Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor

Andreas Halvorsen Lødemel

Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.08.2024
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Tirsdag
13.08.2024
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Tromsø
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
13:00-14:00 DIGUND _DIGUND
LER-3901-1 Seminar
Oppstartsmøte
H. Brox
I. Frenning
R.I. Larsen
A.H. Lødemel
M. Olufsen
J.N. Roksvold
A. Unhjem
Onsdag
14.08.2024
09:00-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Oppstart fagansatte GLU Alta
S-E. Andreassen
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
M.N. Hansen
G. Heim
S.H.O. Holander
L. Husjord
K. Isaksen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
L.B. Johanson
R.V. Johnsen
A.K. Karir
S.S. Karlsen
C. Kleemann
M. Kvivesen
A.B. Larsen
F.S. Larsen
T. Leming
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
T. Nesheim
M. Nilssen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
A.B. Sortland
K.E. Stien
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
M. Volden
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
Torsdag
15.08.2024
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020 J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
Fredag
16.08.2024
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3500-1 Forelesning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
20.08.2024
10:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
LER-1020-1 Samling S.T. Killengreen
A.H. Lødemel
G. Moe
H.C. Ryel
A.B. Sortland
A. Unhjem
Onsdag
21.08.2024
10:15-12:00 ILP 1.058
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
Torsdag
22.08.2024
08:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
LER-1123-1 Samling A.H. Lødemel
G. Moe
H.C. Ryel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Torsdag
29.08.2024
08:15-10:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
Fredag
30.08.2024
10:15-12:00 ILP 2.056
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
04.09.2024
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-1 Digital undervisning B. Grønvik
A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
Fredag
06.09.2024
10:15-12:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 37
Uke 37
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.09.2024
14:15-16:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
Onsdag
11.09.2024
10:15-12:00 ILP 2.005
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
Torsdag
12.09.2024
12:15-14:00 ILP 1.042
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020 J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.09.2024
12:15-14:00 ILP 2.056
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
Tirsdag
17.09.2024
14:15-16:00 TEO-H1 1.343
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Onsdag
18.09.2024
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-1 Digital undervisning B. Grønvik
A.H. Lødemel
I.C. Nordli
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
24.09.2024
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
Onsdag
25.09.2024
08:15-16:00 NARVIK_BL-E E1480
LER-1123-1 Samling B. Grønvik
A.H. Lødemel
I.C. Nordli
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
04.10.2024
08:15-12:00 ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Delingsseminar GLU Fleks
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
A. Unhjem
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
12:15-16:00 ILP 1.043
ILP 1.047
ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Delingsseminar GLU Fleks
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
A. Unhjem
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
08.10.2024
10:15-12:00 ILP 2.006
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Onsdag
09.10.2024
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-1 Digital undervisning B. Grønvik
A.H. Lødemel
I.C. Nordli
Torsdag
10.10.2024
08:15-12:00 ILP 1.042
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Fredag
11.10.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
15.10.2024
08:15-11:00 ILP 1.042
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Onsdag
16.10.2024
12:15-14:00 ILP 1.006
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
Torsdag
17.10.2024
08:15-11:00 ILP 1.042
LER-1104-1 Undervisning A.H. Lødemel
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-1 Digital undervisning B. Grønvik
A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020 J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
23.10.2024
12:15-14:00 ILP 2.006
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
Fredag
25.10.2024
08:15-12:00 ILP 1.059
LER-3500-1 Forelesning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
30.10.2024
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-3500-1 Norsk A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 45
Uke 45
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
05.11.2024
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Hva skjer på GLU?
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Fredag
08.11.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (fagseksjoner)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
K.W. Bøe
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
B.I. Furu
G. Gabrielsen
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
M.N. Hansen
F. Hiss
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
H. Ludvigsen
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
B. Ødegårdstuen
V. Øie
G. Aas
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
12.11.2024
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Torsdag
14.11.2024
08:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Nasjonalt delingsseminar
S.A. Bjørkli
M.N. Hansen
J. Höper
B-H. Johannessen
R. Johansen
S.T. Killengreen
L.I. Landsem
T. Leming
A.H. Lødemel
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
M. Nilssen
I.C. Nordli
I.L. Ramberg
H.C. Ryel
A.B. Sortland
C. Stene
K.E. Stien
K-A. Sæther
B. Sætveit
O.J. Wang
B. Ødegårdstuen
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020 J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
Fredag
15.11.2024
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP U1.068
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
19.11.2024
08:15-16:00 NARVIK_BL-E E1460
LER-1123-1 Samling B. Grønvik
M. Liset
A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Torsdag
21.11.2024
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Tirsdag
26.11.2024
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Onsdag
27.11.2024
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-1 Digital undervisning B. Grønvik
A.H. Lødemel
Torsdag
28.11.2024
10:15-12:00 ILP 1.007
LER-1103-1 Undervisning M. Bartnæs
S.A. Bjørkli
A.H. Lødemel
12:15-14:00 ILP 1.058
LER-2102-1 Undervisning A.H. Lødemel
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.12.2024
08:15-16:15 BOOKING- Booking KKN020
Programdag GLU
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
K. Bakken
M. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
H. Brox
H.V. Busch
K.H. Danielsen
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
Y. Engkvist
A. Eriksen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
F.C. Geisler
B. Grønvik
F.L. Hansen
M.N. Hansen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
T. Leming
M. Liset
A.H. Lødemel
S.D. Manshadi
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
T. Nesheim
M. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M. Olufsen
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
H.C. Ryel
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
K.E. Stien
O.K. Straum
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
M. Volden
O.J. Wang
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
Timeplan for Andreas Halvorsen Lødemel - Førstelektor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Onsdag
11.12.2024
08:15-12:00 DIGUND _ZOOM
LER-1123-1 Digital undervisning B. Grønvik
A.H. Lødemel
I.C. Nordli
Torsdag
12.12.2024
14:15-16:00 BOOKING- Booking KKN020 J. Breivik
J.B. Larsen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
A.H. Lødemel
F. Nilsen
C.L. Olsen
P.A. Opdal
R.S. Pedersen
I.L. Ramberg
J.N. Roksvold
S. Sakariassen
M. Solberg
O.K. Straum
N.C. Tveiterås
L. Waterman-Evans
NB: Semester 2024 Høst - Ingen aktiviteter i disse ukene: 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 51, 52