Timeplan 2023 Vår - lærer Kristin Emilie Willumsen - Professor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.01.2023 |
08:15-10:00 | DIGUND _DIGUND |
LER-2051-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming G. Moe I.H. Møller T-E. Nilsen M. Son A.B. Sortland A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
Onsdag 11.01.2023 |
14:15-16:00 | ILP 1.059 |
LER-2051-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming G. Moe I.H. Møller T-E. Nilsen M. Son A.B. Sortland A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.01.2023 |
08:15-10:00 | ILP 2.059 |
LER-2051-2 | 5-10 Kroppsøving Obligatorisk fremmøte |
K.E.W. Bjørndal I. Frenning |
14:30-16:00 | ILP 1.006 ILP 1.007 |
LER-1601-2 | Praksisforberedende møte Obligatorisk fremmøte |
K.E.W. Bjørndal R.T. Karstad L.H. Lyngedal T-E. Nilsen H.C. Ryel Y. Sørensen |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 31.01.2023 |
12:15-16:00 | ILP 1.058 |
LER-1000-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
K.E.W. Bjørndal |
Fredag 03.02.2023 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Møte i masterveilningsteamet |
V. Bergan W.S. Bigell K.E.W. Bjørndal H. Brox M. Dardanou O.G. Drageset T.F. Eidissen J. Fauskanger H.R. Folkenborg A.B. Fyhn F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen L.B. Johanson R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann H-G. Køller L.I. Landsem A.B. Larsen R.I. Larsen T. Leming A.H. Lødemel S.D. Manshadi G. Moe A. Nedberg C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Son A.B. Sortland C. Stene M. Sætermo K-A. Sæther S. Thorvaldsen A. Unhjem O.J. Wang T. Wara K. Wæge V. Øie |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.03.2023 |
12:15-14:00 | ILP 1.059 |
LER-2051-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming G. Moe I.H. Møller T-E. Nilsen M. Son A.B. Sortland A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
Tirsdag 28.03.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.005 |
LER-1000-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
K.E.W. Bjørndal |
12:15-14:00 | ILP 2.072 |
BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte GLU 1-7 1. år |
S.A. Bjørkli K.E.W. Bjørndal R.T. Karstad H.C. Ryel K-A. Sæther |
|
Fredag 31.03.2023 |
10:15-16:00 | ILP 1.005 |
LER-1002-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
K.E.W. Bjørndal |