Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Ove Gunnar Drageset - Professor

Ove Gunnar Drageset

Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 1
Uke 1
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
03.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Onsdag
04.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Torsdag
05.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Fredag
06.01.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 2
Uke 2
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.01.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
10.01.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 3
Uke 3
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.01.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
17.01.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 4
Uke 4
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
23.01.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
24.01.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Fredag
27.01.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 5
Uke 5
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.01.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
31.01.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
13:15-15:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
Fredag
03.02.2023
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 6
Uke 6
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.02.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
07.02.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 7
Uke 7
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.02.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
14.02.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 8
Uke 8
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.02.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
21.02.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 9
Uke 9
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.02.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
28.02.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
13:15-15:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 10
Uke 10
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
06.03.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
07.03.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Fredag
10.03.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 11
Uke 11
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
13.03.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-3200-1 Seminar O.G. Drageset
M. Liset
Tirsdag
14.03.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Onsdag
15.03.2023
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-3200-1 Seminar O.G. Drageset
M. Liset
Torsdag
16.03.2023
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 12
Uke 12
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
20.03.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
21.03.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 13
Uke 13
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
27.03.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
28.03.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
13:15-15:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 14
Uke 14
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
03.04.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
04.04.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 15
Uke 15
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
11.04.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 16
Uke 16
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
17.04.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
18.04.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Fredag
21.04.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 17
Uke 17
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
24.04.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
25.04.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 18
Uke 18
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
02.05.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 19
Uke 19
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
08.05.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
09.05.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 20
Uke 20
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
15.05.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
16.05.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 21
Uke 21
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
22.05.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
Tirsdag
23.05.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
13:15-15:00 BOOKING- Booking KKN020
Forskningsgruppemøte RiTE
S.Ø. Blomsø
O.G. Drageset
T.E. Holmbukt
R.E. Jakhelln
A.B. Larsen
M. Son
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 22
Uke 22
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
30.05.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Onsdag
31.05.2023
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Masterkonferanse Tromsø
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
V. Øie
Fredag
02.06.2023
13:00-15:45 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 23
Uke 23
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
05.06.2023
09:00-11:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Tirsdag
06.06.2023
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU Tromsø og Alta
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 24
Uke 24
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.06.2023
09:00-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Fagseksjonsledermøte
V. Bergan
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
S. Karlsen
A.B. Larsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
A. Strandbu
O.K. Straum
A. Unhjem
Tirsdag
13.06.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
Timeplan for Ove Gunnar Drageset - Professor i uke 25
Uke 25
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
20.06.2023
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie