Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis

Anna Maria Helena Stenseth

Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 33
Uke
33
Mandag
12.08.2024
Tirsdag
13.08.2024
Onsdag
14.08.2024
Torsdag
15.08.2024
Fredag
16.08.2024
08:00          
09:00
Aktiviteter i tidsrommet 09:15-09:45
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
       
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
14:00          
15:00          
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 34
Uke
34
Mandag
19.08.2024
Tirsdag
20.08.2024
Onsdag
21.08.2024
Torsdag
22.08.2024
Fredag
23.08.2024
08:00          
09:00          
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
       
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
14:15-16:00 ILP 1.042
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
       
13:00        
14:00        
15:00        
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 35
Uke
35
Mandag
26.08.2024
Tirsdag
27.08.2024
Onsdag
28.08.2024
Torsdag
29.08.2024
Fredag
30.08.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.056
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 36
Uke
36
Mandag
02.09.2024
Tirsdag
03.09.2024
Onsdag
04.09.2024
Torsdag
05.09.2024
Fredag
06.09.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.042
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-16:00
12:15-16:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
   
13:00      
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 38
Uke
38
Mandag
16.09.2024
Tirsdag
17.09.2024
Onsdag
18.09.2024
Torsdag
19.09.2024
Fredag
20.09.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.313
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 TEO-H1 1.413
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 1.043
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 39
Uke
39
Mandag
23.09.2024
Tirsdag
24.09.2024
Onsdag
25.09.2024
Torsdag
26.09.2024
Fredag
27.09.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1003
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 2.006
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 40
Uke
40
Mandag
30.09.2024
Tirsdag
01.10.2024
Onsdag
02.10.2024
Torsdag
03.10.2024
Fredag
04.10.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00    
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00        
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
A-M. Stenseth
   
13:00      
14:00      
15:00          
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 41
Uke
41
Mandag
07.10.2024
Tirsdag
08.10.2024
Onsdag
09.10.2024
Torsdag
10.10.2024
Fredag
11.10.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1003
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
       
13:00      
Aktiviteter i tidsrommet 13:00-16:00
13:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
     
15:00      
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 42
Uke
42
Mandag
14.10.2024
Tirsdag
15.10.2024
Onsdag
16.10.2024
Torsdag
17.10.2024
Fredag
18.10.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.056
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 43
Uke
43
Mandag
21.10.2024
Tirsdag
22.10.2024
Onsdag
23.10.2024
Torsdag
24.10.2024
Fredag
25.10.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-12:00
08:15-12:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
09:00      
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1003
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
 
11:00    
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 44
Uke
44
Mandag
28.10.2024
Tirsdag
29.10.2024
Onsdag
30.10.2024
Torsdag
31.10.2024
Fredag
01.11.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 TEO-H1 1.307
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP 1.007
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
14:15-16:00 ILP 1.042
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
A-M. Stenseth
   
13:00      
14:00      
15:00        
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 45
Uke
45
Mandag
04.11.2024
Tirsdag
05.11.2024
Onsdag
06.11.2024
Torsdag
07.11.2024
Fredag
08.11.2024
08:00    
Aktiviteter i tidsrommet 08:15-10:00
08:15-10:00 ILP 1.005
PED-3018-1 Forelesning
A-M. Stenseth
   
09:00        
10:00
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 ILP 1.005
PED-0001-1 Forelesning
A-M. Stenseth
 
Aktiviteter i tidsrommet 10:15-12:00
10:15-12:00 SVHUM B1003
PED-3018-1 Seminar
A-M. Stenseth
   
11:00      
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-14:00
12:15-14:00 ILP U1.068
PED-0001-1 Seminargruppe 1
A-M. Stenseth
       
13:00        
14:00
Aktiviteter i tidsrommet 14:15-16:00
14:15-16:00 ILP 2.006
PED-0001-1 seminargruppe 2
A-M. Stenseth
       
15:00        
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 48
Uke
48
Mandag
25.11.2024
Tirsdag
26.11.2024
Onsdag
27.11.2024
Torsdag
28.11.2024
Fredag
29.11.2024
08:00      
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid for fagseksjon pedagogikk disiplinfag
Y. Antonsen
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.V. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
M. Melby-Lervåg
T.N. Nilssen
M.I. Norvik
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Schenzle
J.H. Schultz
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Aktiviteter i tidsrommet 08:00-16:00
08:00-16:00
BOOKING- Booking KKN020
Møtetid for fagseksjon pedagogikk disiplinfag
Y. Antonsen
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.V. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
M. Melby-Lervåg
T.N. Nilssen
M.I. Norvik
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Schenzle
J.H. Schultz
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
09:00      
10:00      
11:00      
12:00    
Aktiviteter i tidsrommet 12:00-15:00
12:00-15:00
BOOKING- Booking KKN020
Programstyremøte pedagogikk
U-D.K. Bæck
K. Hovrud
G. Paulgaard
A-M. Stenseth
13:00    
14:00    
15:00      
16:00          
Timeplan for Anna Maria Helena Stenseth - Førsteamanuensis i uke 49
Uke
49
Mandag
02.12.2024
Tirsdag
03.12.2024
Onsdag
04.12.2024
Torsdag
05.12.2024
Fredag
06.12.2024
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00
Aktiviteter i tidsrommet 12:15-15:00
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
       
13:00        
14:00        
15:00          
16:00