Timeplan 2023 Vår - lærer Maria Dardanou - Førstelektor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.01.2023 |
08:15-10:00 | ILP 1.043 |
BLU-1208-2 | Forelesninger Veiledning Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
13:15-16:00 | ILP 1.043 |
BLU-1208-2 | Seminar Veiledning Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
|
Tirsdag 10.01.2023 |
08:15-12:00 | ILP 1.043 |
BLU-1218-2 | Forelesning Tromsø Veiledning Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 19.01.2023 |
08:00-16:00 | ILP 1.006 ILP 1.059 |
BOOKING- | Booking KKN020 Programdag BLU |
M. Andersen A.L. Bakke P.E. Bartnæs V. Bergan T.H. Blixrud S. Boldermo H.K. Bråthen K.W. Bøe L. Dahl K.H. Danielsen M. Daniloff M. Dardanou E. Eriksen T.H. Estensen I. Frenning E. Gamst-Nergård H. Habbestad F.L. Hansen B. Haugseth G. Heim L. Hjemgård Johansen L. Husjord I. Jensen A.A. Johansen S. Johansen O.M. Kanck B. Karlsen C. Kleemann I.W. Krempig I.N. Kristiansen R. Larsen H. Ludvigsen S.S. Madsen E.F. Markusson E. Merzliakova C.H. Moen A. Myrstad T. Nesheim I.C. Nordli K.A. Nyborg G.O. Pettersen I.L. Ramberg H.I.P. Suhr M.L. Sundelin B. Sætveit N.C. Tveiterås T. Unstad T.A. Utsi M. Volden T.K. Vårnes R.M. Walberg A. Wara M. Wiik |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 03.02.2023 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Møte i masterveilningsteamet |
V. Bergan W.S. Bigell K.E.W. Bjørndal H. Brox M. Dardanou O.G. Drageset T.F. Eidissen J. Fauskanger H.R. Folkenborg A.B. Fyhn F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen L.B. Johanson R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann H-G. Køller L.I. Landsem A.B. Larsen R.I. Larsen T. Leming A.H. Lødemel S.D. Manshadi G. Moe A. Nedberg C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Son A.B. Sortland C. Stene M. Sætermo K-A. Sæther S. Thorvaldsen A. Unhjem O.J. Wang T. Wara K. Wæge V. Øie |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.02.2023 |
08:15-10:00 | ILP 1.043 |
BLU-1002-2 | Forelesning Pedagogikk: estetisk prosjekt Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
12:15-14:00 | ILP 1.007 |
BLU-1208-2 | Forelesninger Digital dømmekraft Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
|
Onsdag 15.02.2023 |
08:15-10:00 | DIGUND _DIGUND |
BLU-1218-2 | Forelesning felles Digitalt: Introduksjon til spesialpedagogikk Link for Tromsø klasse: Join Zoom Meeting Meeting ID: 676 9099 1470 Link for Kirkenes-klassen Join Zoom Meeting Meeting ID: 616 0426 2643 Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou E. Merzliakova |
13:15-16:00 | ILP 2.005 |
BLU-1208-2 | Seminar Digital dømmekraft Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
|
Torsdag 16.02.2023 |
12:15-14:00 | DIGUND _DIGUND |
BLU-1218-2 | Seminar Tromsø Introduksjon til spesialpedagogikk Join Zoom Meeting Meeting ID: 650 5918 7308 Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 20.03.2023 |
08:15-10:00 | ILP 1.047 |
BLU-1002-2 | Forelesning Pedagogikk: motivasjon, selvoppfatning og selvregulering: pedagogens roll Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.04.2023 |
15:15-16:00 | ILP 1.007 |
BLU-1218-2 | Forelesning Tromsø Inkluderende fellesskap Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou |
Onsdag 12.04.2023 |
08:15-13:00 | ILP 2.005 |
BLU-1218-2 | Forelesning Tromsø Muntlig fremlegg arb.krav 3 Obligatorisk fremmøte |
M. Dardanou A. Myrstad K.A. Nyborg |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 27.04.2023 |
11:15-14:00 | NLYSTH AUD |
BLU-1218-2 | Forelesning felles Samarbeid med barnevernet Obligatorisk fremmøte |
G.M. Borgerød M. Dardanou M.A. Tresselt |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.05.2023 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Møte i masterveilningsteamet |
V. Bergan W.S. Bigell K.E.W. Bjørndal H. Brox M. Dardanou O.G. Drageset T.F. Eidissen J. Fauskanger H.R. Folkenborg A.B. Fyhn F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen L.B. Johanson R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann H-G. Køller L.I. Landsem A.B. Larsen R.I. Larsen T. Leming A.H. Lødemel S.D. Manshadi G. Moe A. Nedberg C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Son A.B. Sortland C. Stene M. Sætermo K-A. Sæther S. Thorvaldsen A. Unhjem O.J. Wang T. Wara K. Wæge V. Øie |