Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Janne Fauskanger - Førsteamanuensis

Janne Fauskanger

Timeplan for Janne Fauskanger - Førsteamanuensis i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2023
Tirsdag
24.01.2023
Onsdag
25.01.2023
Torsdag
26.01.2023
Fredag
27.01.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.221
VID-6313-1 Samlinger
J. Fauskanger
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 TEO-H1 1.258
VID-6313-1 Samlinger
J. Fauskanger
   
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-16:00
10:15-16:00 SVHUM C1004
VID-6313-1 Samlinger
J. Fauskanger
H.C. Ryel
   
11:00    
12:00    
13:00    
14:00    
15:00    
16:00          
Timeplan for Janne Fauskanger - Førsteamanuensis i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2023
Tirsdag
31.01.2023
Onsdag
01.02.2023
Torsdag
02.02.2023
Fredag
03.02.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
15:00        
16:00          
Timeplan for Janne Fauskanger - Førsteamanuensis i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2023
Tirsdag
14.03.2023
Onsdag
15.03.2023
Torsdag
16.03.2023
Fredag
17.03.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Janne Fauskanger - Førsteamanuensis i uke 21
Uke
21
Mandag
22.05.2023
Tirsdag
23.05.2023
Onsdag
24.05.2023
Torsdag
25.05.2023
Fredag
26.05.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
       
15:00        
16:00          
NB: Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25