Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2023 Vår - lærer Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor

Vibeke Johanna Øie

Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 1
Uke
1
Mandag
02.01.2023
Tirsdag
03.01.2023
Onsdag
04.01.2023
Torsdag
05.01.2023
Fredag
06.01.2023
08:00
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Ressursfordelingsseminar
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 2
Uke
2
Mandag
09.01.2023
Tirsdag
10.01.2023
Onsdag
11.01.2023
Torsdag
12.01.2023
Fredag
13.01.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
   
11:00        
12:00      
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.043
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
 
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 VIRTUELT _DIGUND
LER-2051-2 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
G. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O.J. Wang
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.059
LER-2051-2 Forelesning
A. Birkeland
K.E.W. Bjørndal
I. Frenning
B. Grønvik
R. Johansen
R.V. Johnsen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
G. Moe
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Son
A.R. Steele
C. Stene
A. Unhjem
O.J. Wang
V. Øie
   
15:00      
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 3
Uke
3
Mandag
16.01.2023
Tirsdag
17.01.2023
Onsdag
18.01.2023
Torsdag
19.01.2023
Fredag
20.01.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2051-2 1-7 Norsk
R.V. Johnsen
I.H. Møller
A. Unhjem
V. Øie
     
13:00        
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
LER-2600-2 Praksisforberedende møte
R.V. Johnsen
L.H. Lyngedal
G. Moe
O.J. Wang
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 4
Uke
4
Mandag
23.01.2023
Tirsdag
24.01.2023
Onsdag
25.01.2023
Torsdag
26.01.2023
Fredag
27.01.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 TEO-H1 1.512
LER-2102-2 Undervisning
B. Grønvik
I.H. Møller
V. Øie
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
   
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.043
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.006
ILP 1.007
LER-2650-2 Praksisforberedende møte
A. Birkeland
B. Grønvik
L. Hjemgård Johansen
L.I. Landsem
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
M. Son
A.B. Sortland
O.J. Wang
V. Øie
 
15:00      
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 5
Uke
5
Mandag
30.01.2023
Tirsdag
31.01.2023
Onsdag
01.02.2023
Torsdag
02.02.2023
Fredag
03.02.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00        
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
       
13:00        
14:00        
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 6
Uke
6
Mandag
06.02.2023
Tirsdag
07.02.2023
Onsdag
08.02.2023
Torsdag
09.02.2023
Fredag
10.02.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 7
Uke
7
Mandag
13.02.2023
Tirsdag
14.02.2023
Onsdag
15.02.2023
Torsdag
16.02.2023
Fredag
17.02.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 8
Uke
8
Mandag
20.02.2023
Tirsdag
21.02.2023
Onsdag
22.02.2023
Torsdag
23.02.2023
Fredag
24.02.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 9
Uke
9
Mandag
27.02.2023
Tirsdag
28.02.2023
Onsdag
01.03.2023
Torsdag
02.03.2023
Fredag
03.03.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM C1005
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 TEO-H1 1.225
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
 
13:00      
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 10
Uke
10
Mandag
06.03.2023
Tirsdag
07.03.2023
Onsdag
08.03.2023
Torsdag
09.03.2023
Fredag
10.03.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.058
LER-2051-2 1-7 Norsk
R.V. Johnsen
I.H. Møller
A. Unhjem
V. Øie
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
 
10:00          
11:00          
12:00        
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.006
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 11
Uke
11
Mandag
13.03.2023
Tirsdag
14.03.2023
Onsdag
15.03.2023
Torsdag
16.03.2023
Fredag
17.03.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP U1.068
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
11:00        
12:00          
13:00          
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 12
Uke
12
Mandag
20.03.2023
Tirsdag
21.03.2023
Onsdag
22.03.2023
Torsdag
23.03.2023
Fredag
24.03.2023
08:00        
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.006
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
   
10:00        
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 13
Uke
13
Mandag
27.03.2023
Tirsdag
28.03.2023
Onsdag
29.03.2023
Torsdag
30.03.2023
Fredag
31.03.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00  
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-14:00
10:15-14:00 ILP 1.042
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
     
11:00        
12:00        
13:00        
14:00      
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.047
LER-2102-2 Undervisning
I.H. Møller
V. Øie
 
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 14
Uke
14
Mandag
03.04.2023
Tirsdag
04.04.2023
Onsdag
05.04.2023
Torsdag
06.04.2023
Fredag
07.04.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 15
Uke
15
Mandag
10.04.2023
Tirsdag
11.04.2023
Onsdag
12.04.2023
Torsdag
13.04.2023
Fredag
14.04.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00      
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
 
11:00        
12:00  
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.072
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
     
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 16
Uke
16
Mandag
17.04.2023
Tirsdag
18.04.2023
Onsdag
19.04.2023
Torsdag
20.04.2023
Fredag
21.04.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
   
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3100-1 Undervisning
V. Øie
 
13:00    
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00        
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 17
Uke
17
Mandag
24.04.2023
Tirsdag
25.04.2023
Onsdag
26.04.2023
Torsdag
27.04.2023
Fredag
28.04.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.047
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
 
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-3100-1 Undervisning
R.V. Johnsen
V. Øie
       
13:00        
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 18
Uke
18
Mandag
01.05.2023
Tirsdag
02.05.2023
Onsdag
03.05.2023
Torsdag
04.05.2023
Fredag
05.05.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00  
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
     
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 19
Uke
19
Mandag
08.05.2023
Tirsdag
09.05.2023
Onsdag
10.05.2023
Torsdag
11.05.2023
Fredag
12.05.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 20
Uke
20
Mandag
15.05.2023
Tirsdag
16.05.2023
Onsdag
17.05.2023
Torsdag
18.05.2023
Fredag
19.05.2023
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00        
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 21
Uke
21
Mandag
22.05.2023
Tirsdag
23.05.2023
Onsdag
24.05.2023
Torsdag
25.05.2023
Fredag
26.05.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møte i masterveilningsteamet
V. Bergan
W.S. Bigell
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
J. Fauskanger
H.R. Folkenborg
A.B. Fyhn
F.C. Geisler
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
H.L. Huru
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
R.E. Jakhelln
I.K. Jakobsen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
G. Moe
A. Nedberg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
M. Son
A.B. Sortland
C. Stene
M. Sætermo
K-A. Sæther
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
O.J. Wang
T. Wara
K. Wæge
V. Øie
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 22
Uke
22
Mandag
29.05.2023
Tirsdag
30.05.2023
Onsdag
31.05.2023
Torsdag
01.06.2023
Fredag
02.06.2023
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Masterkonferanse Tromsø
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
V. Øie
   
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
   
10:00        
11:00        
12:00        
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-15:45
13:00-15:45
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP
M. Andersen
B-O. Andreassen
T. Angell-Sigvaldsen
A.L. Bakke
K. Bakken
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
J. Breivik
H. Brox
H.K. Bråthen
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
L. Dahl
K.H. Danielsen
M. Daniloff
M. Dardanou
O.G. Drageset
N.H. Dønnem
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
A. Galåen
E. Gamst-Nergård
I.A. Gaup
F.C. Geisler
E.M. Grødahl
B. Grønvik
H. Habbestad
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
K. Hovrud
L. Husjord
L. Hustad-Hoel
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Jensen
S. Jensen
T.H. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
O.M. Kanck
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.W. Krempig
A. Kristiansen
I.N. Kristiansen
S.R. Kvande
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Merzliakova
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
K.D. Opstad
G. Paulgaard
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
R.S. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
S. Sakariassen
S. Schenzle
S. Skrøvset
M. Solberg
B.L. Sollid
H.M. Sollid
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
T. Steingård
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
N.C. Tveiterås
N.A. Tvete
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
K.J. Valkoinen
N.V. Vambheim
M. Volden
T.K. Vårnes
R.M. Walberg
O.J. Wang
A. Wara
L.L. Warth
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 23
Uke
23
Mandag
05.06.2023
Tirsdag
06.06.2023
Onsdag
07.06.2023
Torsdag
08.06.2023
Fredag
09.06.2023
08:00  
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00 ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU Tromsø og Alta
B-O. Andreassen
M. Bartnæs
V. Bergan
W.S. Bigell
A. Birkeland
S.A. Bjørkli-Eriksen
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
I.A. Gaup
F.C. Geisler
B. Grønvik
A-B. Hansen
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
M. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
S. Jensen
I. Jensvoll
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
M. Johnsen
R.V. Johnsen
B.A. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
M. Kvivesen
H-G. Køller
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
L.H. Lyngedal
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E.F. Markusson
E. Mikkelsen
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T-E. Nilsen
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
L-E.K. Nordseth
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
A.T. Pedersen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
L. Rønningsbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
S. Thorvaldsen
A. Unhjem
K.J. Valkoinen
M. Volden
T.K. Vårnes
O.J. Wang
A. Wara
M. Wiik
L. Wilhelmsen
K. Wæge
B. Ødegårdstuen
V. Øie
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-11:00
09:00-11:00
BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte
V. Bergan
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
S. Karlsen
A.B. Larsen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
A.R. Steele
T. Steingård
B. Steinsvik
A. Strandbu
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00      
11:00        
12:00        
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 24
Uke
24
Mandag
12.06.2023
Tirsdag
13.06.2023
Onsdag
14.06.2023
Torsdag
15.06.2023
Fredag
16.06.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Vibeke Johanna Øie - Universitetslektor i uke 25
Uke
25
Mandag
19.06.2023
Tirsdag
20.06.2023
Onsdag
21.06.2023
Torsdag
22.06.2023
Fredag
23.06.2023
08:00          
09:00  
Aktiviteter i tidsrommet 09:00-10:00
09:00-10:00
BOOKING- Booking KKN020
Studieprogramledermøter
M. Brattvoll
J. Breivik
O.G. Drageset
Y. Engkvist
H. Habbestad
M.N. Hansen
K. Isaksen
C.L. Olsen
M.H. Olsen
B. Steinsvik
K-A. Sæther
R.M. Walberg
V. Øie
     
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00