Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Karoline Jørgensen - Universitetslektor

Karoline Jørgensen

Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
10.01.2023
14:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte Pedagogikk - oppstart ansatte
J. Breivik
Ø. Caglar-Ryeng
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
R.S. Pedersen
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
Torsdag
12.01.2023
10:15-12:00 NLYSTH AUD
PED-2000-1 Forelesning Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
17.01.2023
10:15-12:00 NLYSTH AUD
PED-2000-1 Forelesning Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Onsdag
18.01.2023
10:15-12:00 SVHUM B1003
PED-2000-1 SPESPED Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-2000-1 PED Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Torsdag
19.01.2023
10:15-12:00 NLYSTH AUD
PED-2000-1 Forelesning Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.01.2023
10:15-12:00 NLYSTH AUD
PED-2000-1 Forelesning Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Onsdag
25.01.2023
10:15-12:00 ILP 1.042
PED-2000-1 SPESPED Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-2000-1 PED Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Torsdag
26.01.2023
10:15-12:00 NLYSTH AUD
PED-2000-1 Forelesning Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Fredag
27.01.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
02.02.2023
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte Pedagogikk
J. Breivik
Ø. Caglar-Ryeng
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
R.S. Pedersen
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
08.02.2023
10:15-12:00 ILP 1.006
ILP 1.007
PED-2000-1 PED Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
15.02.2023
10:15-12:00 ILP 1.006
ILP 1.007
PED-2000-1 PED Ø. Caglar-Ryeng
K. Jørgensen
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
10.03.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
30.03.2023
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte Pedagogikk
J. Breivik
Ø. Caglar-Ryeng
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
R.S. Pedersen
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
21.04.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
02.06.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Karoline Jørgensen - Universitetslektor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
05.06.2023
12:00-15:00 ILP 1.005
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte Pedagogikk
J. Breivik
Ø. Caglar-Ryeng
V.D. Haugen
K. Jørgensen
A. Kristiansen
A.G. Luis Alejandro
P.A. Opdal
G. Paulgaard
R.S. Pedersen
S. Sakariassen
S. Schenzle
M. Solberg
A-M. Stenseth
A. Unhjem
N.V. Vambheim
R.M. Walberg
L.L. Warth