Timeplan 2023 Vår - lærer Lena Elisabeth Ingilæ Landsem - Universitetslektor
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.01.2023 |
12:15-14:00 | TEO-H1 1.333 |
LER-2252-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Onsdag 18.01.2023 |
12:15-14:00 | ILP 2.050 |
LER-2051-2 | 5-10 Samfunnsfag Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem C. Stene |
14:15-16:00 | TEO-H1 1.333 |
PFF-3021-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
|
Torsdag 19.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.007 |
LER-2252-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Fredag 20.01.2023 |
08:15-10:00 | ILP 1.006 |
PFF-3021-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 03.02.2023 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Møte i masterveilningsteamet |
V. Bergan W.S. Bigell K.E.W. Bjørndal H. Brox M. Dardanou O.G. Drageset T.F. Eidissen J. Fauskanger H.R. Folkenborg A.B. Fyhn F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen L.B. Johanson R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann H-G. Køller L.I. Landsem A.B. Larsen R.I. Larsen T. Leming A.H. Lødemel S.D. Manshadi G. Moe A. Nedberg C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Son A.B. Sortland C. Stene M. Sætermo K-A. Sæther S. Thorvaldsen A. Unhjem O.J. Wang T. Wara K. Wæge V. Øie |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.02.2023 |
08:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
12:15-16:00 | ILP 1.007 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
|
Torsdag 02.03.2023 |
08:15-12:00 | SVHUM E1004 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
12:15-16:00 | TEO-H1 1.317 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Uke 11 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 16.03.2023 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Møte i masterveilningsteamet |
V. Bergan W.S. Bigell K.E.W. Bjørndal H. Brox M. Dardanou O.G. Drageset T.F. Eidissen J. Fauskanger H.R. Folkenborg A.B. Fyhn F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen L.B. Johanson R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann H-G. Køller L.I. Landsem A.B. Larsen R.I. Larsen T. Leming A.H. Lødemel S.D. Manshadi G. Moe A. Nedberg C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Son A.B. Sortland C. Stene M. Sætermo K-A. Sæther S. Thorvaldsen A. Unhjem O.J. Wang T. Wara K. Wæge V. Øie |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.03.2023 |
12:15-16:00 | ILP 2.056 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Tirsdag 21.03.2023 |
12:15-16:00 | ILP 1.042 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Onsdag 22.03.2023 |
08:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Torsdag 23.03.2023 |
12:15-16:00 | ILP 2.072 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 27.03.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.006 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
12:15-14:00 | ILP 1.059 |
LER-2051-2 | Forelesning Obligatorisk fremmøte |
A. Birkeland K.E.W. Bjørndal I. Frenning B. Grønvik L. Hjemgård Johansen R. Johansen R.V. Johnsen S.T. Killengreen L.I. Landsem T. Leming G. Moe I.H. Møller T-E. Nilsen M. Son A.B. Sortland A.R. Steele C. Stene A. Unhjem O.J. Wang V. Øie |
|
Tirsdag 28.03.2023 |
12:15-16:00 | ILP 1.007 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Onsdag 29.03.2023 |
10:15-12:00 | ILP 1.058 |
BOOKING- | Booking KKN020 Trinnmøte GLU 1-7 2. år |
S.A. Bjørkli T.E. Holmbukt I.K. Jakobsen B-H. Johannessen R.T. Karstad L.I. Landsem L. Rønningsbakk C. Stene K-A. Sæther |
12:15-16:00 | ILP 1.058 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
|
Torsdag 30.03.2023 |
12:15-16:00 | TEO-H1 1.313 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.04.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.042 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
12:15-14:00 | ILP 2.056 |
LER-2252-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
|
Onsdag 12.04.2023 |
12:15-16:00 | TEO-H1 1.333 |
LER-1252-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Torsdag 13.04.2023 |
14:15-16:00 | ILP 1.043 |
LER-2252-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Fredag 14.04.2023 |
10:15-12:00 | ILP 2.056 |
LER-2252-2 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
12:15-16:00 | ILP 1.058 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 26.04.2023 |
12:15-16:00 | ILP 1.006 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Torsdag 27.04.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.007 |
LER-1251-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
L.I. Landsem |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.05.2023 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Møte i masterveilningsteamet |
V. Bergan W.S. Bigell K.E.W. Bjørndal H. Brox M. Dardanou O.G. Drageset T.F. Eidissen J. Fauskanger H.R. Folkenborg A.B. Fyhn F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen L.B. Johanson R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann H-G. Køller L.I. Landsem A.B. Larsen R.I. Larsen T. Leming A.H. Lødemel S.D. Manshadi G. Moe A. Nedberg C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Son A.B. Sortland C. Stene M. Sætermo K-A. Sæther S. Thorvaldsen A. Unhjem O.J. Wang T. Wara K. Wæge V. Øie |