Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Nils Christian Tveiterås - Stipendiat

Nils Christian Tveiterås

Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2023
Tirsdag
17.01.2023
Onsdag
18.01.2023
Torsdag
19.01.2023
Fredag
20.01.2023
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-10:00
09:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1211-1 Forelesning
Digital bildebok + utlevering arb.krav 1
N.C. Tveiterås
 
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 2.056
BLU-1211-1 Forelesning
Digital bildebok
N.C. Tveiterås
 
11:00    
12:00      
13:00      
14:00      
15:00      
16:00          
Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2023
Tirsdag
24.01.2023
Onsdag
25.01.2023
Torsdag
26.01.2023
Fredag
27.01.2023
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 2.056
BLU-1211-1 Forelesning
Digitale hjelpemidler for bildebok - seminar
N.C. Tveiterås
       
09:00        
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2023
Tirsdag
07.02.2023
Onsdag
08.02.2023
Torsdag
09.02.2023
Fredag
10.02.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
ILP U1.068
BLU-1211-1 Forelesning
Evaluering muntlig av digital bildebok
P.E. Bartnæs
C.H. Moen
N.C. Tveiterås
A. Wara
 
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2023
Tirsdag
07.03.2023
Onsdag
08.03.2023
Torsdag
09.03.2023
Fredag
10.03.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 15
Uke
15
Mandag
10.04.2023
Tirsdag
11.04.2023
Onsdag
12.04.2023
Torsdag
13.04.2023
Fredag
14.04.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
BLU-1210-1 Sem. gr.2 Tromsø
Arbeid med barnelitteratur for og med barn
I.L. Ramberg
N.C. Tveiterås
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.058
BLU-1210-1 Sem. gr.1 Tromsø
Arbeid med barnelitteratur for og med barn
I.L. Ramberg
N.C. Tveiterås
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 16
Uke
16
Mandag
17.04.2023
Tirsdag
18.04.2023
Onsdag
19.04.2023
Torsdag
20.04.2023
Fredag
21.04.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2023
Tirsdag
25.04.2023
Onsdag
26.04.2023
Torsdag
27.04.2023
Fredag
28.04.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-1210-1 Sem. gr.2 Tromsø
Forberede digital billedbok
N.C. Tveiterås
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-1210-1 Sem. gr.1 Tromsø
Gjennomføre digital billedbok
N.C. Tveiterås
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-11:00
08:15-11:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-1210-1 Sem. gr.2 Tromsø
Gjennomføre digital billedbok
N.C. Tveiterås
09:00    
10:00    
11:00
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-1210-1 Tromsø forelesning
Digitalt verksted
N.C. Tveiterås
Aktiviteter i tidsrommet 11:15-14:00
11:15-14:00 ILP 2.051
ILP 2.057
BLU-1210-1 Sem. gr.1 Tromsø
Forberede digital billedbok
N.C. Tveiterås
     
12:00      
13:00      
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2023
Tirsdag
30.05.2023
Onsdag
31.05.2023
Torsdag
01.06.2023
Fredag
02.06.2023
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
13:00        
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Nils Christian Tveiterås - Stipendiat i uke 23
Uke
23
Mandag
05.06.2023
Tirsdag
06.06.2023
Onsdag
07.06.2023
Torsdag
08.06.2023
Fredag
09.06.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.006
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag BLU
M. Andersen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
T.H. Blixrud
S. Boldermo
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
E. Eriksen
T.H. Estensen
I. Frenning
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
F.L. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
L. Husjord
I. Jensen
A.A. Johansen
S. Johansen
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
C. Kleemann
I.W. Krempig
I.N. Kristiansen
R. Larsen
H. Ludvigsen
S.S. Madsen
E.F. Markusson
E. Merzliakova
C.H. Moen
A. Myrstad
T. Nesheim
I.C. Nordli
K.A. Nyborg
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
B. Sætveit
N.C. Tveiterås
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
A. Wara
M. Wiik
   
09:00        
10:00        
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
NB: Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 2, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 24, 25