Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Thilde Kleppe Vårnes - Universitetslektor

Thilde Kleppe Vårnes

Uke 2
Mandag
10:15-12:00 - 09.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
14:15-16:00 - 09.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.058
Tirsdag
12:15-14:00 - 10.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 3
Mandag
12:15-14:00 - 16.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.058
Tirsdag
12:15-14:00 - 17.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Onsdag
10:15-11:00 - 18.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 2.060
12:15-15:00 - 18.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.031
Torsdag
10:15-12:00 - 19.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT 103
Fredag
10:15-12:00 - 20.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Uke 4
Mandag
10:15-12:00 - 23.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
12:15-14:00 - 23.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Tirsdag
Onsdag
08:15-10:00 - 25.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.043
10:15-12:00 - 25.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
12:15-14:00 - 25.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Torsdag
10:15-12:00 - 26.01.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP U1.068
Fredag
13:00-15:45 - 27.01.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Uke 6
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 10.02.2023
Finnsnes forelesning
Helsefremmende arbeid
Rom:
ILP 1.058
Uke 7
Mandag
08:15-10:00 - 13.02.2023
Forelesning
Helsefremmende arbeid
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.058
13:15-16:00 - 13.02.2023
Seminar
Helsefremmende arbeid (gymsal)
Rom:
KRAFT 202
Tirsdag
Onsdag
10:15-12:00 - 15.02.2023
Tromsø forelesning
Helsefremmende arbeid
Rom:
ILP 1.047
Torsdag
Fredag
Uke 8
Mandag
Tirsdag
Onsdag
12:15-14:00 - 22.02.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
12:15-14:00 - 23.02.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Fredag
Uke 9
Mandag
12:15-14:00 - 27.02.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.058
Tirsdag
14:15-16:00 - 28.02.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Onsdag
12:15-14:00 - 01.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
14:30-15:30 - 01.03.2023
Undervisning
Tromsøbadet
Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
Fredag
11:15-16:00 - 03.03.2023
Finnsnes forelesning
Fremlegg av didaktisk oppgave i gruppe
Uke 10
Mandag
12:15-14:00 - 06.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.043
Tirsdag
12:15-14:00 - 07.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Onsdag
10:15-11:00 - 08.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 2.060
11:15-14:00 - 08.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 2.048
Torsdag
12:15-14:00 - 09.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Fredag
10:15-12:00 - 10.03.2023
Undervisning
Rom:
ILP 1.058
13:00-15:45 - 10.03.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Uke 11
Mandag
12:15-14:00 - 13.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
KRAFT K1-1
Tirsdag
Onsdag
14:15-16:00 - 15.03.2023
Undervisning
Tromsøbadet
Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
11:15-14:00 - 16.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
12:15-14:00 - 17.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Uke 12
Mandag
12:15-14:00 - 20.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Tirsdag
08:15-14:00 - 21.03.2023
Undervisning
Rom:
ILP 1.058
Onsdag
11:15-12:00 - 22.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 2.060
13:15-15:00 - 22.03.2023
Undervisning
Tromsøbadet
Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
12:15-15:00 - 23.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Fredag
10:15-12:00 - 24.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Uke 13
Mandag
10:15-12:00 - 27.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Tirsdag
10:15-12:00 - 28.03.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 2.060
Onsdag
08:15-12:00 - 29.03.2023
Seminar
Fremlegg av didaktisk oppgave i gruppe
13:15-15:00 - 29.03.2023
Undervisning
Tromsøbadet
Lærer:
T.K. Vårnes
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 31.03.2023
Undervisning
Tromsøbadet
Lærer:
T.K. Vårnes
Uke 15
Mandag
Tirsdag
12:15-14:00 - 11.04.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Onsdag
10:15-12:00 - 12.04.2023
Undervisning
Torsdag
Fredag
09:15-14:00 - 14.04.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
Uke 16
Mandag
Tirsdag
Onsdag
08:15-13:00 - 19.04.2023
Finnsnes forelesning
Våren kommer i barnehagen (ute)
Rom:
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 21.04.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Uke 17
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
08:15-10:00 - 27.04.2023
Undervisning
Lærer:
T.K. Vårnes
Rom:
ILP 1.058
Fredag
08:15-13:00 - 28.04.2023
Tromsø forelesning
Våren kommer i barnehagen (ute)
Rom:
Uke 18
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 22
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
13:00-15:45 - 02.06.2023
Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
Lærer:
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Rom:
Uke 23
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
NB: Semester 2023 Vår - Ingen aktiviteter i disse ukene: 1, 5, 14, 19, 20, 21, 24, 25