwd=YXh2ZUlnem5WcVhSNVlCUTJOSm1NZz09

Meeting ID: 630 4471 4772
Password: BLU2010


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
   
09:00      
10:00        
11:00          
12:00          
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Harstad
Seminar
Pedagogisk ledelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/61332997115?pwd=UjE2U0l6c0NpM3RoMnlEVFB4SE5nZz09

Meeting ID: 613 3299 7115
Password: BLU2010


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
13.02.2023
Tirsdag
14.02.2023
Onsdag
15.02.2023
Torsdag
16.02.2023
Fredag
17.02.2023
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Pedagogisk ledelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67177871864?pwd=aUhEVDZuV3U5YnFLOHUrOVBQdkRldz09

Meeting ID: 671 7787 1864
Password: BLU2010


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
seminar
Pedagogisk ledelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/68736497397?pwd=cnhzZitFZHRnekFnVTNSV3QvaWpRdz09

Meeting ID: 687 3649 7397
Password: BLU2010


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.058
BLU-1004-2 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
 
09:00    
10:00      
11:00          
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
BLU-1004-2 Forlesning
Forelesning

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
   
13:00
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
seminar
Pedagogisk ledelse

Join Zoom Meeting
https://uit.zoom.us/j/67907097990?pwd=RXpObnRubG5GSWtyNm9SNnlyc3VWQT09

Meeting ID: 679 0709 7990
Password: BLU2010


 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
     
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
20.02.2023
Tirsdag
21.02.2023
Onsdag
22.02.2023
Torsdag
23.02.2023
Fredag
24.02.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-2000-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP 2.056
BLU-2000-1 Sem. gr. 1 Harstad
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
   
11:00        
12:00        
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.056
BLU-2000-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon.

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
   
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2023
Tirsdag
28.02.2023
Onsdag
01.03.2023
Torsdag
02.03.2023
Fredag
03.03.2023
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.047
BLU-1005-2 Forelesning
Flerkulturelle aktiviteter

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
BLU-1005-2 Forelesning
Måltidet som pedagogisk arena

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-2000-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM C1005
BLU-1004-2 Forlesning
Forelesning

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
 
09:00  
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 SVHUM B1003
BLU-2000-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon.

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
   
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
BLU-1015-2 Finnsnes forelesning
Fremlegg av didaktisk oppgave i gruppe

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
G. Heim
C.H. Moen
A. Wara
12:00      
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 SVHUM B1003
BLU-2000-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Kvalitativ metode. Intervju, observasjon

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 SVHUM E0103
BLU-1004-2 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2023
Tirsdag
07.03.2023
Onsdag
08.03.2023
Torsdag
09.03.2023
Fredag
10.03.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2023
Tirsdag
14.03.2023
Onsdag
15.03.2023
Torsdag
16.03.2023
Fredag
17.03.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.233
BLU-1004-2 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
       
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
BLU-1004-2 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2023
Tirsdag
21.03.2023
Onsdag
22.03.2023
Torsdag
23.03.2023
Fredag
24.03.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Flerkulturelle perspektiver i NHB

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Måltidet pedagogiske funksjon

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2023
Tirsdag
28.03.2023
Onsdag
29.03.2023
Torsdag
30.03.2023
Fredag
31.03.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.006
BLU-2000-1 Sem. gr. 1 Harstad
Evaluering, spørsmål, skrive-workshop med fokus på sluttfasen av oppgaven

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
ILP 1.047
BLU-1005-2 Seminar
Fremlegg av didaktisk oppgave i gruppe

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
G. Heim
T.K. Vårnes
A. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.005
BLU-2010-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Konflikt og konflikthåndtering

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.056
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Harstad
Konflikter og konflikthåndtering

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
09:00  
10:00    
11:00      
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 1.043
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Konflikter og konflikthåndtering

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1015-2 Finnsnes forelesning
Flerkulturelle perspektiver i NHB

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 2.005
BLU-2000-1 Sem. gr. 2 Tromsø ord.
Evaluering, spørsmål, skrive-workshop med fokus på sluttfasen av oppgaven

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.C. Nordli
14:00    
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-1015-2 Finnsnes forelesning
Måltidets pedagogiske funksjon

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
10.04.2023
Tirsdag
11.04.2023
Onsdag
12.04.2023
Torsdag
13.04.2023
Fredag
14.04.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.072
BLU-2010-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Konflikt og konflikthåndtering

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 1.042
BLU-2010-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Konflikt og konflikthåndtering

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 TEO-H5 5.202
BLU-2000-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Evaluering, spørsmål, skrive-workshop med fokus på sluttfasen av oppgaven.

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.C. Nordli
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
BLU-1004-2 Forlesning
Forelesning

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 TEO-H1 1.417
BLU-2010-1 Sem. gr. 2 Tromsø saml. + Finnsnes
Konflikt og konflikthåndtering

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
11:00  
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 ILP 1.042
ILP 1.047
BLU-1015-2 Tromsø forelesning
Fremlegg av didaktisk oppgave i grupper

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
G. Heim
C.H. Moen
T.K. Vårnes
A. Wara
12:00    
13:00  
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 TEO-H5 5.202
BLU-2000-1 Sem. gr. 1 Tromsø saml. + Narvik
Evaluering, spørsmål, skrive-workshop med fokus på sluttfasen av oppgaven

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.C. Nordli
 
Aktiviteter i tidsrommet 13:15-16:00
13:15-16:00 ILP 1.058
BLU-1004-2 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
17.04.2023
Tirsdag
18.04.2023
Onsdag
19.04.2023
Torsdag
20.04.2023
Fredag
21.04.2023
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-13:00
08:15-13:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 9 + 10

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
E. Eriksen
09:00        
10:00        
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 For. Tromsø ord. + Harstad
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 1 + 2

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
     
12:00      
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2023
Tirsdag
25.04.2023
Onsdag
26.04.2023
Torsdag
27.04.2023
Fredag
28.04.2023
08:00          
09:00        
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-14:00
09:15-14:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 19 + 20

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.L. Ramberg
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
BLU-1004-2 Forlesning
Forelesning

 Obligatorisk fremmøte
P.E. Bartnæs
H.K. Bråthen
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-13:00
10:15-13:00 ILP U1.068
BLU-1004-2 Seminar

 Obligatorisk fremmøte
P.E. Bartnæs
H.K. Bråthen
 
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-16:00
11:15-16:00 DIGUND _DIGUND
BLU-2000-1 For. Tromsø saml. + Narvik og Finnsnes
Presentasjon av muntlig arbeidskrav gruppe 11 + 12

 Obligatorisk fremmøte
H.K. Bråthen
I.L. Ramberg
 
12:00    
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
22.05.2023
Tirsdag
23.05.2023
Onsdag
24.05.2023
Torsdag
25.05.2023
Fredag
26.05.2023
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen

 Obligatorisk fremmøte
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen

 Obligatorisk fremmøte
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen

 Obligatorisk fremmøte
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen

 Obligatorisk fremmøte
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 2.005
ILP 2.006
ILP 2.072
BLU-2010-1 Eksamen

 Obligatorisk fremmøte
A.L. Bakke
H.K. Bråthen
H. Ludvigsen
B.H.L. Paulsen
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2023
Tirsdag
30.05.2023
Onsdag
31.05.2023
Torsdag
01.06.2023
Fredag
02.06.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
A.K. Jacobsson
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
R.M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
T.B. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
M. Tobiassen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Hanne Kristin Bråthen - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
05.06.2023
Tirsdag
06.06.2023
Onsdag
07.06.2023
Torsdag
08.06.2023
Fredag
09.06.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
 
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
NB: Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 14, 18, 19, 20, 24, 25