Timeplan 2023 Vår - lærer Kari-Anne Sæther - Universitetslektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 10.01.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
|
Onsdag 11.01.2023 |
11:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-3050-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L. Hjemgård Johansen G.O. Pettersen K-A. Sæther A. Unhjem |
Torsdag 12.01.2023 |
10:15-12:00 | ILP 1.043 |
LER-3050-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
G.O. Pettersen K-A. Sæther |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.01.2023 |
14:15-16:00 | ILP 1.062 |
LER-3050-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Liset K-A. Sæther |
Tirsdag 17.01.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
|
Onsdag 18.01.2023 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG1 354 |
LER-1123-2 | Campus-samling Obligatorisk fremmøte |
K-A. Sæther |
Fredag 20.01.2023 |
10:15-12:00 | ILP 1.042 |
LER-1101-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
K-A. Sæther |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 07.02.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
Uke 8 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.02.2023 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM HARSTAD_HG1 325 HARSTAD_HG1 327 |
LER-1070-2 | Nettundervisning Obligatorisk fremmøte |
A-B. Hansen G. Moe K-A. Sæther |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
||
Onsdag 22.02.2023 |
08:15-12:00 | DIGUND _ZOOM HARSTAD_HG1 325 HARSTAD_HG1 327 |
LER-1070-2 | Nettundervisning Obligatorisk fremmøte |
A-B. Hansen G. Moe K-A. Sæther |
14:15-16:00 | ILP 1.047 |
LER-3051-1 | Undervisning | K-A. Sæther |
|
Fredag 24.02.2023 |
10:15-12:00 | ILP U1.068 |
LER-3051-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
K-A. Sæther |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 28.02.2023 |
08:15-16:00 | HARSTAD_HG5 160 |
LER-1123-2 | Campus-samling Obligatorisk fremmøte |
G. Moe K-A. Sæther |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
||
Onsdag 01.03.2023 |
08:15-10:00 | ILP 1.059 |
LER-3050-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
F.L. Hansen M. Liset G.O. Pettersen K-A. Sæther A. Unhjem |
10:15-14:00 | ILP 1.006 ILP 1.007 ILP 1.059 |
LER-3050-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
F.L. Hansen M. Liset G.O. Pettersen K-A. Sæther A. Unhjem M. Volden |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 21.03.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
Uke 14 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 04.04.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.04.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
|
Onsdag 12.04.2023 |
08:15-12:00 | HARSTAD_HG1 325 HARSTAD_HG1 327 |
LER-1123-2 | Nettundervisning Obligatorisk fremmøte |
K-A. Sæther B. Ødegårdstuen |
09:15-11:00 | ILP 1.007 |
LER-3051-1 | Undervisning | G.O. Pettersen K-A. Sæther |
|
12:15-16:00 | ILP 2.006 |
LER-3051-1 | Undervisning Skriveverksted |
K-A. Sæther A. Unhjem |
|
Torsdag 13.04.2023 |
09:00-12:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Programstyremøte GLU |
Y. Engkvist J. Höper K. Isaksen R. Mikkelsen K-A. Sæther |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 24.04.2023 |
12:15-14:00 | ILP 2.056 |
LER-3051-1 | Undervisning | M. Liset K-A. Sæther |
Tirsdag 25.04.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
|
Torsdag 27.04.2023 |
12:15-14:00 | ILP 1.006 ILP 1.007 |
LER-3901-2 | Annet Lunsjmøte om masterkonferansen og programevaluering |
K. Isaksen K-A. Sæther |
Fredag 28.04.2023 |
10:15-16:00 | ILP 1.058 |
LER-3051-1 | Undervisning | F.L. Hansen L. Hjemgård Johansen M. Liset G.O. Pettersen K-A. Sæther A. Unhjem M. Volden |
Uke 18 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 02.05.2023 |
08:15-12:00 | HARSTAD_HG1 325 HARSTAD_HG1 327 |
LER-1123-2 | Nettundervisning Obligatorisk fremmøte |
K-A. Sæther B. Ødegårdstuen |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
||
12:15-14:00 | ILP 1.058 |
LER-3050-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
K-A. Sæther A. Unhjem |
Uke 19 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 08.05.2023 |
09:00-11:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Ledermøte |
M. Brattvoll J. Breivik C. Brækken K.H. Danielsen O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen S. Karlsen R.T. Karstad A.B. Larsen C.L. Olsen M.H. Olsen J.H. Schultz S. Skrøvset A.R. Steele T. Steingård B. Steinsvik A. Strandbu O.K. Straum K-A. Sæther A. Unhjem R.M. Walberg V. Øie |
|
Tirsdag 09.05.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
Uke 20 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 16.05.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
Uke 24 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 13.06.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |
Uke 25 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 20.06.2023 |
09:00-10:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Studieprogramledermøter |
M. Brattvoll J. Breivik O.G. Drageset Y. Engkvist H. Habbestad M.N. Hansen K. Isaksen R.T. Karstad C.L. Olsen M.H. Olsen B. Steinsvik K-A. Sæther R.M. Walberg V. Øie |