Timeplan 2023 Vår - lærer Magne Olufsen - Professor
Uke 2 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 09.01.2023 |
10:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Onsdag 11.01.2023 |
12:00-15:00 | ILP 2.065 |
BOOKING- | Booking KKN020 Seminar for naturfagseksjonen |
M. Olufsen |
Torsdag 12.01.2023 |
08:15-11:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Uke 3 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 16.01.2023 |
08:15-11:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Torsdag 19.01.2023 |
08:15-11:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Uke 5 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Fredag 03.02.2023 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Møte i masterveilningsteamet |
V. Bergan W.S. Bigell K.E.W. Bjørndal H. Brox M. Dardanou O.G. Drageset T.F. Eidissen J. Fauskanger H.R. Folkenborg A.B. Fyhn F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen L.B. Johanson R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann H-G. Køller L.I. Landsem A.B. Larsen R.I. Larsen T. Leming A.H. Lødemel S.D. Manshadi G. Moe A. Nedberg C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Son A.B. Sortland C. Stene M. Sætermo K-A. Sæther S. Thorvaldsen A. Unhjem O.J. Wang T. Wara K. Wæge V. Øie |
Uke 6 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 07.02.2023 |
09:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-3301-1 | Undervisning | M. Olufsen |
Torsdag 09.02.2023 |
09:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-3301-1 | Undervisning | M. Olufsen |
Uke 7 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 14.02.2023 |
09:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-3301-1 | Undervisning | M. Olufsen |
Torsdag 16.02.2023 |
09:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-3301-1 | Undervisning | M. Olufsen |
Uke 9 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Torsdag 02.03.2023 |
13:15-16:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Uke 12 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Onsdag 22.03.2023 |
09:15-14:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
R.T. Karstad M. Olufsen A. Wara |
Torsdag 23.03.2023 |
09:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Uke 13 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 28.03.2023 |
13:15-16:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Torsdag 30.03.2023 |
13:15-16:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Uke 15 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 11.04.2023 |
09:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-3301-1 | Undervisning | M. Olufsen |
Torsdag 13.04.2023 |
09:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-3301-1 | Undervisning | M. Olufsen |
Uke 17 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Tirsdag 25.04.2023 |
10:15-12:00 | ILP 2.066 |
LER-3301-1 | Undervisning | M. Olufsen |
Torsdag 27.04.2023 |
11:15-13:00 | ILP 2.066 |
LER-1302-1 | Undervisning Obligatorisk fremmøte |
M. Olufsen |
Uke 21 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Dato | Tid | Rom | Emnekode | Beskrivelse | Lærer |
Mandag 22.05.2023 |
14:15-16:00 | BOOKING- | Booking KKN020 Møte i masterveilningsteamet |
V. Bergan W.S. Bigell K.E.W. Bjørndal H. Brox M. Dardanou O.G. Drageset T.F. Eidissen J. Fauskanger H.R. Folkenborg A.B. Fyhn F.C. Geisler M.N. Hansen F. Hiss S.H.O. Holander T.E. Holmbukt H.L. Huru J. Höper P.Ø. Haavold K. Isaksen R.E. Jakhelln I.K. Jakobsen L.B. Johanson R.V. Johnsen S.S. Karlsen S. Karlsen R.T. Karstad S.T. Killengreen K. Killie C. Kleemann H-G. Køller L.I. Landsem A.B. Larsen R.I. Larsen T. Leming A.H. Lødemel S.D. Manshadi G. Moe A. Nedberg C.L. Olsen M. Olufsen H.C. Pedersen G.O. Pettersen I.L. Ramberg J.N. Roksvold M. Son A.B. Sortland C. Stene M. Sætermo K-A. Sæther S. Thorvaldsen A. Unhjem O.J. Wang T. Wara K. Wæge V. Øie |
NB:
Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 8, 14, 18, 19, 20, 24, 25