Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Stefan Hans Olof Holander - Førsteamanuensis

Stefan Hans Olof Holander

Uke 2
Mandag
08:30-11:45 - 09.01.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
12:30-15:45 - 09.01.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
Tirsdag
08:30-11:45 - 10.01.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 4
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 27.01.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Uke 5
Mandag
08:30-11:45 - 30.01.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
08:30-11:45 - 30.01.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
08:30-11:45 - 30.01.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
12:30-15:45 - 30.01.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
Tirsdag
08:30-11:45 - 31.01.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 7
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
12:15-16:00 - 20.02.2023
Undervisning
Lærer:
S.H.O. Holander
Rom:
ILP 1.047
Tirsdag
08:15-12:00 - 21.02.2023
Undervisning
Lærer:
S.H.O. Holander
Rom:
ILP 1.047
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 9
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 10
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 10.03.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Uke 11
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 12
Mandag
08:30-11:45 - 20.03.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
12:30-15:45 - 20.03.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
Tirsdag
08:30-11:45 - 21.03.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 13
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 15
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 21.04.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Uke 17
Mandag
08:30-11:45 - 24.04.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
12:30-15:45 - 24.04.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
Tirsdag
08:30-11:45 - 25.04.2023
Samling
Lærer:
S.H.O. Holander
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 19
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 21
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 02.06.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB: Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 14, 20, 24, 25