Skip to main content
Uke
Velg ny lærer

Timeplan 2024 Høst - lærer Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor

Eirin Gamst-Nergård

Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 33
Uke 33
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
12.08.2024
09:15-09:45 ALTA_BT1 1042
ILP 1.059
BOOKING- Booking KKN020
Velkomst for personalet
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 34
Uke 34
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
19.08.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Fredag
23.08.2024
12:15-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte tilskuddsordningene
M. Andersen
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
R.T. Karstad
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 35
Uke 35
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
30.08.2024
12:15-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte tilskuddsordningene
M. Andersen
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
R.T. Karstad
S. Skrøvset
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 36
Uke 36
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.09.2024
09:15-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (fysisk)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Onsdag
04.09.2024
12:15-16:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Fagdag tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 38
Uke 38
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
16.09.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Fredag
20.09.2024
12:15-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte tilskuddsordningene
M. Andersen
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
R.T. Karstad
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 39
Uke 39
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
27.09.2024
12:15-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte tilskuddsordningene
M. Andersen
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
R.T. Karstad
S. Skrøvset
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 40
Uke 40
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
30.09.2024
09:15-12:00 BOOKING- Booking KKN020
Lederseminar
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.058
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 41
Uke 41
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
11.10.2024
13:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid ALLE ansatte ILP (studieprogram)
M. Andersen
B-O. Andreassen
S-E. Andreassen
Y. Antonsen
A.L. Bakke
M. Bartnæs
P.E. Bartnæs
V. Bergan
A. Birkeland
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
A.M. Bjøru
T.H. Blixrud
S. Boldermo
M. Brattvoll
J. Breivik
H. Brox
H.V. Busch
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
Ø. Caglar-Ryeng
K.H. Danielsen
M. Dardanou
O.G. Drageset
T.F. Eidissen
E. Eidsvik
A. Eriksen
E. Eriksen
T.H. Estensen
H.R. Folkenborg
I. Frenning
B.I. Furu
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
F.C. Geisler
B. Grønvik
H. Habbestad
F.L. Hansen
M.N. Hansen
V.D. Haugen
B. Haugseth
G. Heim
F. Hiss
L. Hjemgård Johansen
S.H.O. Holander
T.E. Holmbukt
L. Husjord
J. Höper
P.Ø. Haavold
K. Isaksen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
T.B. Jensen
B-H. Johannessen
A.A. Johansen
R. Johansen
S. Johansen
L.B. Johanson
M. Johnsen
R.V. Johnsen
K. Jørgensen
G. Kalseth
A.K. Karir
B. Karlsen
S.S. Karlsen
S. Karlsen
R.T. Karstad
S.T. Killengreen
K. Killie
C. Kleemann
K.Kostveit
I.N. Kristiansen
M. Kvivesen
L.I. Landsem
A.B. Larsen
F.S. Larsen
R.I. Larsen
M.B. Lauridsen
T. Leming
M. Liset
H. Ludvigsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
A.H. Lødemel
S.S. Madsen
S.D. Manshadi
E. Merzliakova
R. Mikkelsen
S. Misund
G. Moe
C.H. Moen
A. Myrstad
I.H. Møller
T. Nesheim
M. Nilssen
T.N. Nilssen
I.C. Nordli
K. Nordman-Strand
K.A. Nyborg
C.L. Olsen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
M. Olufsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
K.D. Opstad
H.C. Pedersen
G.O. Pettersen
I.L. Ramberg
M.V.P. Rist
J.N. Roksvold
L.A. Rotvold
H.C. Ryel
M. Saus
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
M. Son
A.B. Sortland
A.R. Steele
C. Stene
A-M. Stenseth
K.E. Stien
O.K. Straum
H.I.P. Suhr
M.L. Sundelin
M. Sætermo
K-A. Sæther
B. Sætveit
Y. Sørensen
O.A. Thunberg
A. Unhjem
T. Unstad
T.A. Utsi
M. Volden
O.J. Wang
T. Wara
L.L. Warth
L. Wilhelmsen
B. Ødegårdstuen
V. Øie
R.A. Øien
G. Aas
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 42
Uke 42
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
14.10.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Fredag
18.10.2024
12:15-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte tilskuddsordningene
M. Andersen
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
R.T. Karstad
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 43
Uke 43
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
25.10.2024
08:15-12:00 ILP 1.043
BOOKING- Booking KKN020
Nettverksmøte tilskuddsordningene
M. Andersen
S-E. Andreassen
A.L. Bakke
P.E. Bartnæs
V. Bergan
S.A. Bjørkli
K.E.W. Bjørndal
S. Boldermo
M. Brattvoll
U-D.K. Bæck
K.W. Bøe
M. Dardanou
T.F. Eidissen
A. Eriksen
E. Eriksen
I. Frenning
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
B. Haugseth
L. Hjemgård Johansen
T. Isaksen
I.K. Jakobsen
I. Jensen
M. Johnsen
R.T. Karstad
C. Kleemann
M. Kvivesen
M.B. Lauridsen
M. Liset
H. Ludvigsen
T. Lund
S.S. Madsen
E. Merzliakova
T. Nesheim
K. Nordman-Strand
M.H. Olsen
G.O. Pettersen
L.A. Rotvold
M. Saus
Å. Slettbakk
C. Stene
A-M. Stenseth
M.L. Sundelin
M. Sætermo
B. Sætveit
Y. Sørensen
A. Unhjem
T. Unstad
M. Volden
L. Wilhelmsen
V. Øie
12:15-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte tilskuddsordningene
M. Andersen
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
R.T. Karstad
S. Skrøvset
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 44
Uke 44
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
28.10.2024
09:15-10:30 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (fysisk)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 46
Uke 46
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
11.11.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Fredag
15.11.2024
12:15-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte tilskuddsordningene
M. Andersen
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
R.T. Karstad
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 47
Uke 47
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Fredag
22.11.2024
12:15-14:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte tilskuddsordningene
M. Andersen
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
R.T. Karstad
S. Skrøvset
V. Øie
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 48
Uke 48
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
25.11.2024
09:15-12:00 BOOKING- Booking KKN020
Lederseminar
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie
Torsdag
28.11.2024
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid for fagseksjon pedagogikk disiplinfag
Y. Antonsen
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.V. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
M. Melby-Lervåg
T.N. Nilssen
M.I. Norvik
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Schenzle
J.H. Schultz
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Fredag
29.11.2024
08:00-16:00 BOOKING- Booking KKN020
Møtetid for fagseksjon pedagogikk disiplinfag
Y. Antonsen
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
E.V. Eriksen
E. Eriksen
B. Evjen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T. Lund
M. Melby-Lervåg
T.N. Nilssen
M.I. Norvik
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
G. Paulgaard
S. Schenzle
J.H. Schultz
A.M. Simensen
S. Skogdal
Å. Slettbakk
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 49
Uke 49
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
02.12.2024
12:15-15:00 ILP 1.043
ILP 1.047
BOOKING- Booking KKN020
Programmøte pedagogikk og spesialpedagogikk
A.M. Bjøru
J. Breivik
U-D.K. Bæck
Ø. Caglar-Ryeng
Y. Engkvist
E. Eriksen
E. Gamst-Nergård
V.D. Haugen
K. Hovrud
K. Jørgensen
C.S. Karstad
M.B. Lauridsen
A.G. Luis Alejandro
T.N. Nilssen
M.H. Olsen
M.I.B. Olsen
P.A. Opdal
L.Ophaug
S. Schenzle
A.M. Simensen
S. Skogdal
A-M. Stenseth
L.L. Warth
R.A. Øien
Timeplan for Eirin Gamst-Nergård - Universitetslektor i uke 50
Uke 50
Dato Tid Rom Emnekode Beskrivelse Lærer
Mandag
09.12.2024
09:15-10:00 BOOKING- Booking KKN020
Ledermøte (digitalt)
M. Andersen
K. Bakken
M. Brattvoll
J. Breivik
C. Brækken
K.H. Danielsen
Y. Engkvist
G. Gabrielsen
E. Gamst-Nergård
H. Habbestad
K. Hovrud
K. Isaksen
S. Karlsen
R.T. Karstad
A.B. Larsen
C.L. Olsen
J.H. Schultz
S. Skrøvset
Å. Slettbakk
B.L. Sollid
H.M. Sollid
O.K. Straum
K-A. Sæther
A. Unhjem
R.M. Walberg
V. Øie