Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor

Kristine Nordman-Strand

Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2023
Tirsdag
10.01.2023
Onsdag
11.01.2023
Torsdag
12.01.2023
Fredag
13.01.2023
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E1004
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2023
Tirsdag
17.01.2023
Onsdag
18.01.2023
Torsdag
19.01.2023
Fredag
20.01.2023
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
 
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
     
11:00      
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:00
14:00-15:00
BOOKING- Booking TSI003
PPU-A møtedag
A. Birkeland
T.B. Jensen
S. Karlsen
R.A. Lossius
T. Lund
E.F. Markusson
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
       
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2023
Tirsdag
24.01.2023
Onsdag
25.01.2023
Torsdag
26.01.2023
Fredag
27.01.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-5021-2 Samling
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM A3019
PFF-5041-2 Samling
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.006
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
 
09:00    
10:00      
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:45
14:00-15:45 ILP 1.043
BOOKING- Booking TSI003
Møtedag Lektor
B-O. Andreassen
A. Birkeland
T.B. Jensen
H-G. Køller
R.I. Larsen
R.A. Lossius
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
I.L. Ramberg
M. Saus
T. Wara
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
   
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2023
Tirsdag
31.01.2023
Onsdag
01.02.2023
Torsdag
02.02.2023
Fredag
03.02.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM E2004
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
   
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 SVHUM E1004
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
09:00      
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E2004
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
   
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2023
Tirsdag
07.02.2023
Onsdag
08.02.2023
Torsdag
09.02.2023
Fredag
10.02.2023
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E1004
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
13.02.2023
Tirsdag
14.02.2023
Onsdag
15.02.2023
Torsdag
16.02.2023
Fredag
17.02.2023
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.058
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
20.02.2023
Tirsdag
21.02.2023
Onsdag
22.02.2023
Torsdag
23.02.2023
Fredag
24.02.2023
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
   
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM E1004
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-14:00
12:00-14:00 VIRTUELT _TEAMS
BOOKING- Booking TSI003
PPU-A møtedag
A. Birkeland
T.B. Jensen
S. Karlsen
T. Lund
E.F. Markusson
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:00-15:45
14:00-15:45 ILP 1.042
BOOKING- Booking TSI003
Møtedag Lektor
B-O. Andreassen
A. Birkeland
T.B. Jensen
H-G. Køller
R.I. Larsen
R.A. Lossius
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
I.L. Ramberg
M. Saus
T. Wara
       
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2023
Tirsdag
28.02.2023
Onsdag
01.03.2023
Torsdag
02.03.2023
Fredag
03.03.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-5021-2 Samling
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM A3019
PFF-5041-2 Samling
K. Nordman-Strand
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2023
Tirsdag
07.03.2023
Onsdag
08.03.2023
Torsdag
09.03.2023
Fredag
10.03.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
10.04.2023
Tirsdag
11.04.2023
Onsdag
12.04.2023
Torsdag
13.04.2023
Fredag
14.04.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:15
12:15-14:15
BOOKING- Booking TSI003
PPU-A møtedag
A. Birkeland
T.B. Jensen
S. Karlsen
R.A. Lossius
T. Lund
E.F. Markusson
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
17.04.2023
Tirsdag
18.04.2023
Onsdag
19.04.2023
Torsdag
20.04.2023
Fredag
21.04.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.042
PFF-5021-2 Samling
K. Nordman-Strand
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 SVHUM A3019
PFF-5041-2 Samling
K. Nordman-Strand
   
09:00      
10:00      
11:00      
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2023
Tirsdag
25.04.2023
Onsdag
26.04.2023
Torsdag
27.04.2023
Fredag
28.04.2023
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP 1.042
BOOKING- Booking TSI003
Studieprogramdag profesjonsfag dag 1
B-O. Andreassen
A. Birkeland
B-R. Dreyer
M. Jensen
T.B. Jensen
S. Karlsen
H-G. Køller
R.I. Larsen
R.A. Lossius
T. Lund
L.H. Lyngedal
E.F. Markusson
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
I.L. Ramberg
M. Saus
T. Wara
G. Aas
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-16:00
08:15-16:00 ILP U1.068
BOOKING- Booking TSI003
Studieprogramdag profesjonsfag dag 2
B-O. Andreassen
A. Birkeland
B-R. Dreyer
M. Jensen
T.B. Jensen
S. Karlsen
H-G. Køller
R.I. Larsen
R.A. Lossius
T. Lund
L.H. Lyngedal
E.F. Markusson
K. Nordman-Strand
C.L. Olsen
I.L. Ramberg
M. Saus
T. Wara
G. Aas
09:00      
10:00      
11:00      
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
01.05.2023
Tirsdag
02.05.2023
Onsdag
03.05.2023
Torsdag
04.05.2023
Fredag
05.05.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
08.05.2023
Tirsdag
09.05.2023
Onsdag
10.05.2023
Torsdag
11.05.2023
Fredag
12.05.2023
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
 
09:00        
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.042
PFF-3021-1 Undervisning
K. Nordman-Strand
     
11:00        
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2023
Tirsdag
30.05.2023
Onsdag
31.05.2023
Torsdag
01.06.2023
Fredag
02.06.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Masterkonferanse Tromsø
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
V. Øie
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Kristine Nordman-Strand - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
05.06.2023
Tirsdag
06.06.2023
Onsdag
07.06.2023
Torsdag
08.06.2023
Fredag
09.06.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU Tromsø og Alta
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 11, 12, 13, 14, 20, 21, 24, 25