Timeplan 2024 Høst - lærer Audun Stien - Professor
Uke 35
Mandag
12:15-15:00 - 26.08.2024
Gruppe 1
Blokk 1 - Matematikk
Blokk 1 - Matematikk
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Uke 36
Mandag
Tirsdag
08:15-10:00 - 03.09.2024
Forelesninger
Forelesning 1
Forelesning 1
Onsdag
Torsdag
Fredag
12:15-14:00 - 06.09.2024
Forelesninger
Forelesning 2
Forelesning 2
Uke 37
Mandag
14:15-16:00 - 09.09.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 1
Dataøvelse 1
Tirsdag
08:15-10:00 - 10.09.2024
Forelesninger
Forelesning 3
Forelesning 3
14:15-16:00 - 10.09.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 1
Dataøvelse 1
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 12.09.2024
Forelesninger
Forelesning 4
Forelesning 4
14:15-16:00 - 12.09.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 2
Dataøvelse 2
Fredag
08:15-10:00 - 13.09.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 2
Dataøvelse 2
12:15-14:00 - 13.09.2024
Forelesninger
Forelesning 5
Forelesning 5
Uke 38
Mandag
10:15-12:00 - 16.09.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 3
Dataøvelse 3
12:15-15:00 - 16.09.2024
Gruppe 1
Blokk 4 - Linjær regresjon og eksponential/logaritme funksjonen
Blokk 4 - Linjær regresjon og eksponential/logaritme funksjonen
Tirsdag
08:15-10:00 - 17.09.2024
Forelesninger
Forelesning 6
Forelesning 6
10:15-12:00 - 17.09.2024
Forelesninger
Viltressurser
Viltressurser
14:15-16:00 - 17.09.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 3
Dataøvelse 3
Onsdag
12:15-15:00 - 18.09.2024
Gruppe 2
Blokk 4 - Linjær regresjon og eksponential/logaritme funksjonen
Blokk 4 - Linjær regresjon og eksponential/logaritme funksjonen
Torsdag
12:15-14:00 - 19.09.2024
Forelesninger
Viltressurser
Viltressurser
14:15-16:00 - 19.09.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 4
Dataøvelse 4
Fredag
08:15-10:00 - 20.09.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 4
Dataøvelse 4
12:15-14:00 - 20.09.2024
Forelesninger
Forelesning 7
Forelesning 7
Uke 39
Mandag
10:15-12:00 - 23.09.2024
Forelesninger
Viltressurser
Viltressurser
14:15-16:00 - 23.09.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 5
Dataøvelse 5
Tirsdag
08:15-10:00 - 24.09.2024
Forelesninger
Forelesning 8
Forelesning 8
10:15-12:00 - 24.09.2024
Forelesninger
Viltressurser
Viltressurser
14:15-16:00 - 24.09.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 5
Dataøvelse 5
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 26.09.2024
Forelesninger
Forelesning 9
Forelesning 9
14:15-16:00 - 26.09.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 6
Dataøvelse 6
Fredag
08:15-10:00 - 27.09.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 6
Dataøvelse 6
Uke 40
Mandag
08:15-23:45 - 30.09.2024
Feltekskursjon
Feltekskursjon Alta
Feltekskursjon Alta
Tirsdag
08:15-23:45 - 01.10.2024
Feltekskursjon
Feltekskursjon Alta
Feltekskursjon Alta
Rom:
Onsdag
08:15-23:45 - 02.10.2024
Feltekskursjon
Feltekskursjon Alta
Feltekskursjon Alta
Rom:
Torsdag
08:15-23:45 - 03.10.2024
Feltekskursjon
Feltekskursjon Alta
Feltekskursjon Alta
Rom:
Fredag
08:15-23:45 - 04.10.2024
Feltekskursjon
Feltekskursjon Alta
Feltekskursjon Alta
Rom:
Uke 41
Mandag
14:15-16:00 - 07.10.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 7
Dataøvelse 7
Tirsdag
10:15-12:00 - 08.10.2024
Forelesninger
Forelesning 10
Forelesning 10
14:15-16:00 - 08.10.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 7
Dataøvelse 7
Onsdag
Torsdag
14:15-16:00 - 10.10.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 8
Dataøvelse 8
Fredag
10:15-12:00 - 11.10.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 8
Dataøvelse 8
12:15-14:00 - 11.10.2024
Forelesninger
Forelesning 11
Forelesning 11
Uke 42
Mandag
12:15-15:00 - 14.10.2024
Gruppe 1
Blokk 8 - Ikke-linjære sammenhenger
Blokk 8 - Ikke-linjære sammenhenger
15:15-17:00 - 14.10.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 9
Dataøvelse 9
Tirsdag
15:15-17:00 - 15.10.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 9
Dataøvelse 9
Onsdag
12:15-15:00 - 16.10.2024
Gruppe 2
Blokk 8 - Ikke-linjære sammenhenger
Blokk 8 - Ikke-linjære sammenhenger
Torsdag
Fredag
Uke 43
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
10:15-12:00 - 24.10.2024
Forelesninger
Forelesning 12
Forelesning 12
14:15-16:00 - 24.10.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 10
Dataøvelse 10
Fredag
08:15-10:00 - 25.10.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 10
Dataøvelse 10
12:15-14:00 - 25.10.2024
Forelesninger
Forelesning 13
Forelesning 13
Uke 44
Mandag
14:15-16:00 - 28.10.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 11
Dataøvelse 11
Tirsdag
08:15-10:00 - 29.10.2024
Forelesninger
Forelesning 14
Forelesning 14
14:15-16:00 - 29.10.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 11
Dataøvelse 11
Onsdag
12:15-15:00 - 30.10.2024
Gruppe 1
Presentasjon
Presentasjon
Torsdag
14:15-16:00 - 31.10.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 12
Dataøvelse 12
Fredag
08:15-10:00 - 01.11.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 12
Dataøvelse 12
12:15-14:00 - 01.11.2024
Forelesninger
Forelesning 15
Forelesning 15
Uke 45
Mandag
14:15-16:00 - 04.11.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 13
Dataøvelse 13
Tirsdag
14:15-16:00 - 05.11.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 13
Dataøvelse 13
Onsdag
10:00-14:00 - 06.11.2024
Booking KRH026
Fagdag AMB
Fagdag AMB
Lærer:
T. Abu-Alam
S.L. Basedow
B. Bluhm
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
K.B. Fischer
L. Folkow
I. Folstad
A. Frainer
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
V.H. Hausner
D. Hazlerigg
I. Heiland
R.A. Ims
J.B. Jensen
L. Jaakola
K. Karppinen
K. Krause
A.E. Lennert
A. Liaimer
J. Mellard
B. Mizumo Tomotani
M. Molis
J. Nahrgang
L. Nilsen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
R. Primicerio
A. Rikardsen
T. Rämä
C. Selbach
E.M. Soininen
A. Stien
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
A.T. Tveit
T.A. Utsi
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
T. Abu-Alam
S.L. Basedow
B. Bluhm
S. Bourgeon
K.A. Bråthen
K. Campbell
E. Cooper
D. Ehrich
K.B. Fischer
L. Folkow
I. Folstad
A. Frainer
J.X.L. Godfroid
R.R. Gradinger
V.H. Hausner
D. Hazlerigg
I. Heiland
R.A. Ims
J.B. Jensen
L. Jaakola
K. Karppinen
K. Krause
A.E. Lennert
A. Liaimer
J. Mellard
B. Mizumo Tomotani
M. Molis
J. Nahrgang
L. Nilsen
F. Norrbin
T. Pedersen
S. Peruzzi
R. Primicerio
A. Rikardsen
T. Rämä
C. Selbach
E.M. Soininen
A. Stien
J.E.T. Strand
M.A. Sundset
C. Svensen
A.T. Tveit
T.A. Utsi
A. West
S. Wood
N. Yoccoz
Rom:
Torsdag
14:15-16:00 - 07.11.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 14
Dataøvelse 14
Fredag
08:15-10:00 - 08.11.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 14
Dataøvelse 14
Uke 46
Mandag
14:15-16:00 - 11.11.2024
Dataøvelser gr. 1 Biomedisin og Bioteknologi
Dataøvelse 15
Dataøvelse 15
Tirsdag
14:15-16:00 - 12.11.2024
Dataøvelser gr. 2 Biologi
Dataøvelse 15
Dataøvelse 15
Onsdag
Torsdag
10:15-16:00 - 14.11.2024
Seminar
Studentforedrag + oppsummering
Studentforedrag + oppsummering
Fredag